MENU

U12 Piger C (2007) 5M - Forår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-04 2019
Spillested:
Voerladegård Stadion Bane 1 Damtoften 32 8660 Skanderborg
664515 Kl. 12:40 Voerladegaard IF Låsby B(U13)
!
NB: Låsby B(U13) er taberdømt
Bane 1
664516 Kl. 12:40 Odder IGF
!
NB: Odder IGF er taberdømt
IF Lyseng Bane 1
664518 Kl. 12:40 IF Lyseng Team HEG Bane 1
664517 Kl. 13:20 Låsby B(U13)
!
NB: Låsby B(U13) er taberdømt
IF Mols Bane 1
664520 Kl. 13:20 Team HEG Voerladegaard IF Bane 1
664519 Kl. 14:00 IF Mols Odder IGF
!
NB: Odder IGF er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
Mols Hallen Lyngevej 18 8420 Knebel
664521 Kl. 12:00 Voerladegaard IF IF Mols
664522 Kl. 12:00 Låsby B(U13) Team HEG
664523 Kl. 12:40 IF Lyseng Voerladegaard IF Bane 1
664524 Kl. 12:40 Odder IGF Låsby B(U13) Bane 1
664525 Kl. 13:20 IF Mols IF Lyseng
664526 Kl. 13:20 Team HEG Odder IGF
!
NB: Odder IGF er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 11-05 2019
Spillested:
Lyseng Idrætspark Lysengvej 1A 8270 Højbjerg
664527 Kl. 14:00 IF Lyseng Låsby B(U13)
664528 Kl. 14:00 Voerladegaard IF Team HEG Bane 1
664529 Kl. 14:40 Voerladegaard IF Odder IGF
664530 Kl. 14:40 IF Mols Låsby B(U13)
664531 Kl. 15:20 IF Mols Team HEG
664532 Kl. 15:20 IF Lyseng Odder IGF
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
Låsby Stadion Bane 1 Niels Bohrs Vej 7 8670 Låsby
664641 Kl. 10:00 IF Mols Voerladegaard IF
!
NB: Voerladegaard IF er taberdømt
Bane 1
664642 Kl. 10:00 Team HEG Låsby B(U13)
664643 Kl. 10:40 Voerladegaard IF
!
NB: Voerladegaard IF er taberdømt
IF Lyseng Bane 1
664644 Kl. 10:40 Odder IGF
!
NB: Odder IGF er taberdømt
Team HEG Bane 1
664645 Kl. 11:20 IF Lyseng IF Mols
664646 Kl. 11:20 Låsby B(U13) Odder IGF
!
NB: Odder IGF er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 23-06 2019
Spillested:
Spektrum Odder Parkvej 5 8300 Odder
664647 Kl. 10:00 Låsby B(U13) IF Lyseng
664648 Kl. 10:00 Odder IGF Voerladegaard IF
664661 Kl. 10:40 Låsby B(U13) Voerladegaard IF
664662 Kl. 10:40 Team HEG IF Mols
664663 Kl. 11:20 Odder IGF IF Mols
664664 Kl. 11:20 Team HEG IF Lyseng
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 påmail eller på tlf: 8939 9930
Se links på Region 3's hjemmeside: 

Spilleregler 5:5

Husk tilmelding til Djurs Sommerland Cup via kluboffice, senest d. 2. juni.

Log ind