Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 27-04 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Løgstør IF
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Mou IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:20
Thorup/Klim B
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 27-04 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skalborg SK
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aars IK
Gug B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Gug B
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Gug B
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Mou IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Fjerritslev IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 04-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Løgstør IF
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
10:00
Thorup/Klim B
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skalborg SK
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aars IK
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 11-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Løgstør IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Thorup/Klim B
Gug B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Gug B
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 11-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Mou IF
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skalborg SK
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
11:20
Aars IK
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aars IK
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
10:00
Gug B
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skalborg SK
Gug B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fjerritslev IF
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 25-05 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Løgstør IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Mou IF
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Thorup/Klim B
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 01-06 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skalborg SK
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Mou IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Fjerritslev IF
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 08-06 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aars IK
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Gug B
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Løgstør IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Thorup/Klim B
Aars IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 16-06 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skalborg SK
Løgstør IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fjerritslev IF
Thorup/Klim B
|
|||||||||||||||||||
10:40
Thorup/Klim B
Skalborg SK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Løgstør IF
Fjerritslev IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
mandag den. 17-06 2019
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:45
Aars IK
Mou IF
|
|||||||||||||||||||
18:25
Mou IF
Gug B
|
|||||||||||||||||||
18:55
Gug B
Aars IK
|
Spilleregler for 8:8
Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Husk at tilmelde jeres U5-U12 hold til Fårup Cup/DBU 3-bold tour lørdag den 22. juniResultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk af arrangørklubben.