MENU

U9 Drenge C (10) 5M - Weekend/Forår 2019, Pulje 243 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
671063
04-05 2019
Kl. 10:00
IF Fremad Nørhalne Jetsmark IF Nørhalne Stadion IF Fremad Nørhalne
671064
04-05 2019
Kl. 10:00
Aabybro IF TSV (1) Nørhalne Stadion IF Fremad Nørhalne
671067
04-05 2019
Kl. 10:00
Øster Han Herred Fjerritslev IF Halvrimmen Stadion Brovst IF
671068
04-05 2019
Kl. 10:40
Fjerritslev IF TSV (2) Halvrimmen Stadion Brovst IF
671065
04-05 2019
Kl. 10:40
TSV (1) IF Fremad Nørhalne Nørhalne Stadion IF Fremad Nørhalne
671066
04-05 2019
Kl. 10:40
Jetsmark IF Aabybro IF Nørhalne Stadion IF Fremad Nørhalne
671069
04-05 2019
Kl. 11:20
TSV (2) Øster Han Herred Halvrimmen Stadion Brovst IF
671076
11-05 2019
Kl. 10:00
Jetsmark IF TSV (1) Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Jetsmark IF
671074
11-05 2019
Kl. 10:40
TSV (1) Fjerritslev IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Jetsmark IF
671075
11-05 2019
Kl. 11:20
Fjerritslev IF Jetsmark IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Jetsmark IF
671070
11-05 2019
Kl. 12:00
Øster Han Herred IF Fremad Nørhalne Vestbjerg Hallen Sulsted IF
671071
11-05 2019
Kl. 12:00
TSV (2) Aabybro IF Vestbjerg Hallen Sulsted IF
671072
11-05 2019
Kl. 12:40
IF Fremad Nørhalne TSV (2) Vestbjerg Hallen Sulsted IF
671073
11-05 2019
Kl. 12:40
Aabybro IF Øster Han Herred Vestbjerg Hallen Sulsted IF
671079
25-05 2019
Kl. 10:00
Jetsmark IF TSV (2) Sulsted Stadion Sulsted IF
671080
25-05 2019
Kl. 10:00
TSV (1) Øster Han Herred Sulsted Stadion Sulsted IF
671081
25-05 2019
Kl. 10:00
Fjerritslev IF IF Fremad Nørhalne Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
671082
25-05 2019
Kl. 10:40
IF Fremad Nørhalne Aabybro IF Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
671077
25-05 2019
Kl. 10:40
Øster Han Herred Jetsmark IF Sulsted Stadion Sulsted IF
671078
25-05 2019
Kl. 10:40
TSV (2) TSV (1) Sulsted Stadion Sulsted IF
671083
25-05 2019
Kl. 11:20
Aabybro IF Fjerritslev IF Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
671088
15-06 2019
Kl. 10:00
Øster Han Herred TSV (2) Brovst IF´s Anlæg Brovst IF
671089
15-06 2019
Kl. 10:40
Fjerritslev IF Øster Han Herred Brovst IF´s Anlæg Brovst IF
671090
15-06 2019
Kl. 11:20
TSV (2) Fjerritslev IF Brovst IF´s Anlæg Brovst IF
671084
16-06 2019
Kl. 10:00
Aabybro IF IF Fremad Nørhalne Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
671085
16-06 2019
Kl. 10:00
TSV (1) Jetsmark IF Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
671086
16-06 2019
Kl. 10:40
IF Fremad Nørhalne TSV (1) Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
671087
16-06 2019
Kl. 10:40
Jetsmark IF Aabybro IF Aabybro Idrætscenter Aabybro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Spilleregler 5:5
Fårup Cup/DBU 3-Bold Tour lørdag 22. juni


Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!

Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på 
www.dbujylland.dk af arrangørklubben.

Log ind