MENU

U11 Drenge C Weekend (08) 8M - Forår 2019, Pulje 109 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
651696
27-04 2019
Kl. 10:00
DHF&K (1) Fjerritslev IF (2) Klokkerholm Stadion Dybvad B
651692
27-04 2019
Kl. 10:00
Øster Han Herred VHG/GS Brovst IF´s Anlæg Brovst IF
651693
27-04 2019
Kl. 10:00
Dronninglund IF Gjøl B Brovst IF´s Anlæg Brovst IF
651694
27-04 2019
Kl. 10:40
Gjøl B Øster Han Herred Brovst IF´s Anlæg Brovst IF
651695
27-04 2019
Kl. 10:40
VHG/GS Dronninglund IF Brovst IF´s Anlæg Brovst IF
651697
27-04 2019
Kl. 10:40
Fjerritslev IF (2) Øster Brønderslev IF Klokkerholm Stadion Dybvad B
651698
27-04 2019
Kl. 11:20
Øster Brønderslev IF DHF&K (1) Klokkerholm Stadion Dybvad B
651699
04-05 2019
Kl. 10:00
DHF&K (1) Øster Han Herred Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
651700
04-05 2019
Kl. 10:00
Øster Brønderslev IF Dronninglund IF Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
651701
04-05 2019
Kl. 10:40
Øster Han Herred Øster Brønderslev IF Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
651702
04-05 2019
Kl. 10:40
Dronninglund IF DHF&K (1) Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
651703
05-05 2019
Kl. 10:00
Gjøl B Fjerritslev IF (2) Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
651704
05-05 2019
Kl. 10:40
Fjerritslev IF (2) VHG/GS Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
651705
05-05 2019
Kl. 11:20
VHG/GS Gjøl B Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
651706
11-05 2019
Kl. 10:00
DHF&K (1) VHG/GS Intersport Brønderslev Arena Øster Brønderslev IF
651707
11-05 2019
Kl. 10:00
Øster Brønderslev IF Gjøl B Intersport Brønderslev Arena Øster Brønderslev IF
651708
11-05 2019
Kl. 10:40
VHG/GS Øster Brønderslev IF Intersport Brønderslev Arena Øster Brønderslev IF
651709
11-05 2019
Kl. 10:40
Gjøl B DHF&K (1) Intersport Brønderslev Arena Øster Brønderslev IF
651710
12-05 2019
Kl. 10:00
Fjerritslev IF (2) Øster Han Herred Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
651711
12-05 2019
Kl. 10:40
Øster Han Herred Dronninglund IF Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
651712
12-05 2019
Kl. 11:20
Dronninglund IF Fjerritslev IF (2) Fjerritslev Stadion Fjerritslev IF
651713
25-05 2019
Kl. 10:00
Dronninglund IF Øster Han Herred Gjøl B`s Baner Gjøl B
651714
25-05 2019
Kl. 10:00
Gjøl B VHG/GS Gjøl B`s Baner Gjøl B
651717
25-05 2019
Kl. 10:00
DHF&K (1) Øster Brønderslev IF Klokkerholm Stadion Dybvad B
651718
25-05 2019
Kl. 10:40
Fjerritslev IF (2) DHF&K (1) Klokkerholm Stadion Dybvad B
651715
25-05 2019
Kl. 10:40
Øster Han Herred Gjøl B Gjøl B`s Baner Gjøl B
651716
25-05 2019
Kl. 10:40
VHG/GS Dronninglund IF Gjøl B`s Baner Gjøl B
651719
25-05 2019
Kl. 11:20
Øster Brønderslev IF Fjerritslev IF (2) Klokkerholm Stadion Dybvad B
651724
08-06 2019
Kl. 10:00
Øster Han Herred Fjerritslev IF (2) Halvrimmen Stadion Brovst IF
651725
08-06 2019
Kl. 10:40
Fjerritslev IF (2) VHG/GS Halvrimmen Stadion Brovst IF
651726
08-06 2019
Kl. 11:20
VHG/GS Øster Han Herred Halvrimmen Stadion Brovst IF
651720
08-06 2019
Kl. 13:00
Dronninglund IF DHF&K (1) Gjøl B`s Baner Gjøl B
651721
08-06 2019
Kl. 13:00
Gjøl B Øster Brønderslev IF Gjøl B`s Baner Gjøl B
651722
08-06 2019
Kl. 13:40
DHF&K (1) Gjøl B Gjøl B`s Baner Gjøl B
651723
08-06 2019
Kl. 13:40
Øster Brønderslev IF Dronninglund IF Gjøl B`s Baner Gjøl B
651731
15-06 2019
Kl. 10:00
Dronninglund IF Fjerritslev IF (2) Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
651732
15-06 2019
Kl. 10:40
Fjerritslev IF (2) Gjøl B Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
651733
15-06 2019
Kl. 11:20
Gjøl B Dronninglund IF Dronninglund Ny Stadion Dronninglund IF
651727
15-06 2019
Kl. 14:00
Øster Han Herred DHF&K (1) Vester Hassing Stadion Vester Hassing GF
651728
15-06 2019
Kl. 14:00
VHG/GS Øster Brønderslev IF Vester Hassing Stadion Vester Hassing GF
651729
15-06 2019
Kl. 14:40
Øster Brønderslev IF Øster Han Herred Vester Hassing Stadion Vester Hassing GF
651730
15-06 2019
Kl. 14:40
DHF&K (1) VHG/GS Vester Hassing Stadion Vester Hassing GF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Spilleregler for 8:8

Der skal IKKE udfyldes holdkort i denne række!
Resultat af kampen indtastes via DBU's Fodbold APP eller via ”Mit DBU” på 
www.dbujylland.dk af arrangørklubben.

Husk at tilmelde jeres U5-U12 hold til Fårup Cup/DBU 3-bold tour lørdag den 22. juni

Log ind