|
522331
|
lø30-03 2019
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
522328
|
lø30-03 2019
|
15:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
|
|
|
522329
|
sø31-03 2019
|
13:30
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
|
522330
|
sø31-03 2019
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
|
522333
|
lø06-04 2019
|
13:30
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
522335
|
lø06-04 2019
|
15:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
|
|
522332
|
lø06-04 2019
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
|
|
522338
|
lø13-04 2019
|
13:30
|
|
|
Aabybro Kunstgræsbane
|
|
|
|
522339
|
lø13-04 2019
|
13:30
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
522337
|
lø13-04 2019
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
|
522342
|
ma22-04 2019
|
13:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
|
|
522343
|
ma22-04 2019
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
|
522340
|
ma22-04 2019
|
13:30
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
522341
|
ma22-04 2019
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
|
|
522347
|
to25-04 2019
|
18:30
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
522345
|
fr26-04 2019
|
18:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
|
|
522346
|
lø27-04 2019
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
522344
|
lø27-04 2019
|
16:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
522336
|
ti30-04 2019
|
18:45
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
522351
|
to02-05 2019
|
19:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
522349
|
lø04-05 2019
|
13:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
522348
|
lø04-05 2019
|
16:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
522350
|
ti07-05 2019
|
19:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
|
522355
|
lø11-05 2019
|
13:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
|
|
522354
|
lø11-05 2019
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
522352
|
lø11-05 2019
|
16:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
522353
|
ma13-05 2019
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
|
|
522334
|
ti14-05 2019
|
19:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
|
|
522357
|
lø18-05 2019
|
13:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
|
|
522358
|
lø18-05 2019
|
13:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
522359
|
lø18-05 2019
|
13:00
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
522356
|
lø18-05 2019
|
16:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
522361
|
on22-05 2019
|
18:30
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
522363
|
on22-05 2019
|
19:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
522360
|
fr24-05 2019
|
19:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
522362
|
fr24-05 2019
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
522365
|
on29-05 2019
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
|
|
522366
|
to30-05 2019
|
13:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
522367
|
to30-05 2019
|
13:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
|
|
522364
|
to30-05 2019
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
|
522369
|
lø01-06 2019
|
13:30
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
522368
|
lø01-06 2019
|
16:00
|
|
|
Schlie Arena (Hirtshals)
|
|
|
|
522370
|
sø02-06 2019
|
16:00
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
522371
|
on05-06 2019
|
19:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
522372
|
to06-06 2019
|
18:30
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
|
522374
|
lø08-06 2019
|
13:30
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
522373
|
lø08-06 2019
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
|
|
522375
|
ma10-06 2019
|
18:30
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
|
522379
|
fr14-06 2019
|
18:58
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
522376
|
lø15-06 2019
|
12:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Park, Dronninglund
|
|
|
|
522378
|
lø15-06 2019
|
13:00
|
|
|
Storvorde Sejlflod Stadion
|
|
|
|
522377
|
lø15-06 2019
|
16:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena (Jetsmark)
|
|
|
|
522383
|
ti18-06 2019
|
19:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
522380
|
lø22-06 2019
|
13:30
|
|
|
Elektrikeren Nord Arena (Østervraa)
|
|
|
|
522381
|
lø22-06 2019
|
16:00
|
|
|
Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
|
|
|
|
522382
|
sø23-06 2019
|
13:30
|
|
|
Bixen Arena (Klarup Stadion)
|
|
|
Rykker ned som dårligste nr. 6 på tværs af puljerne: Hirtshals B (pulje 5)
I Play-off som dårligste nr. 5 på tværs af puljerne: Spjald IF (pulje 9)
Se playoff kampene her