MENU

Fuglebakken KFUM Århus //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
458849 1 ma
05-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 Fuglebakken KFUM Århus Stavtrup IF Højlyngen
4 - 1
369341
1 ti
06-08 2019
Kl. 18:30
Sydbank Pokalen 2019/20 Pulje 1 Fuglebakken Vatanspor Højlyngen
3 - 1
459509 1 on
07-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Korsholm IF Fuglebakken KFUM Århus Norring Stadion
2 - 2
804302 1 on
07-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 Fuglebakken KFUM Oversidder Højlyngen
804716 1 on
07-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Fuglebakken KFUM Århus Viby IF Højlyngen
HHT

Hjemmehold taberdømt

804842 1 on
07-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 Oversidder Fuglebakken KFUM Århus
140064 1
11-08 2019
Kl. 16:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Nørager B Fuglebakken KFUM Århus (1) Nørager Stadion
UHT

Udehold taberdømt

459037 2 ma
12-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 tst Fodbold Fuglebakken KFUM Århus Tilst Idrætsanlæg (tst)
2 - 5
599164
1 ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Vatanspor Fuglebakken KFUM Sødalskolen
0 - 3
459518 2 on
14-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Fuglebakken KFUM Århus Freja Oldboys Højlyngen
2 - 1
804307 2 on
14-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 HOG Hinnerup Fuglebakken KFUM Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
2 - 6
804720 2 on
14-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Søften GF Fuglebakken KFUM Århus Søften Idrætsanlæg
2 - 4
804851 2 on
14-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 Fuglebakken KFUM Århus Freja Oldboys Højlyngen
1 - 1
601521
1 to
15-08 2019
Kl. 18:15
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
1 - 1
599214
2
17-08 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Fuglebakken KFUM IF Lyseng Højlyngen
1 - 1
968868 1
17-08 2019
Kl. 13:00
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 FC Langeline Fuglebakken KFUM Århus Herskind Skole
1 - 6
140066 2
17-08 2019
Kl. 15:15
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Fuglebakken KFUM Århus (1) TRIF Højlyngen
HHT

Hjemmehold taberdømt

601577 2
18-08 2019
Kl. 16:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 ACFC/AKF Fuglebakken KFUM Århus Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
2 - 2
459049 3 ma
19-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 Fuglebakken KFUM Århus VRI Højlyngen
2 - 2
968869 2 ti
20-08 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 Fuglebakken KFUM Århus HØST IF Højlyngen
16 - 0
599220
3 ti
20-08 2019
Kl. 18:30
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Aarhus 1900 Fuglebakken KFUM Min Bolighandel Park
2 - 3
141093
3 ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Fuglebakken KFUM Århus (1) VRI Højlyngen
1 - 3
601581 3 on
21-08 2019
Kl. 19:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Fuglebakken KFUM Århus FAML, Århus Højlyngen
4 - 0
804369 3 on
21-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 Fuglebakken KFUM Aarhus 1900 Højlyngen
UDS
804725 3 on
21-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Fuglebakken KFUM Århus FC Rangers Højlyngen
UDS
804853 3 on
21-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 AGF, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus AGF's anlæg - Fredensvang
6 - 2
599223
4
24-08 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Fuglebakken KFUM Lystrup IF Højlyngen
9 - 0
141095 4
24-08 2019
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Auning IF Fuglebakken KFUM Århus (1) Auning Stadion
2 - 3
968873 3 ma
26-08 2019
Kl. 17:30
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 IF Mols Fuglebakken KFUM Århus Mols Hallen
0 - 6
459054 4 ma
26-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 Brabrand IF Fuglebakken KFUM Århus Brabrand IF's Idrætsanlæg
0 - 5
459528 4 on
28-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Fuglebakken KFUM Århus Lystrup IF Højlyngen
0 - 7
804375 4 on
28-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 Virup IF Fuglebakken KFUM Virup Skole
1 - 1
804730 4 on
28-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Oversidder Fuglebakken KFUM Århus
804861 4 on
28-08 2019
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 Fuglebakken KFUM Århus Thorsø/Tungelund IF Højlyngen
9 - 1
141101
5
31-08 2019
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Fuglebakken KFUM Århus (1) IF Midtdjurs Højlyngen
1 - 3
599226
5
31-08 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Fuglebakken KFUM Søften GF Højlyngen
3 - 3
601592 5
31-08 2019
Kl. 15:15
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Fuglebakken KFUM Århus DGL 2000, Aarhus Højlyngen
2 - 1
459058 5 ma
02-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 Kristrup B Fuglebakken KFUM Århus Kristrup Stadion
2 - 7
395660
2 ti
03-09 2019
Kl. 17:15
Sydbank Pokalen 2019/20 Pulje 1 Fuglebakken Viby IF Højlyngen
0 - 3
968876 4 ti
03-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 Fuglebakken KFUM Århus SMIFF Højlyngen
UDS
968879 5 on
04-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 Sorring-Voel Fuglebakken KFUM Århus Sorring Stadion
1 - 13
459663 5 on
04-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 CIF Fuglebakken KFUM Århus Christiansbjerg Idrætsanlæg
4 - 0
804379 5 on
04-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 Fuglebakken KFUM Lystrup IF Højlyngen
6 - 1
804733 5 on
04-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Fuglebakken KFUM Århus ASA, Aarhus Højlyngen
3 - 1
804864 5 on
04-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 CIF Fuglebakken KFUM Århus Christiansbjerg Idrætsanlæg
1 - 2
601594
6
07-09 2019
Kl. 13:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Prügelknabe IK Fuglebakken KFUM Århus Rosenvangsskolen
4 - 2
599231
6
07-09 2019
Kl. 15:15
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 VSK Aarhus Fuglebakken KFUM Vejlby/Risskov Centret
1 - 4
459064 6 ma
09-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 Fuglebakken KFUM Århus Hadsten SK Højlyngen
2 - 2
968881 6 ti
10-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 Fuglebakken KFUM Århus FC Langeline Højlyngen
0 - 3
141105
6 ti
10-09 2019
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Grenaa IF Fuglebakken KFUM Århus (1) Kunstgræsbane HSM Arena (Grenaa)
2 - 0
459670 6 on
11-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Fuglebakken KFUM Århus Oversidder Højlyngen
804739 6 on
11-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Hadsten SK Fuglebakken KFUM Århus NMT-BYENS Arena Hadsten
4 - 7
804871 6 on
11-09 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
UDS
349086 1 to
12-09 2019
Kl. 18:15
Kvinder Serie 2.2 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 300 Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj Stadion
2 - 3
599245
7
14-09 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Fuglebakken KFUM Aabyhøj IF Højlyngen
2 - 1
601600
7
14-09 2019
Kl. 15:15
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Fuglebakken KFUM Århus Aarhus Juniors Højlyngen
1 - 2
141106
7
15-09 2019
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Fuglebakken KFUM Århus (1) Ebeltoft IF Højlyngen
2 - 3
459067 7 ma
16-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 IF Fjorden Fuglebakken KFUM Århus Dalbyover Stadion
1 - 1
601589
4 ti
17-09 2019
Kl. 17:45
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Hasle B Fuglebakken KFUM Århus Ellekærskolen
1 - 1
459674 7 on
18-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Stavtrup IF Fuglebakken KFUM Århus Stavtrup Idrætsanlæg
3 - 0
804389 7 on
18-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 Fuglebakken KFUM Aarhus Fremad Højlyngen
1 - 5
804741 7 on
18-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Fuglebakken KFUM Århus Østdjurs 91 Højlyngen
6 - 3
804875 7 on
18-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 Auning IF Fuglebakken KFUM Århus Auning Idrætscenter
968884 7 on
18-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 HØST IF Fuglebakken KFUM Århus HØST Stadion
0 - 1
599298
8
21-09 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Fuglebakken KFUM Vatanspor Højlyngen
3 - 2
601605
8
21-09 2019
Kl. 13:30
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj Stadion
1 - 2
141113 8
21-09 2019
Kl. 15:15
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Nørager B Fuglebakken KFUM Århus (1) Nørager Stadion
11 - 1
349088
2
22-09 2019
Kl. 13:00
Kvinder Serie 2.2 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 300 Fuglebakken KFUM Århus Christiansbjerg IF (2) Højlyngen
2 - 2
459072 8 ma
23-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 Stavtrup IF Fuglebakken KFUM Århus Stavtrup Idrætsanlæg
0 - 8
968887 8 ti
24-09 2019
Kl. 18:00
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 Fuglebakken KFUM Århus IF Mols Højlyngen
459680 8 on
25-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 Fuglebakken KFUM Århus Vorup FB Højlyngen
804397 8 on
25-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 FC Royal Fuglebakken KFUM Viby Gymnasium og HF
804745 8 on
25-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Viby IF Fuglebakken KFUM Århus Viby Idrætspark
804881 8 on
25-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 Fuglebakken KFUM Århus Stavtrup IF Højlyngen
181486 1
28-09 2019
Kl. 10:00
U10 Drenge C (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 546 Fuglebakken KFUM Århus BMI (2) Malling Skole
453096 1
28-09 2019
Kl. 10:00
U9 Drenge C (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 597 Aarhus Fremad Fuglebakken KFUM Århus Højlyngen
181489 1
28-09 2019
Kl. 10:40
U10 Drenge C (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 546 BMI (3) Fuglebakken KFUM Århus Malling Skole
453100 1
28-09 2019
Kl. 11:20
U9 Drenge C (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 597 Fuglebakken KFUM Århus IF Lyseng Højlyngen
599315 9
28-09 2019
Kl. 15:15
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 IF Lyseng Fuglebakken KFUM Lyseng Idrætspark
141115 9
28-09 2019
Kl. 15:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 TRIF Fuglebakken KFUM Århus (1) TRIF Kunstgræsbane
601608 9
28-09 2019
Kl. 16:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Fuglebakken KFUM Århus ACFC/AKF Højlyngen
892358 1
29-09 2019
Kl. 09:00
U10 Drenge B (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 526 ACFC Fuglebakken KFUM Århus Højlyngen
892360 1
29-09 2019
Kl. 09:40
U10 Drenge B (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 526 Fuglebakken KFUM Århus Stavtrup IF (2) Højlyngen
549134 1
29-09 2019
Kl. 10:00
U12 Drenge C1 (2008) 8M - Efterår - Ombrydning Pulje 72 Fuglebakken KFUM Århus ASA, Aarhus Robotize Park
438196 1
29-09 2019
Kl. 10:40
U9 Drenge B (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 577 Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Næshøj Idrætscenter
549267 1
29-09 2019
Kl. 10:40
U12 Drenge C1 (2008) 8M - Efterår - Ombrydning Pulje 72 Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Århus Robotize Park
438199 1
29-09 2019
Kl. 11:20
U9 Drenge B (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 577 Fuglebakken KFUM Århus Hasle B Næshøj Idrætscenter
349091 3
29-09 2019
Kl. 13:00
Kvinder Serie 2.2 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 300 IFSK Fuglebakken KFUM Århus Hasle Skole
459141 21 ma
30-09 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 55 år 11 mands Kreds 14 IF Fjorden Fuglebakken KFUM Århus Dalbyover Stadion
804838 21 on
02-10 2019
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 40 år 11 mands Kreds 7 Fuglebakken KFUM Århus Østdjurs 91 Højlyngen
804386 6 on
02-10 2019
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 30 år 11 mands Kreds 1 DGL 2000, Aarhus Fuglebakken KFUM tst Kunstgræsbane
804897 11 on
02-10 2019
Kl. 19:30
ØOB Oldboys 50 år 11 mands Kreds 11 Freja Oldboys Fuglebakken KFUM Århus Randers Stadion, kunstgræs
968892 9
05-10 2019
Kl. 11:20
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 SMIFF Fuglebakken KFUM Århus Albæk Stadion
181497 2
05-10 2019
Kl. 12:00
U10 Drenge C (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 546 AIA/Tranbjerg Fuglebakken KFUM Århus Grønløkke Stadion
181499 2
05-10 2019
Kl. 12:40
U10 Drenge C (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 546 Fuglebakken KFUM Århus Hasle B Grønløkke Stadion
141121 10
05-10 2019
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 VRI Fuglebakken KFUM Århus (1) NES Park
459520 3
05-10 2019
Kl. 13:00
ØOB Oldboys 60 år 11 mands Kreds 15 ASA, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus Robotize Park
599320 10
05-10 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Fuglebakken KFUM Aarhus 1900 Højlyngen
453120 2
05-10 2019
Kl. 13:40
U9 Drenge C (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 597 BMI Fuglebakken KFUM Århus Mårslet Stadion
601611 10
05-10 2019
Kl. 14:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 FAML, Århus Fuglebakken KFUM Århus Vorrevangsskolen
453123 2
05-10 2019
Kl. 14:20
U9 Drenge C (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 597 Fuglebakken KFUM Århus TMG Mårslet Stadion
912109 2
06-10 2019
Kl. 10:00
U10 Drenge B (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 526 Fuglebakken KFUM Århus ASA, Aarhus Robotize Park
952607 2
06-10 2019
Kl. 11:20
U10 Drenge B (2010) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 526 Stjær B Fuglebakken KFUM Århus Robotize Park
349093 4
06-10 2019
Kl. 12:00
Kvinder Serie 2.2 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 300 Christiansbjerg IF (2) Fuglebakken KFUM Århus Christiansbjerg Idrætsanlæg
549271 2
06-10 2019
Kl. 12:00
U12 Drenge C1 (2008) 8M - Efterår - Ombrydning Pulje 72 Brabrand IF Fuglebakken KFUM Århus Brabrand IF's Idrætsanlæg
438202 2
06-10 2019
Kl. 13:10
U9 Drenge B (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 577 Fuglebakken KFUM Århus Harlev IK (2) Ellekærskolen
549447 2
06-10 2019
Kl. 13:20
U12 Drenge C1 (2008) 8M - Efterår - Ombrydning Pulje 72 Fuglebakken KFUM Århus IF Lyseng Brabrand IF's Idrætsanlæg
438204 2
06-10 2019
Kl. 13:50
U9 Drenge B (2011) 5M - Efterår - Ombrydning Pulje 577 Hørning IF (1) Fuglebakken KFUM Århus Ellekærskolen
968894 10 ti
08-10 2019
Kl. 17:30
U13 Drenge C2 (2007) 8M - Efterår Pulje 89 Fuglebakken KFUM Århus Sorring-Voel Højlyngen
349094 5 fr
11-10 2019
Kl. 16:45
Kvinder Serie 2.2 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 300 Fuglebakken KFUM Århus Aabyhøj IF Højlyngen
141123 11
12-10 2019
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Fuglebakken KFUM Århus (1) Auning IF Højlyngen
599327 11
12-10 2019
Kl. 14:30
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Lystrup IF Fuglebakken KFUM Lystrup Idrætsanlæg
601617 11
12-10 2019
Kl. 16:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Fuglebakken KFUM Århus Hasle B Højlyngen
601620 12
19-10 2019
Kl. 11:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 DGL 2000, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus Tilst Idrætsanlæg (tst)
599333 12
19-10 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Søften GF Fuglebakken KFUM Søften Idrætsanlæg
141129 12
19-10 2019
Kl. 15:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 IF Midtdjurs Fuglebakken KFUM Århus (1) Ryomgård Stadion
599338 13
26-10 2019
Kl. 13:00
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Fuglebakken KFUM VSK Aarhus Højlyngen
601622 13
26-10 2019
Kl. 15:15
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Fuglebakken KFUM Århus Prügelknabe IK Højlyngen
141133 13
27-10 2019
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Fuglebakken KFUM Århus (1) Grenaa IF Højlyngen
349098 6
27-10 2019
Kl. 15:00
Kvinder Serie 2.2 11M/9M - Efterår 2019 Pulje 300 Fuglebakken KFUM Århus IFSK Højlyngen
141134 14
02-11 2019
Kl. 13:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2019 Pulje 35 Ebeltoft IF Fuglebakken KFUM Århus (1) Ebeltoft Idrætscenter
601633 14
02-11 2019
Kl. 13:30
Herrer Serie 2 - Efterår 2019 Pulje 18 Aarhus Juniors Fuglebakken KFUM Århus Skjoldhøjskolen
599343 14
03-11 2019
Kl. 13:30
Herrer Jyllandsserien - Efterår 2019 Pulje 4 Aabyhøj IF Fuglebakken KFUM Aabyhøj Stadion

Log ind