MENU

Næsby BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2022/23 Pulje 1
Pokalen 2022/23 Pulje 1
Kv. 1. Division 2022/23 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2022/23 Pulje 1
Kvindeserie Vest - Forår 2023
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 8
Herre S2 - Efterår 2022 Pulje 3
Kvinde S2 - Efterår 2022 (11M/9M) Pulje 1
Inde - Kvinde Senior i Ryslinge 03.12.22 Pulje 2
Inde - Kvinde Senior i Ryslinge 03.12.22 Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U18
U18 Piger DM 2022/23 DM
U17
U17 Drenge Divisionen 2022/23 Div
U16
U16 Piger DM 2022/23 DM
U16 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2022 Pulje 452
U16 Piger (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M- efterår 2022 Pulje 2
U15 Piger (født 2008) 11M /9M- efterår 2022 Pulje 1
U15 Piger (2008) 11M/9M - EFTER OMBRYDNING Pulje 2
U15 Drenge Liga 1 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 511
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 1
Inde - U15 pige (2008) Pulje 1
Inde - U15 pige (2008) Pulje 2
Inde - U15 pige (2008) Pulje 3
U14
U14 Piger Liga 1 (2009) 11M - efterår 2022 ombryd Pulje 942
U14 Piger (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 1
U14 Drenge Liga 2A (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 612
Inde - U14 pige (2009) Pulje 1
Inde - U14 pige (2009) Pulje 2
Inde - U14 pige (2009) Pulje 3
Futsalstævne - U14 pige (2009) 061122 Pulje 1
Futsalstævne - U14 pige (2009) 271122 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M-efterår 2022 ombrydn Pulje 763
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 987
U13 Piger Liga 1 (2010) 11M - Vinterturnering Pulje 122
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 1
U13 Piger Liga 3 (2010) 8M B/C - efterår 2022 Pulje 1
U13 Drenge Liga 1B (2010) 8M Fælles - efterår 2022 Pulje 716
U12
U12 pige 8M A/B (2011) - efterår 2022 Pulje 1
U11/12 piger C - 8M Vinterturnering nov-dec 2022 Pulje 1
U12 drenge 8M C (2011) - efterår 2022 Pulje Nordvest
U11
U11 drenge 8M A (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje 1
U11 drenge 8M C (2012) - efterår 2022-Turnering Pulje Nordvest
U11 drenge 8M C (2012) - 2. turneringshalvdel Pulje Fyn
U11 pige 8M A/B (2012) - efterår 2022 - Turnering Pulje 1
Inde - U11 drenge A (2012) 5/11 Pulje 1
Inde - U11 drenge B (2012) 5/11 Pulje 1
Inde - U11 drenge C (2012) 5/11 Pulje 6
Inde - U11 drenge A (2012) 26/11 Pulje 1
Inde - U11 drenge B (2012) 26/11 Pulje 2
Inde - U11 drenge C (2012) 26/11 Pulje 1
U10
Inde - U10 drenge B (2013) 6/11 Pulje 3
Inde - U10 drenge B (2013) 27/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger B (2013) 5/11 Pulje 1
Inde - U9/10 piger B (2013) 5/11 Pulje 1
U9
Inde - U9 drenge A (2014) 6/11 Pulje 1
Inde - U9 drenge A (2014) 6/11 Pulje 1
Inde - U9 drenge C (2014) 6/11 Pulje 4
Inde - U9 drenge C (2014) 6/11 Pulje 3
U8
Inde - U8 drenge B (2015) d. 12. nov U8 drenge B - 12/11. Mødetid kl. 9.45. Ryslinge
Inde - U8 drenge C (2015) d. 12. nov U8 drenge C - 12/11. Mødetid kl. 11.30. Ryslinge
Inde - U8 drenge B (2015) d. 3 dec. I Aarup Mødetid kl. 15.00
Inde - U8 drenge C (2015) d. 3. dec. I Aarup Mødetid kl. 13.15
Inde - U8 piger 3M (2015) 13/11 U8 pige - 13/11 Mødetid kl 9.45. Bogense
Inde - U8 piger 3M (2015) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 1
U8A-Kunst i Marienlyst 19/11 kl. 10.00 U8B-Kunst i Marienlyst 19/11 kl 10.00 Bane 1 og 2
U8C-Kunst i Marienlyst 19/11 kl. 10.00 U8C-Kunst i Marienlyst 19/11 kl 10 Bane 3, 4 og 5
U8B-Kunststævne i Næsby 11/12 Spilletid 2x10 min
U8C-Kunststævne i Næsby 11/12 Spilletid 2x10 min
U7
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11 Mødetid kl. 9.45 Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 13/11 U7 drenge - 13/11 Mødetid kl. 9.45 Allested
Inde - U7 drenge 3M (2016) 4/12 Medaljestævne I Højby - Bane 1 - Pulje 4
U6
Inde - U6 mix 3M (2017) 13/11 U6 mix - 13/11. Mødetid kl. 12.45. Bogense
Inde - U6 mix 3M (2017) 4/12 Medaljestævne I Ryslinge - Bane 1 - Pulje 1
U5
Inde - U5 mix 3M (2018) 13/11 U5 mix - 13/11. Mødetid kl. 10.15 Allested-Vejle

Log ind