Hillerød Fodbold

Ryd
Hold Pulje
Senior
NordicBet LIGA - Grundspil 2024/25 1.Division
Serie 3
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
Kvindeserie 2 - Efterår
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
M+32 2 - 2024 Pulje 1
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
U17
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
U17 Drenge 2 (08) Efterår
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
U16
U16 Drenge Liga 1 Efterår (09) 2024 Pulje 1
U16 Drenge 1 (09) Efterår
8:8 U16 Piger (09) Efterår
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Piger 2 (10) Efterår
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
U14 Drenge Mester (11) Efterår
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 1 (11) Efterår
U14 Drenge 2 (11) Efterår
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
8:8 U14 Drenge 2 (11) Efterår
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår
Finals U13 Drenge 1 8:8 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 drenge 5:5 (12) begynder - 12. maj Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 3
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 15. juni Medaljestæv Pulje 5
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 9
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 9
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 8
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 9
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 9
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 SØN Pulje 7
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 12

Log ind