Datoplan børn 2019/2020

I børn tilbyder vi indefodbold i U5 - U12 på drengesiden og U6 - U12 på pigesiden.
Nedenfor finder i en oversigt over, hvornår de forskellige rækker afvikles, og hvor I også kan se hvilke niveauer de forskellige årgange udbydes i.

Alle rækker tilbydes 5 stævner. Det afvikles som enkeltstående stævner, og er altså IKKE en turnering. Man bestemmer derfor selv, om man ønsker at deltage i 1 stævne, 2 stævner el. måske alle 5 stævner, og man kan også løbende ændre i sin tilmelding, hvis man finder ud af at man er tilmeldt et forkert niveau.

Man skal tilmelde sig de stævner, man ønsker at deltage i via KlubOffice. Når man tilmelder sig det første stævne, er man IKKE automatisk tilmeldt de resterende datoer.
Tilmeldingsfrister kan ses nederst på denne side. 

U12 Drenge A: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U12 Drenge B: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U12 Drenge C: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020

U11 Drenge A: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U11 Drenge B: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U11 Drenge C: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020

U10 Drenge A: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U10 Drenge B: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U10 Drenge C: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020

U9 Drenge A: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U9 Drenge B: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U9 Drenge C: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020

U8 Drenge A: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U8 Drenge B: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U8 Drenge C; 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020

U7 Drenge: 09-11-2019, 14-12-2019, 04-01-2020, 18-01-2020 og 22-02-2020
U6 Drenge: 09-11-2019, 14-12-2019, 04-01-2020, 18-01-2020 og 22-02-2020
U5 Drenge: 09-11-2019, 14-12-2019, 04-01-2020, 18-01-2020 og 22-02-2020

U12 Piger A: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U12 Piger B: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U12 Piger C: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020

U11 Piger A: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U11 Piger B: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U11 Piger C: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020

U10 Piger A: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U10 Piger B: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U10 Piger C: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020

U9 Piger A: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U9 Piger B; 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020
U9 Piger C: 10-11-2019, 14-12-2019, 05-01-2020, 18-01-2020 og 23-02-2020

U8 Piger A: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U8 Piger B: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020
U8 Piger C: 09-11-2019, 15-12-2019, 04-01-2020, 19-01-2020 og 22-02-2020

U7 Piger: 09-11-2019, 14-12-2019, 04-01-2020, 18-01-2020 og 22-02-2020
U6 Piger: 09-11-2019, 14-12-2019, 04-01-2020, 18-01-2020 og 22-02-2020
__________________________________________________________________________________________
Til stævnerne d. 9./10. november er der sidste frist for tilmelding onsdag d. 16. oktober.
Til stævnerne d. 14./15. december er der sidste frist for tilmelding onsdag d. 20. november.
Til stævnerne d. 4./5. januar er der sidste frist for tilmelding onsdag d. 11. december.
Til stævnerne d. 18./19. januar er der sidste frist for tilmelding torsdag d. 26. december.
Til stævnerne d. 22./23. februar er der sidste frist for tilmelding onsdag d. 29. januar.

I kan forvente at modtage kampprogram for stævnerne 14 dage før stævnets afvikling.