Datoplan ungdom 2021/2022

I ungdom tilbyder vi futsal i U13 - U19 på drengesiden og U13 - U18 på pigesiden.
Nedenfor finder i en oversigt over, hvornår de forskellige rækker afvikles, og hvor I også kan se hvilke niveauer de forskellige årgange udbydes i.

Alle rækker tilbydes 3 stævner. Det afvikles som enkeltstående stævner, og er altså IKKE en turnering. Man bestemmer derfor selv, om man ønsker at deltage i 1 stævne, 2 stævner el. måske alle 3 stævner, og man kan også løbende ændre i sin tilmelding, hvis man finder ud af at man er tilmeldt et forkert niveau. Man skal selvfølgelig være obs. på op/nedrykningsreglerne for spillerne. 

Man skal tilmelde sig de stævner, man ønsker at deltage i via KlubOffice. Når man tilmelder sig det første stævne, er man IKKE automatisk tilmeldt de resterende datoer.
Tilmeldingsfrister kan ses nederst på denne side. 

Efter de 3 stævner afvikles der i nogle rækker regionsfinaler, JM/JM-FM og DM. Datoerne for dette kan ses nedenfor. For hold, der ikke er kvalificeret til Regionsfinaler er der mulighed for at tilmelde sig et ekstra 'tilmeldingsstævne' lørdag den 29. januar 2022.

U19 Drenge Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022
DM: 12-03-2022 / 13-03-2022

U19 Drenge Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U19 Drenge Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U17 Drenge Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022
DM: 12-03-2022 / 13-03-2022

U17 Drenge Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U17 Drenge Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U16 Drenge Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022

U16 Drenge Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U16 Drenge Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U15 Drenge Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022
DM: 12-03-2022 / 13-03-2022

U15 Drenge Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U15 Drenge Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U14 Drenge Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022

U14 Drenge Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U14 Drenge Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U13 Drenge Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022

U13 Drenge Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U13 Drenge Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U18 Piger Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022
DM: 12-03-2022 / 13-03-2022

U18 Piger Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U18 Piger Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U16 Piger Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022
DM: 12-03-2022 / 13-03-2022

U16 Piger Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U16 Piger Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U15 Piger Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022

U15 Piger Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U15 Piger Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U14 Piger Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022

U14 Piger Liga 2
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U14 Piger Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U13 Piger Liga 1
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
JM/JM-FM: 26-02-2022 / 27-02-2022

U13 Piger Liga 2

Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)

U13 Piger Liga 3
Stævner: 14-11-2021, 04-12-2021 og 16-01-2022 
Regionsfinale: 29-01-2022
Tilmeldingsstævne: 29-01-2022 (for ikke-kvalificerede hold til RF)
__________________________________________________________________________________________
Til stævnerne d. 14. november er der sidste frist for tilmelding (opdateres senere) 
Til stævnerne d. 4. december er der sidste frist for tilmelding (opdateres senere) 
Til stævnerne d. 16. januar er der sidste frist for tilmelding (opdateres senere) 
Til 'tilmeldingsstævnet' d. 29. januar er der sidste frist for tilmelding (opdateres senere) 

I kan forvente at modtage kampprogram for stævnerne 14 dage før stævnets afvikling.