Datoplan 2020/21

Herrer A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (KVAL)
Herrer B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM)
Herrer C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM)
Kvinder A/B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U18 Piger A/B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U17 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U17 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) 
U16 Drenge A/B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U15 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U15 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) 
U15 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U14 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) 
U13 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U13 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) 
U13 Piger A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) - 27./28. feb (JM)
U13 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 30./31. jan - (Inkl. RM) 
U12 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U12 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U12 Drenge C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U12 Piger A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U12 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U12 Piger C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U11 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U11 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U11 Drenge C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U11 Piger A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U11 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U11 Piger C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U10 Drenge A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U10 Drenge B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U10 Drenge C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U10 Piger A: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U10 Piger B: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U10 Piger C: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U9 Drenge: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U9 Piger: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U8 Drenge: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar
U8 Piger: 14./15. nov - 5./6. dec - 16./17. jan - 6./7. feb - 13./14. mar

Der findes en regionsmester for U13 og opefter i både A og B-rækker.
Denne findes, når 4. spillerunde er afviklet, såfremt der kun er 1 pulje i rækken.
Medaljerne vil efterfølgende blive sendt til den vindende klubs kampfordeler.
De hold, der bliver regionsmester i A-rækkerne, kvalificerer sig til Jysk Mesterskab/ Jysk-Fynsk mesterskab.
Vinderen af det Jyske Mesterskab kvalificerer sig til Final 4 stævne (DM).

Der afvikles ikke Jysk Mesterskab i Seniorrækkerne, men de kvalificerer sig til kvalstævner om deltagelse i DM!