Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 22-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Frederikshavn fI
Jetsmark IF (U9)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Brønderslev IF
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Jetsmark IF (U9)
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skibsby-Højene IF
Aabybro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skagen IK
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Aabybro IF (2)
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aabybro IF (2)
Jetsmark IF (U9)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Jetsmark IF (U9)
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Brønderslev IF
Aabybro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 29-08 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skagen IK
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
10:40
Frederikshavn fI
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skibsby-Højene IF
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 06-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Jetsmark IF (U9)
Aabybro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aabybro IF (2)
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Brønderslev IF
Jetsmark IF (U9)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 12-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skibsby-Højene IF
Jetsmark IF (U9)
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aabybro IF (2)
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
10:40
Frederikshavn fI
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Jetsmark IF (U9)
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skagen IK
Aabybro IF (2)
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skibsby-Højene IF
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 19-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Frederikshavn fI
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skibsby-Højene IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 26-09 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Skibsby-Højene IF
Jetsmark IF (U9)
ANN
|
|||||||||||||||||||
10:00
Frederikshavn fI
Brønderslev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10:40
Jetsmark IF (U9)
Frederikshavn fI
ANN
|
|||||||||||||||||||
10:40
Aabybro IF (2)
Skagen IK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skagen IK
Brønderslev IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
11:20
Aabybro IF (2)
Skibsby-Højene IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 03-10 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Frederikshavn fI
Skagen IK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Skagen IK
Skibsby-Højene IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Skibsby-Højene IF
Frederikshavn fI
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
onsdag den. 07-10 2020
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
16:50
Aabybro IF (2)
Jetsmark IF (U9)
|
|||||||||||||||||||
17:30
Jetsmark IF (U9)
Brønderslev IF
|
|||||||||||||||||||
18:10
Brønderslev IF
Aabybro IF (2)
|