Sulsted Stadion

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res  
366827
To 21-09-17
Kl. 10:30
Ekstra Bladet Skolefodbold
Pulje 1
Sulsted Skole - Gl. Hasseris Skole
103424
6 24-09-17
Kl. 11:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2017
Pulje 88
Sulsted IF - Jerslev/Sterup IF Resultatformidling
992042
8 24-09-17
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2017
Pulje 25
Sulsted IF - FC Dansom Resultatformidling
151986
8 Ma 25-09-17
Kl. 19:00
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017
Pulje 53
Sulsted IF (2) - Holtet IF (2) Resultatformidling
151904
8 Ma 25-09-17
Kl. 19:30
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017
Pulje 51
Sulsted IF (1) - Brønderslev IF Resultatformidling
366969
Ti 26-09-17
Kl. 18:00
U15 Drenge Liga 3 / Træningskamp
Privat
Sulsted IF - Aabybro IF
992046
9 Fr 29-09-17
Kl. 17:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2017
Pulje 25
Sulsted IF - Hjallerup IF Resultatformidling
269594
9 30-09-17
Kl. 10:30
U13 Drenge Liga 2 (2005) 8M - efterår 2017
Pulje 711
SVIF - Hjallerup IF !
979101
9 30-09-17
Kl. 13:30
Herrer Serie 2 - Efterår 2017
Pulje 11
Sulsted IF - GVL Løkken Resultatformidling
515542
8 30-09-17
Kl. 15:30
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017
Pulje 805
SVIF - Hjallerup/Vodskov Resultatformidling
185456
8 01-10-17
Kl. 
U12 Drenge A (06) 8M - Efterår 2017
Pulje 22
SVIF/TUI - Oversidder
151907
9 Ma 02-10-17
Kl. 19:30
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017
Pulje 51
Sulsted IF (1) - Jerslev/Sterup IF Resultatformidling
203572
4 07-10-17
Kl. 10:00
U11 Piger (07) 5M - Efterår 2017
Pulje 201
Hals FS - Fortuna Hjørring
203573
4 07-10-17
Kl. 10:00
U11 Piger (07) 5M - Efterår 2017
Pulje 201
SVIF - Rebild Syd
203574
4 07-10-17
Kl. 10:40
U11 Piger (07) 5M - Efterår 2017
Pulje 201
Fortuna Hjørring - Rebild Syd
203575
4 07-10-17
Kl. 10:40
U11 Piger (07) 5M - Efterår 2017
Pulje 201
Hals FS - SVIF
486306
8 07-10-17
Kl. 11:20
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017
Pulje 208
SVIF - Øster Brønderslev IF
486307
8 07-10-17
Kl. 12:00
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017
Pulje 208
Øster Brønderslev IF - Brønderslev IF
486313
8 07-10-17
Kl. 12:40
U10 Drenge B (08) 5M - Weekend/Efterår 2017
Pulje 208
Brønderslev IF - SVIF
363982
7 08-10-17
Kl. 10:00
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017
Pulje 337
RKG - Vodskov IF (1)
363983
7 08-10-17
Kl. 10:00
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017
Pulje 337
LKB/Gistrup - SVIF (2)
363984
7 08-10-17
Kl. 10:30
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017
Pulje 337
SVIF (2) - RKG
363985
7 08-10-17
Kl. 10:30
U8 Drenge C (10) 5M - Weekend/Efterår 2017
Pulje 337
Vodskov IF (1) - LKB/Gistrup
103429
8 08-10-17
Kl. 13:00
Herrer Serie 5 - Efterår 2017
Pulje 88
Sulsted IF - Frederikshavn fI (1) Resultatformidling
151994
10 Ti 10-10-17
Kl. 19:00
Kvinder C3 (15+) 7M - Efterår 2017
Pulje 53
Sulsted IF (2) - LKB/Gistrup Resultatformidling
979110
11 14-10-17
Kl. 15:00
Herrer Serie 2 - Efterår 2017
Pulje 11
Sulsted IF - Flauenskjold IF Resultatformidling
992054
11 15-10-17
Kl. 13:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2017
Pulje 25
Sulsted IF - Asaa B Resultatformidling
515550
10 15-10-17
Kl. 15:00
U18 Piger Liga 2 (2000-01) 11M/9M - efterår 2017
Pulje 805
SVIF - Frederikshavn fI Resultatformidling