Dybbølhallen - Inde

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res  
899262
1 12-11-17
Kl. 10:00
U10 Piger - inde (2008) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU - Bredebro IF
899263
1 12-11-17
Kl. 10:10
U10 Piger - inde (2008) / før ombrydning
Pulje 1
Egen UI - Højer IF
899264
1 12-11-17
Kl. 10:20
U10 Piger - inde (2008) / før ombrydning
Pulje 1
Bredebro IF - Egen UI
899265
1 12-11-17
Kl. 10:30
U10 Piger - inde (2008) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU - Højer IF
899266
1 12-11-17
Kl. 10:40
U10 Piger - inde (2008) / før ombrydning
Pulje 1
Egen UI - Dybbøl IU
899267
1 12-11-17
Kl. 10:50
U10 Piger - inde (2008) / før ombrydning
Pulje 1
Højer IF - Bredebro IF
153500
1 12-11-17
Kl. 11:00
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (2) - Dybbøl IU (1)
153501
1 12-11-17
Kl. 11:10
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - Gråsten B
153502
1 12-11-17
Kl. 11:20
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Lysabild SG - Dybbøl IU (2)
153503
1 12-11-17
Kl. 11:30
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (1) - Midtals IF
153504
1 12-11-17
Kl. 11:40
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Gråsten B - Lysabild SG
153505
1 12-11-17
Kl. 11:50
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (2) - Midtals IF
153506
1 12-11-17
Kl. 12:00
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (1) - Gråsten B
153507
1 12-11-17
Kl. 12:10
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - Lysabild SG
153508
1 12-11-17
Kl. 12:20
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Gråsten B - Dybbøl IU (2)
153509
1 12-11-17
Kl. 12:30
U11 Piger - inde (2007) / før ombrydning
Pulje 1
Lysabild SG - Dybbøl IU (1)
350285
1 12-11-17
Kl. 12:40
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU - Midtals IF
350286
1 12-11-17
Kl. 12:50
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
Broager UI (A) - BNS
350287
1 12-11-17
Kl. 13:00
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
SUB Sønderborg (A) - Dybbøl IU
350288
1 12-11-17
Kl. 13:10
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - Broager UI (A)
350289
1 12-11-17
Kl. 13:20
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
BNS - SUB Sønderborg (A)
350290
1 12-11-17
Kl. 13:30
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU - Broager UI (A)
350291
1 12-11-17
Kl. 13:40
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - BNS
350292
1 12-11-17
Kl. 13:50
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
Broager UI (A) - SUB Sønderborg (A)
350293
1 12-11-17
Kl. 14:00
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
BNS - Dybbøl IU
350294
1 12-11-17
Kl. 14:10
U12 Drenge A/B - inde (2006) / før ombrydning
Pulje 1
SUB Sønderborg (A) - Midtals IF
945367
1 19-11-17
Kl. 10:00
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Hviding IF / Ribe BK (U14) (1) - Hviding IF / Ribe BK (U14) (2) Resultatformidling
945368
1 19-11-17
Kl. 10:12
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Næsbjerg RUI - Løjt/AaBK Resultatformidling
945369
1 19-11-17
Kl. 10:24
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Dybbøl IU - Jerne IF Resultatformidling
945370
1 19-11-17
Kl. 10:36
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Hviding IF / Ribe BK (U14) (1) - Næsbjerg RUI Resultatformidling
945371
1 19-11-17
Kl. 10:48
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Hviding IF / Ribe BK (U14) (2) - Dybbøl IU Resultatformidling
945372
1 19-11-17
Kl. 11:00
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Løjt/AaBK - Jerne IF Resultatformidling
945373
1 19-11-17
Kl. 11:12
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Næsbjerg RUI - Dybbøl IU Resultatformidling
945374
1 19-11-17
Kl. 11:24
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Løjt/AaBK - Hviding IF / Ribe BK (U14) (1) Resultatformidling
945375
1 19-11-17
Kl. 11:36
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Jerne IF - Hviding IF / Ribe BK (U14) (2) Resultatformidling
945376
1 19-11-17
Kl. 11:48
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Dybbøl IU - Hviding IF / Ribe BK (U14) (1) Resultatformidling
945377
1 19-11-17
Kl. 12:00
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Næsbjerg RUI - Jerne IF Resultatformidling
945378
1 19-11-17
Kl. 12:12
U15 Piger A - inde (2003+2004)
Pulje 1
Hviding IF / Ribe BK (U14) (2) - Løjt/AaBK Resultatformidling
645531
1 19-11-17
Kl. 12:24
+45 - inde
Pulje 1
Sønderborg Fremad - Skelde GF Resultatformidling
645532
1 19-11-17
Kl. 12:36
+45 - inde
Pulje 1
Nord/Als B - Dybbøl IU Resultatformidling
645533
1 19-11-17
Kl. 12:48
+45 - inde
Pulje 1
Aabenraa BK (VET) - Sommersted IF Resultatformidling
645534
1 19-11-17
Kl. 13:00
+45 - inde
Pulje 1
Egen UI - Sønderborg Fremad Resultatformidling
645535
1 19-11-17
Kl. 13:12
+45 - inde
Pulje 1
Skelde GF - Nord/Als B Resultatformidling
645536
1 19-11-17
Kl. 13:24
+45 - inde
Pulje 1
Dybbøl IU - Aabenraa BK (VET) Resultatformidling
645537
1 19-11-17
Kl. 13:36
+45 - inde
Pulje 1
Sommersted IF - Egen UI Resultatformidling
645538
1 19-11-17
Kl. 13:48
+45 - inde
Pulje 1
Sønderborg Fremad - Nord/Als B Resultatformidling
645539
1 19-11-17
Kl. 14:00
+45 - inde
Pulje 1
Skelde GF - Aabenraa BK (VET) Resultatformidling
645540
1 19-11-17
Kl. 14:12
+45 - inde
Pulje 1
Sommersted IF - Dybbøl IU Resultatformidling
645541
1 19-11-17
Kl. 14:24
+45 - inde
Pulje 1
Aabenraa BK (VET) - Egen UI Resultatformidling
645542
1 19-11-17
Kl. 14:36
+45 - inde
Pulje 1
Sommersted IF - Sønderborg Fremad Resultatformidling
645543
1 19-11-17
Kl. 14:48
+45 - inde
Pulje 1
Egen UI - Nord/Als B Resultatformidling
645544
1 19-11-17
Kl. 15:00
+45 - inde
Pulje 1
Skelde GF - Dybbøl IU Resultatformidling
645545
1 19-11-17
Kl. 15:12
+45 - inde
Pulje 1
Aabenraa BK (VET) - Sønderborg Fremad Resultatformidling
645570
1 19-11-17
Kl. 15:24
+45 - inde
Pulje 1
Egen UI - Skelde GF Resultatformidling