Dybbølhallen - Inde

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res
495541
3 25-02-18
Kl. 10:00
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU - SUB Sønderborg (1)
495542
3 25-02-18
Kl. 10:10
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - SUB Sønderborg (2)
495543
3 25-02-18
Kl. 10:20
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Oversidder - Egen UI (A)
495544
3 25-02-18
Kl. 10:30
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - Dybbøl IU
495545
3 25-02-18
Kl. 10:40
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
SUB Sønderborg (1) - Egen UI (A)
495546
3 25-02-18
Kl. 10:50
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
SUB Sønderborg (2) - Oversidder
495547
3 25-02-18
Kl. 11:00
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
SUB Sønderborg (1) - Midtals IF
495548
3 25-02-18
Kl. 11:10
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Oversidder - Dybbøl IU
495549
3 25-02-18
Kl. 11:20
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Egen UI (A) - SUB Sønderborg (2)
495550
3 25-02-18
Kl. 11:30
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
SUB Sønderborg (1) - Oversidder
495551
3 25-02-18
Kl. 11:40
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU - SUB Sønderborg (2)
495552
3 25-02-18
Kl. 11:50
U8 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 1
Egen UI (A) - Midtals IF
496389
3 25-02-18
Kl. 12:00
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Dybbøl IU - Bov IF (1)
496390
3 25-02-18
Kl. 12:10
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
SUB Sønderborg (1) - Bov IF (2)
496391
3 25-02-18
Kl. 12:20
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
BNS - Broager UI (1)
496392
3 25-02-18
Kl. 12:30
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
SUB Sønderborg (1) - Dybbøl IU
496393
3 25-02-18
Kl. 12:40
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Bov IF (1) - Broager UI (1)
496394
3 25-02-18
Kl. 12:50
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Bov IF (2) - BNS
496395
3 25-02-18
Kl. 13:00
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Bov IF (1) - SUB Sønderborg (1)
496396
3 25-02-18
Kl. 13:10
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
BNS - Dybbøl IU
496397
3 25-02-18
Kl. 13:20
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Broager UI (1) - Bov IF (2)
496398
3 25-02-18
Kl. 13:30
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Bov IF (1) - BNS
496399
3 25-02-18
Kl. 13:40
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Dybbøl IU - Bov IF (2)
496400
3 25-02-18
Kl. 13:50
U9 Drenge B - inde (2009) / efter ombrydning
Pulje 2
Broager UI (1) - SUB Sønderborg (1)
497139
3 25-02-18
Kl. 14:00
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (2) - Midtals IF
497140
3 25-02-18
Kl. 14:10
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Gråsten B - Broager UI
497141
3 25-02-18
Kl. 14:20
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Lysabild SG - Dybbøl IU (1)
497142
3 25-02-18
Kl. 14:30
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Gråsten B - Dybbøl IU (2)
497143
3 25-02-18
Kl. 14:40
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - Dybbøl IU (1)
497144
3 25-02-18
Kl. 14:50
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Broager UI - Lysabild SG
497145
3 25-02-18
Kl. 15:00
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - Gråsten B
497146
3 25-02-18
Kl. 15:10
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Lysabild SG - Dybbøl IU (2)
497147
3 25-02-18
Kl. 15:20
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (1) - Broager UI
497148
3 25-02-18
Kl. 15:30
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Midtals IF - Lysabild SG
497149
3 25-02-18
Kl. 15:40
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (2) - Broager UI
497150
3 25-02-18
Kl. 15:50
U11 Piger - inde (2007) / efter ombrydning
Pulje 1
Dybbøl IU (1) - Gråsten B