KHIF Hallen

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res
422146
1 02-02-19
Kl. 08:36
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hadsten SK - Hornslet IF Resultatformidling
422147
1 02-02-19
Kl. 08:48
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Houlbjerg/Laurbjerg IF - FC Horsens Resultatformidling
422148
1 02-02-19
Kl. 09:00
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Erritsø GIF - Hammel GF Resultatformidling
422152
1 02-02-19
Kl. 09:12
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
FC Horsens - Hadsten SK Resultatformidling
422153
1 02-02-19
Kl. 09:24
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hornslet IF - Erritsø GIF Resultatformidling
422154
1 02-02-19
Kl. 09:36
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hammel GF - Houlbjerg/Laurbjerg IF Resultatformidling
422155
1 02-02-19
Kl. 09:48
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
FC Horsens - Erritsø GIF Resultatformidling
422156
1 02-02-19
Kl. 10:00
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hadsten SK - Houlbjerg/Laurbjerg IF Resultatformidling
422157
1 02-02-19
Kl. 10:12
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hornslet IF - Hammel GF Resultatformidling
422158
1 02-02-19
Kl. 10:24
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Erritsø GIF - Hadsten SK Resultatformidling
422159
1 02-02-19
Kl. 10:36
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Houlbjerg/Laurbjerg IF - Hornslet IF Resultatformidling
422160
1 02-02-19
Kl. 10:48
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hammel GF - FC Horsens Resultatformidling
422161
1 02-02-19
Kl. 11:00
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Houlbjerg/Laurbjerg IF - Erritsø GIF Resultatformidling
422162
1 02-02-19
Kl. 11:12
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hadsten SK - Hammel GF Resultatformidling
422163
1 02-02-19
Kl. 11:24
Regionsfinale - U13 Drenge C - INDE
Pulje 17
Hornslet IF - FC Horsens Resultatformidling
422195
1 02-02-19
Kl. 12:00
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
TRIF (2) - TRIF (1) Resultatformidling
422196
1 02-02-19
Kl. 12:12
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Team Midtjylland - Auning IF Resultatformidling
422197
1 02-02-19
Kl. 12:24
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Skødstrup SF (1) - Skødstrup SF (2) Resultatformidling
422198
1 02-02-19
Kl. 12:36
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Auning IF - TRIF (2) Resultatformidling
422199
1 02-02-19
Kl. 12:48
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
TRIF (1) - Skødstrup SF (1) Resultatformidling
422200
1 02-02-19
Kl. 13:00
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Skødstrup SF (2) - Team Midtjylland Resultatformidling
422201
1 02-02-19
Kl. 13:12
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Auning IF - Skødstrup SF (1) Resultatformidling
422202
1 02-02-19
Kl. 13:24
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
TRIF (2) - Team Midtjylland Resultatformidling
422203
1 02-02-19
Kl. 13:36
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
TRIF (1) - Skødstrup SF (2) Resultatformidling
422204
1 02-02-19
Kl. 13:48
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Skødstrup SF (1) - TRIF (2) Resultatformidling
422205
1 02-02-19
Kl. 14:00
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Team Midtjylland - TRIF (1) Resultatformidling
422206
1 02-02-19
Kl. 14:12
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Skødstrup SF (2) - Auning IF Resultatformidling
422207
1 02-02-19
Kl. 14:24
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
Team Midtjylland - Skødstrup SF (1) Resultatformidling
422208
1 02-02-19
Kl. 14:36
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
TRIF (2) - Skødstrup SF (2) Resultatformidling
422209
1 02-02-19
Kl. 14:48
Regionsfinale - U14 Drenge A/B - INDE
Pulje 11
TRIF (1) - Auning IF Resultatformidling
422134
1 02-02-19
Kl. 15:24
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
HEI - Gauerslund IF Resultatformidling
422135
1 02-02-19
Kl. 15:36
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Aabyhøj IF - Christiansbjerg IF Resultatformidling
422136
1 02-02-19
Kl. 15:48
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Christiansbjerg IF - HEI Resultatformidling
422137
1 02-02-19
Kl. 16:00
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Gauerslund IF - Aabyhøj IF Resultatformidling
422138
1 02-02-19
Kl. 16:12
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
HEI - Aabyhøj IF Resultatformidling
422139
1 02-02-19
Kl. 16:24
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Christiansbjerg IF - Gauerslund IF Resultatformidling
422140
1 02-02-19
Kl. 16:36
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Gauerslund IF - HEI Resultatformidling
422141
1 02-02-19
Kl. 16:48
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Christiansbjerg IF - Aabyhøj IF Resultatformidling
422142
1 02-02-19
Kl. 17:00
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
HEI - Christiansbjerg IF Resultatformidling
422143
1 02-02-19
Kl. 17:12
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Aabyhøj IF - Gauerslund IF Resultatformidling
422144
1 02-02-19
Kl. 17:24
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Aabyhøj IF - HEI Resultatformidling
422145
1 02-02-19
Kl. 17:36
Regionsfinale - K+29 - INDE
Pulje 18
Gauerslund IF - Christiansbjerg IF Resultatformidling