Skals Idrætscenter

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res
300839
4 23-02-19
Kl. 10:00
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
Ikast FC (3) - Viborg FF (1)
300840
4 23-02-19
Kl. 10:10
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
Viborg Sdrm. IK (1) - SUB 88 (1)
300841
4 23-02-19
Kl. 10:20
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
Viborg FF (1) - NUGF Viborg
300842
4 23-02-19
Kl. 10:30
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
SUB 88 (1) - Ikast FC (3)
300843
4 23-02-19
Kl. 10:40
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
NUGF Viborg - Viborg Sdrm. IK (1)
300844
4 23-02-19
Kl. 10:50
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
Viborg FF (1) - SUB 88 (1)
300845
4 23-02-19
Kl. 11:00
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
NUGF Viborg - Ikast FC (3)
300846
4 23-02-19
Kl. 11:10
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
Viborg Sdrm. IK (1) - Viborg FF (1)
300847
4 23-02-19
Kl. 11:20
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
SUB 88 (1) - NUGF Viborg
300848
4 23-02-19
Kl. 11:30
U8 Drenge A (11) INDE
Pulje 263
Ikast FC (3) - Viborg Sdrm. IK (1)
430592
4 23-02-19
Kl. 11:40
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
NUGF Viborg (1) - Hem H. Dølby IF
430593
4 23-02-19
Kl. 11:50
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
SUB 88 - Tjele Vest Sport (2)
430595
4 23-02-19
Kl. 12:00
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
Hem H. Dølby IF - Løgstrup G&IF
430596
4 23-02-19
Kl. 12:10
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
Tjele Vest Sport (2) - NUGF Viborg (1)
430598
4 23-02-19
Kl. 12:20
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
Løgstrup G&IF - SUB 88
430599
4 23-02-19
Kl. 12:30
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
Hem H. Dølby IF - Tjele Vest Sport (2)
430600
4 23-02-19
Kl. 12:40
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
Løgstrup G&IF - NUGF Viborg (1)
430601
4 23-02-19
Kl. 12:50
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
SUB 88 - Hem H. Dølby IF
430602
4 23-02-19
Kl. 13:00
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
Tjele Vest Sport (2) - Løgstrup G&IF
430603
4 23-02-19
Kl. 13:10
U10 Drenge B (09) INDE
Pulje 208
NUGF Viborg (1) - SUB 88
633019
4 23-02-19
Kl. 13:20
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Herning Fremad (1) - Herning Fremad (2)
643165
4 23-02-19
Kl. 13:30
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
NUGF Viborg (1) - Snejbjerg SG&I (1)
643166
4 23-02-19
Kl. 13:40
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Mejrup GU (1) - Herning Fremad (1)
643167
4 23-02-19
Kl. 13:50
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Herning Fremad (2) - Tjele Vest Sport (1)
643168
4 23-02-19
Kl. 14:00
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Snejbjerg SG&I (1) - Ringkøbing IF (1) !
633024
4 23-02-19
Kl. 14:00
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Ringkøbing IF (1) - Mejrup GU (1) !
633020
4 23-02-19
Kl. 14:10
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Ringkøbing IF (1) - NUGF Viborg (1) !
643164
4 23-02-19
Kl. 14:10
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Tjele Vest Sport (1) - Ringkøbing IF (1) !
633022
4 23-02-19
Kl. 14:20
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Snejbjerg SG&I (1) - Herning Fremad (1)
643163
4 23-02-19
Kl. 14:30
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Herning Fremad (2) - Mejrup GU (1)
633026
4 23-02-19
Kl. 14:40
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Herning Fremad (1) - NUGF Viborg (1)
633025
4 23-02-19
Kl. 14:50
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Tjele Vest Sport (1) - Snejbjerg SG&I (1)
633023
4 23-02-19
Kl. 15:00
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
NUGF Viborg (1) - Herning Fremad (2)
633021
4 23-02-19
Kl. 15:10
U11 Drenge A (08) INDE
Pulje 171
Mejrup GU (1) - Tjele Vest Sport (1)
433673
4 23-02-19
Kl. 15:40
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
SUB 88 (1) - SUB 88 (2)
433674
4 23-02-19
Kl. 15:50
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
NUGF Viborg (2) - Oddense/Otting GF
433675
4 23-02-19
Kl. 16:05
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
NUGF Viborg (2) - SUB 88 (1)
433676
4 23-02-19
Kl. 16:15
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
Oddense/Otting GF - SUB 88 (2)
433677
4 23-02-19
Kl. 16:30
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
SUB 88 (1) - Oddense/Otting GF
433678
4 23-02-19
Kl. 16:40
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
SUB 88 (2) - NUGF Viborg (2)
433679
4 23-02-19
Kl. 16:55
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
SUB 88 (2) - SUB 88 (1)
433680
4 23-02-19
Kl. 17:05
U12 Piger C (07) INDE
Pulje 163
NUGF Viborg (2) - Oddense/Otting GF
431420
1 02-03-19
Kl. 11:00
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
AaB (2) - AaB (1) Resultatformidling
431472
1 02-03-19
Kl. 11:00
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Aalborg KFUM - IF Skjold Sæby Resultatformidling
431473
1 02-03-19
Kl. 11:25
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Eastside/BT/SVIF - KLG Resultatformidling
431421
1 02-03-19
Kl. 11:25
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Fortuna Hjørring (1) - Fortuna Hjørring (2) Resultatformidling
431442
1 02-03-19
Kl. 11:50
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Hadsten SK - Vildbjerg SF Resultatformidling
431474
1 02-03-19
Kl. 11:50
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Vejle B - IVF, Århus Resultatformidling
431475
1 02-03-19
Kl. 12:15
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Dybbøl IU (1) - Dybbøl IU (2) Resultatformidling
431443
1 02-03-19
Kl. 12:15
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Haderslev FK - Eastside Viborg/Viborg FF Resultatformidling
431444
2 02-03-19
Kl. 12:40
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Hadsten SK - Fortuna Hjørring (2) Resultatformidling
431476
2 02-03-19
Kl. 12:40
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Vejle B - KLG Resultatformidling
431477
2 02-03-19
Kl. 13:05
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Aalborg KFUM - Dybbøl IU (2) Resultatformidling
431445
2 02-03-19
Kl. 13:05
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
AaB (2) - Eastside Viborg/Viborg FF Resultatformidling
431446
2 02-03-19
Kl. 13:30
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Vildbjerg SF - Fortuna Hjørring (1) Resultatformidling
431478
2 02-03-19
Kl. 13:30
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
IVF, Århus - Eastside/BT/SVIF Resultatformidling
431479
2 02-03-19
Kl. 13:55
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
IF Skjold Sæby - Dybbøl IU (1) Resultatformidling
431447
2 02-03-19
Kl. 13:55
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
AaB (1) - Haderslev FK Resultatformidling
431448
3 02-03-19
Kl. 14:20
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Vildbjerg SF - AaB (2) Resultatformidling
431480
3 02-03-19
Kl. 14:20
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
IVF, Århus - Aalborg KFUM Resultatformidling
431481
3 02-03-19
Kl. 14:45
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Eastside/BT/SVIF - Dybbøl IU (2) Resultatformidling
431449
3 02-03-19
Kl. 14:45
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Fortuna Hjørring (1) - Eastside Viborg/Viborg FF Resultatformidling
431450
3 02-03-19
Kl. 15:10
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Hadsten SK - AaB (1) Resultatformidling
431482
3 02-03-19
Kl. 15:10
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Vejle B - IF Skjold Sæby Resultatformidling
431483
3 02-03-19
Kl. 15:35
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
KLG - Dybbøl IU (1) Resultatformidling
431451
3 02-03-19
Kl. 15:35
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Fortuna Hjørring (2) - Haderslev FK Resultatformidling
431452
4 02-03-19
Kl. 16:00
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Eastside Viborg/Viborg FF - Hadsten SK Resultatformidling
431484
4 02-03-19
Kl. 16:00
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Dybbøl IU (2) - Vejle B Resultatformidling
431485
4 02-03-19
Kl. 16:25
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Aalborg KFUM - KLG Resultatformidling
431453
4 02-03-19
Kl. 16:25
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
AaB (2) - Fortuna Hjørring (2) Resultatformidling
431454
4 02-03-19
Kl. 16:50
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
AaB (1) - Fortuna Hjørring (1) Resultatformidling
431486
4 02-03-19
Kl. 16:50
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
IF Skjold Sæby - Eastside/BT/SVIF Resultatformidling
431487
4 02-03-19
Kl. 17:15
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Dybbøl IU (1) - IVF, Århus Resultatformidling
431455
4 02-03-19
Kl. 17:15
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Haderslev FK - Vildbjerg SF Resultatformidling
431456
5 03-03-19
Kl. 09:00
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Fortuna Hjørring (2) - AaB (1) Resultatformidling
431488
5 03-03-19
Kl. 09:00
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
KLG - IF Skjold Sæby Resultatformidling
431489
5 03-03-19
Kl. 09:25
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
IVF, Århus - Dybbøl IU (2) Resultatformidling
431457
5 03-03-19
Kl. 09:25
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Vildbjerg SF - Eastside Viborg/Viborg FF Resultatformidling
431458
5 03-03-19
Kl. 09:50
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Fortuna Hjørring (1) - AaB (2) Resultatformidling
431490
5 03-03-19
Kl. 09:50
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Eastside/BT/SVIF - Aalborg KFUM Resultatformidling
431491
5 03-03-19
Kl. 10:15
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Vejle B - Dybbøl IU (1) Resultatformidling
431459
5 03-03-19
Kl. 10:15
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Hadsten SK - Haderslev FK Resultatformidling
431460
6 03-03-19
Kl. 10:40
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Fortuna Hjørring (2) - Vildbjerg SF Resultatformidling
431492
6 03-03-19
Kl. 10:40
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
KLG - IVF, Århus Resultatformidling
431493
6 03-03-19
Kl. 11:05
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Dybbøl IU (2) - IF Skjold Sæby Resultatformidling
431461
6 03-03-19
Kl. 11:05
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Eastside Viborg/Viborg FF - AaB (1) Resultatformidling
431462
6 03-03-19
Kl. 11:30
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Fortuna Hjørring (1) - Hadsten SK Resultatformidling
431494
6 03-03-19
Kl. 11:30
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Eastside/BT/SVIF - Vejle B Resultatformidling
431495
6 03-03-19
Kl. 11:55
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Dybbøl IU (1) - Aalborg KFUM Resultatformidling
431463
6 03-03-19
Kl. 11:55
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Haderslev FK - AaB (2) Resultatformidling
431464
7 03-03-19
Kl. 12:20
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
AaB (1) - Vildbjerg SF Resultatformidling
431496
7 03-03-19
Kl. 12:20
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
IF Skjold Sæby - IVF, Århus Resultatformidling
431497
7 03-03-19
Kl. 12:45
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Dybbøl IU (2) - KLG Resultatformidling
431465
7 03-03-19
Kl. 12:45
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Eastside Viborg/Viborg FF - Fortuna Hjørring (2) Resultatformidling
431466
7 03-03-19
Kl. 13:10
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
AaB (2) - Hadsten SK Resultatformidling
431498
7 03-03-19
Kl. 13:10
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Aalborg KFUM - Vejle B Resultatformidling
431499
7 03-03-19
Kl. 13:35
U14 Drenge / Futsal JM
U14 Drenge
Dybbøl IU (1) - Eastside/BT/SVIF Resultatformidling
431467
7 03-03-19
Kl. 13:35
U14 Piger / Futsal JM
U14 Piger
Haderslev FK - Fortuna Hjørring (1) Resultatformidling
431468
1 03-03-19
Kl. 14:15
U14 Piger / Futsal JM
Finalekampe
Semi Nr. 1 - Semi Nr. 4 Resultatformidling
431500
1 03-03-19
Kl. 14:15
U14 Drenge / Futsal JM
Finalekampe
Semi Nr. 1 - Semi Nr. 4 Resultatformidling
431501
1 03-03-19
Kl. 14:40
U14 Drenge / Futsal JM
Finalekampe
Semi Nr. 2 - Semi Nr. 3 Resultatformidling
431469
1 03-03-19
Kl. 14:40
U14 Piger / Futsal JM
Finalekampe
Semi Nr. 2 - Semi Nr. 3 Resultatformidling
431470
1 03-03-19
Kl. 15:20
U14 Piger / Futsal JM
Finalekampe
Taber semi 1 - Taber semi 2 Resultatformidling
431502
1 03-03-19
Kl. 15:45
U14 Drenge / Futsal JM
Finalekampe
Taber semi 1 - Taber semi 2 Resultatformidling
431471
1 03-03-19
Kl. 16:10
U14 Piger / Futsal JM
Finalekampe
Vinder semi 1 - Vinder semi 2 Resultatformidling
431503
1 03-03-19
Kl. 16:35
U14 Drenge / Futsal JM
Finalekampe
Vinder semi 1 - Vinder semi 2 Resultatformidling