Hasselager Hallen

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res  
345963
1 24-09-17
Kl. 16:00
U19 Drenge Liga 3 (1999-00) 11M/9M - efterår 2017
Pulje 369
Kolt/Hasselager IF - Stautrup IF Resultatformidling
595032
21 Ma 25-09-17
Kl. 18:00
ØOB Oldboys 55 år 7 mands
Kreds 19
Kolt/Hasselager IF - CIF Resultatformidling
736602
7 On 27-09-17
Kl. 18:00
U12 Drenge A (2006) 8M - Efterår
Pulje 43
Kolt/Hasselager IF - HEI
599299
5 30-09-17
Kl. 10:00
U11 Drenge B1 (2007) 8M - Efterår
Pulje 12
Sejs/Svejbæk IF (1) - Mariehøj IF
599300
5 30-09-17
Kl. 10:00
U11 Drenge B1 (2007) 8M - Efterår
Pulje 12
Kolt/Hasselager IF - Stautrup IF
599301
5 30-09-17
Kl. 10:40
U11 Drenge B1 (2007) 8M - Efterår
Pulje 12
Sejs/Svejbæk IF (1) - Stautrup IF
599302
5 30-09-17
Kl. 10:40
U11 Drenge B1 (2007) 8M - Efterår
Pulje 12
Brabrand IF - Aabyhøj IF
599303
5 30-09-17
Kl. 11:20
U11 Drenge B1 (2007) 8M - Efterår
Pulje 12
Kolt/Hasselager IF - Aabyhøj IF
599315
5 30-09-17
Kl. 11:20
U11 Drenge B1 (2007) 8M - Efterår
Pulje 12
Brabrand IF - Mariehøj IF
511928
8 30-09-17
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 3 (2005) 8M - efterår 2017
Pulje 730
Kolt/Hasselager IF - IF Lyseng Resultatformidling
689296
9 30-09-17
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2017
Pulje 39
Kolt/Hasselager IF - Bosporos SK Resultatformidling
767369
10 01-10-17
Kl. 10:00
U11 Drenge C (2007) 8M - Efterår
Pulje 33
Oversidder - Kolt/Hasselager IF
767370
10 01-10-17
Kl. 10:00
U11 Drenge C (2007) 8M - Efterår
Pulje 33
Laasby B - Brabrand IF
767371
10 01-10-17
Kl. 10:40
U11 Drenge C (2007) 8M - Efterår
Pulje 33
Laasby B - Kolt/Hasselager IF
767372
10 01-10-17
Kl. 10:40
U11 Drenge C (2007) 8M - Efterår
Pulje 33
Brabrand IF - Oversidder
547545
8 01-10-17
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 4 (2004) 11M - efterår 2017
Pulje 647
Kolt/Hasselager IF - Søften GF Resultatformidling
475499
8 01-10-17
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 4 (2002) 11M - efterår 2017
Pulje 475
Kolt/Hasselager IF - Oversidder
131724
9 01-10-17
Kl. 14:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2017
Pulje 71
Kolt/Hasselager IF - FFD Kralupy (1) Resultatformidling
736568
4 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
U12 Drenge A (2006) 8M - Efterår
Pulje 43
Kolt/Hasselager IF - Hørning IF
736653
9 On 11-10-17
Kl. 17:30
U12 Drenge A (2006) 8M - Efterår
Pulje 43
Kolt/Hasselager IF - Hammel GF
547553
10 On 11-10-17
Kl. 17:30
U14 Drenge Liga 4 (2004) 11M - efterår 2017
Pulje 647
Kolt/Hasselager IF - Viby IF Resultatformidling
512549
10 14-10-17
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 3 (2005) 8M - efterår 2017
Pulje 730
Kolt/Hasselager IF - AGF, Aarhus Resultatformidling
475598
10 14-10-17
Kl. 14:00
U16 Drenge Liga 4 (2002) 11M - efterår 2017
Pulje 475
Kolt/Hasselager IF - Ebeltoft IF Resultatformidling
689305
11 14-10-17
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2017
Pulje 39
Kolt/Hasselager IF - Stautrup IF Resultatformidling
131733
11 15-10-17
Kl. 14:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2017
Pulje 71
Kolt/Hasselager IF - Galten FS Resultatformidling
689307
12 21-10-17
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2017
Pulje 39
Kolt/Hasselager IF - Aarhus 1900 Resultatformidling