Outrup Idrætscenter

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res  
863875
7 To 21-09-17
Kl. 18:30
M+40 /7 - Efterår
Pulje 2
Outrup B - Ølgod IF (2) Resultatformidling
132824
8 23-09-17
Kl. 14:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2017
Pulje 77
Blåbjerg BK - Alslev SK Resultatformidling
274389
3 24-09-17
Kl. 10:00
U8 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 1
HTS (1) - Sdr. Omme IF
274390
3 24-09-17
Kl. 10:00
U8 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 1
HTS (2) - Outrup/Henne
274391
3 24-09-17
Kl. 10:25
U8 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 1
Outrup/Henne - HTS (1)
274392
3 24-09-17
Kl. 10:25
U8 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 1
Sdr. Omme IF - HTS (2)
880194
15 To 28-09-17
Kl. 17:15
U10 Drenge C/5 (2008) - Efterår
Pulje 6
Outrup B - Kvaglund IF
880195
15 To 28-09-17
Kl. 17:50
U10 Drenge C/5 (2008) - Efterår
Pulje 6
Kvaglund IF - Lunde/Kvong
863878
8 To 28-09-17
Kl. 18:15
M+40 /7 - Efterår
Pulje 2
Outrup B - Sønderris SK Resultatformidling
880196
15 To 28-09-17
Kl. 18:25
U10 Drenge C/5 (2008) - Efterår
Pulje 6
Lunde/Kvong - Outrup B
784073
12 Ma 02-10-17
Kl. 17:15
U10 Piger A+B/5 (2008) - Efterår
Pulje 4
Outrup B - Ribe BK
515050
8 Ma 02-10-17
Kl. 17:30
U13 Drenge Liga 4 (2005) 8M - efterår 2017
Pulje 755
Blåbjerg - Oversidder
784074
12 Ma 02-10-17
Kl. 17:50
U10 Piger A+B/5 (2008) - Efterår
Pulje 4
Outrup B - Hjerting IF
784075
12 Ma 02-10-17
Kl. 18:25
U10 Piger A+B/5 (2008) - Efterår
Pulje 4
Hjerting IF - Ribe BK
515053
9 08-10-17
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 4 (2005) 8M - efterår 2017
Pulje 755
Blåbjerg - Jerne IF (2) Resultatformidling
863884
10 To 12-10-17
Kl. 18:00
M+40 /7 - Efterår
Pulje 2
Outrup B - Oversidder
475720
10 To 12-10-17
Kl. 18:30
U16 Drenge Liga 4 (2002) 11M - efterår 2017
Pulje 479
Blåbjerg - FC Kolding Nord Resultatformidling
515055
10 15-10-17
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 4 (2005) 8M - efterår 2017
Pulje 755
Blåbjerg - Kvaglund IF Resultatformidling
132836
11 15-10-17
Kl. 15:00
Herrer Serie 4 - Efterår 2017
Pulje 77
Blåbjerg BK - Krogager B Resultatformidling