Outrup Idrætscenter

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res
243967
2 18-08-18
Kl. 14:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2018
Pulje 44
Blåbjerg BK - SGI/SSK Resultatformidling
939428
2 19-08-18
Kl. 18:00
U19 Drenge Liga 3 Kval(00-01) 11M/9M-efterår 2018
Pulje 333
Blåbjerg - Spangsbjerg IF Resultatformidling
364300
2 On 22-08-18
Kl. 18:00
U12/U13 Drenge/5 (2007/2006) - Efterår
Pulje 1
Blåbjerg (2) - Tarp B
305492
2 To 23-08-18
Kl. 18:00
U9 Drenge B/5 (2010) - Efterår
Pulje 5
Outrup B - Varde IF (1)
305493
2 To 23-08-18
Kl. 18:35
U9 Drenge B/5 (2010) - Efterår
Pulje 5
Varde IF (1) - BV Oksbøl
305494
2 To 23-08-18
Kl. 19:10
U9 Drenge B/5 (2010) - Efterår
Pulje 5
BV Oksbøl - Outrup B
243976
4 25-08-18
Kl. 15:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2018
Pulje 44
Blåbjerg BK - Andrup IF Resultatformidling
364322
3 Ma 27-08-18
Kl. 18:00
U12/U13 Drenge/5 (2007/2006) - Efterår
Pulje 1
Blåbjerg (2) - Blåbjerg (1)
939423
1 Ti 28-08-18
Kl. 18:00
U19 Drenge Liga 3 Kval(00-01) 11M/9M-efterår 2018
Pulje 333
Blåbjerg - Sædding/G IF Resultatformidling
404459
2 To 30-08-18
Kl. 19:15
M+40 /7 - Efterår
Pulje 3
Outrup B - Sønderris SK (1) Resultatformidling
935012
5 Ma 03-09-18
Kl. 17:30
U11 Piger C/8 (2008) - Efterår
Pulje 2
HTS - Blåbjerg
935013
5 Ma 03-09-18
Kl. 17:30
U11 Piger C/8 (2008) - Efterår
Pulje 2
Oksbøl B - Grindsted GIF
935014
5 Ma 03-09-18
Kl. 18:05
U11 Piger C/8 (2008) - Efterår
Pulje 2
Grindsted GIF - Hjerting IF
935015
5 Ma 03-09-18
Kl. 18:05
U11 Piger C/8 (2008) - Efterår
Pulje 2
Blåbjerg - Oksbøl B
935016
5 Ma 03-09-18
Kl. 18:40
U11 Piger C/8 (2008) - Efterår
Pulje 2
Hjerting IF - HTS
364328
5 On 05-09-18
Kl. 17:30
U12/U13 Drenge/5 (2007/2006) - Efterår
Pulje 1
Blåbjerg (2) - Fanø B
181660
6 09-09-18
Kl. 10:00
U9 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 3
Outrup B - Næsbjerg RUI
181661
6 09-09-18
Kl. 10:00
U9 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 3
Varde IF (1) - HTS (U8 Piger)
181662
7 09-09-18
Kl. 10:35
U9 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 3
Næsbjerg RUI - HTS (U8 Piger)
181664
7 09-09-18
Kl. 10:35
U9 Piger /5 (2010) - Efterår
Pulje 3
Varde IF (1) - Outrup B
939445
5 09-09-18
Kl. 18:00
U19 Drenge Liga 3 Kval(00-01) 11M/9M-efterår 2018
Pulje 333
Blåbjerg - Krogager B Resultatformidling
364331
6 Ma 10-09-18
Kl. 17:30
U12/U13 Drenge/5 (2007/2006) - Efterår
Pulje 1
Blåbjerg (2) - NRUI/ÅB
364396
5 Ma 10-09-18
Kl. 17:30
U12/U13 Piger/5 (2007/2006) - Efterår
Pulje 2
Blåbjerg - Oversidder
244059
7 15-09-18
Kl. 15:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2018
Pulje 44
Blåbjerg BK - Esbjerg fB Resultatformidling