AVK Hallen

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res
434860
1 02-12-18
Kl. 09:00
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Galten FS - FC Skanderborg
434861
1 02-12-18
Kl. 09:15
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Hørning IF - Låsby B
434862
1 02-12-18
Kl. 09:30
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Voerladegaard IF - Galten FS
434863
1 02-12-18
Kl. 09:45
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
FC Skanderborg - Hørning IF
434864
1 02-12-18
Kl. 10:00
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Låsby B - Voerladegaard IF
434865
1 02-12-18
Kl. 10:15
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Galten FS - Hørning IF
434866
1 02-12-18
Kl. 10:30
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Voerladegaard IF - FC Skanderborg
434867
1 02-12-18
Kl. 10:45
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Låsby B - Galten FS
434868
1 02-12-18
Kl. 11:00
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
Hørning IF - Voerladegaard IF
434869
1 02-12-18
Kl. 11:15
U10 Drenge C Region 3 Futsal (2009) 02.12.18
Pulje 10
FC Skanderborg - Låsby B
434789
1 02-12-18
Kl. 11:44
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Bredballe IF (2) - Hatting-Torsted Fodbold (U8 Drenge)
434790
1 02-12-18
Kl. 11:55
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Helsted Fremad IF (2) - Hørning IF (2)
434791
1 02-12-18
Kl. 12:06
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
VRI (2) - Bredballe IF (2)
434792
1 02-12-18
Kl. 12:17
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Hatting-Torsted Fodbold (U8 Drenge) - Helsted Fremad IF (2)
434793
1 02-12-18
Kl. 12:28
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Hørning IF (2) - VRI (2)
434794
1 02-12-18
Kl. 12:39
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Bredballe IF (2) - Helsted Fremad IF (2)
434795
1 02-12-18
Kl. 12:50
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
VRI (2) - Hatting-Torsted Fodbold (U8 Drenge)
434796
1 02-12-18
Kl. 13:01
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Hørning IF (2) - Bredballe IF (2)
434797
1 02-12-18
Kl. 13:12
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Helsted Fremad IF (2) - VRI (2)
434798
1 02-12-18
Kl. 13:23
U9 Drenge A/B Region 3 Futsal (2010) - 02.12.18
Pulje 12
Hatting-Torsted Fodbold (U8 Drenge) - Hørning IF (2)
434713
1 02-12-18
Kl. 13:45
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Låsby B (1) - Låsby B (2)
434714
1 02-12-18
Kl. 14:00
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Lindved GF - Ebeltoft IF
434715
1 02-12-18
Kl. 14:15
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
VSK Aarhus - Låsby B (1)
434716
1 02-12-18
Kl. 14:30
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Låsby B (2) - Lindved GF
434717
1 02-12-18
Kl. 14:45
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Ebeltoft IF - VSK Aarhus
434718
1 02-12-18
Kl. 15:00
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Låsby B (1) - Lindved GF
434719
1 02-12-18
Kl. 15:15
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
VSK Aarhus - Låsby B (2)
434720
1 02-12-18
Kl. 15:30
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Ebeltoft IF - Låsby B (1)
434721
1 02-12-18
Kl. 15:45
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Lindved GF - VSK Aarhus
434722
1 02-12-18
Kl. 16:00
U12 Drenge C Region 3 Futsal (2007) 02.12.18
Pulje 3
Låsby B (2) - Ebeltoft IF
422088
1 20-01-19
Kl. 14:48
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 81 nr. 2 - Vinder Pulje 81 Resultatformidling
422089
1 20-01-19
Kl. 15:00
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 80 nr. 3 - Vinder Pulje 80 Resultatformidling
422090
1 20-01-19
Kl. 15:12
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 81 nr. 3 - Pulje 80 nr. 2 Resultatformidling
422091
1 20-01-19
Kl. 15:24
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Vinder Pulje 80 - Pulje 81 nr. 2 Resultatformidling
422092
1 20-01-19
Kl. 15:36
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Vinder Pulje 81 - Pulje 81 nr. 3 Resultatformidling
422093
1 20-01-19
Kl. 15:48
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 80 nr. 2 - Pulje 80 nr. 3 Resultatformidling
422094
1 20-01-19
Kl. 16:00
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Vinder Pulje 80 - Pulje 81 nr. 3 Resultatformidling
422095
1 20-01-19
Kl. 16:12
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 81 nr. 2 - Pulje 80 nr. 3 Resultatformidling
422096
1 20-01-19
Kl. 16:24
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Vinder Pulje 81 - Pulje 80 nr. 2 Resultatformidling
422097
1 20-01-19
Kl. 16:36
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 81 nr. 3 - Pulje 81 nr. 2 Resultatformidling
422098
1 20-01-19
Kl. 16:48
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 80 nr. 3 - Vinder Pulje 81 Resultatformidling
422099
1 20-01-19
Kl. 17:00
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 80 nr. 2 - Vinder Pulje 80 Resultatformidling
422100
1 20-01-19
Kl. 17:12
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 80 nr. 3 - Pulje 81 nr. 3 Resultatformidling
422101
1 20-01-19
Kl. 17:24
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Pulje 81 nr. 2 - Pulje 80 nr. 2 Resultatformidling
422102
1 20-01-19
Kl. 17:36
Regionsfinale - U18 Piger A/B - INDE
Pulje 23
Vinder Pulje 81 - Vinder Pulje 80 Resultatformidling