Outrup Kultur & Idrætscenter - Inde

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res
456091
1 08-12-18
Kl. 10:00
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Tarp B - Billund IF
456092
1 08-12-18
Kl. 10:10
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Outrup B - Varde IF
456093
1 08-12-18
Kl. 10:20
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Krogager B - Tarp B
456094
1 08-12-18
Kl. 10:30
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Billund IF - Outrup B
456095
1 08-12-18
Kl. 10:40
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Varde IF - Krogager B
456096
1 08-12-18
Kl. 10:50
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Tarp B - Outrup B
456097
1 08-12-18
Kl. 11:00
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Billund IF - Varde IF
456098
1 08-12-18
Kl. 11:10
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Outrup B - Krogager B
456099
1 08-12-18
Kl. 11:20
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Varde IF - Tarp B
456100
1 08-12-18
Kl. 11:30
U8 Drenge B - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Krogager B - Billund IF
457467
1 08-12-18
Kl. 11:40
U8 Drenge C - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Varde IF - Tarp B
457468
1 08-12-18
Kl. 11:50
U8 Drenge C - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Fanø B - Outrup B
457469
1 08-12-18
Kl. 12:00
U8 Drenge C - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Fanø B - Varde IF
457470
1 08-12-18
Kl. 12:10
U8 Drenge C - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Outrup B - Tarp B
457471
1 08-12-18
Kl. 12:20
U8 Drenge C - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Varde IF - Outrup B
457472
1 08-12-18
Kl. 12:30
U8 Drenge C - inde (2011) / efter ombrydning
Pulje 5
Tarp B - Fanø B
458710
1 08-12-18
Kl. 12:40
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Skovlund/Ansager - Outrup B
458711
1 08-12-18
Kl. 12:50
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Varde IF - BV Oksbøl
458712
1 08-12-18
Kl. 13:00
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Nr.Nebel IF - Tarp B
938942
1 08-12-18
Kl. 13:10
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Sønderris SK - Skovlund/Ansager
938943
1 08-12-18
Kl. 13:20
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
BV Oksbøl - Outrup B
938948
1 08-12-18
Kl. 13:30
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Varde IF - Nr.Nebel IF
938949
1 08-12-18
Kl. 13:40
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Tarp B - Sønderris SK
938980
1 08-12-18
Kl. 13:50
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Skovlund/Ansager - BV Oksbøl
938981
1 08-12-18
Kl. 14:00
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Outrup B - Nr.Nebel IF
938992
1 08-12-18
Kl. 14:10
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Tarp B - Varde IF
458713
1 08-12-18
Kl. 14:20
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Sønderris SK - BV Oksbøl
458714
1 08-12-18
Kl. 14:30
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Nr.Nebel IF - Skovlund/Ansager
458715
1 08-12-18
Kl. 14:40
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Outrup B - Tarp B
458716
1 08-12-18
Kl. 14:50
U9 Drenge B - inde (2010) / efter ombrydning
Pulje 4
Sønderris SK - Varde IF