DBU Jylland Pokal U14 Drenge/11 (2005)

Kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested Res  
Runde 1
462308
1 20-08-18
Kl. 18:30
KLG (L3/625) Løgstrup G&IF (L3/624) Alpi Hallerne (Lind) 4-0
462314
1 21-08-18
Kl. 18:30
FBS ALS (L5/679) Aabenraa BK (L3/630) Notmark Idrætsanlæg HHT!
462305
Kampfakta
1 23-08-18
Kl. 18:00
B52/Aalborg (L4/642) Svenstrup-Godthåb IF (L3/623) Klubhuset B.52/AFC 7-6
462306
1 23-08-18
Kl. 19:00
Storvorde/Sejlflod B (L4/643) LKB/Gistrup (L4/642) Storvorde Sejlflod Stadion 0-6
462307
1 23-08-18
Kl. 19:00
Hadsund B (L4/643) Hornslet IF (L3/626) Hadsund Stadion 3-1
462304
1 23-08-18
Kl. 19:00
Jetsmark IF (L3/622) Skibsby-Højene IF (L3/621) Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-6
462309
Kampfakta
1 23-08-18
Kl. 19:00
Hammel GF (L4/648) Viborg FF (L3/624) Hammel Stadion 1-2
462310
1 23-08-18
Kl. 19:00
Auning IF (L5/670) HOG Hinnerup (L3/623) Auning Stadion HHT!
462311
Kampfakta
1 23-08-18
Kl. 19:00
FC Kolding Nord (L4/653) Team Midtjylland (L3/628) Lyshøjskolen 7-5
462315
Kampfakta
1 23-08-18
Kl. 19:00
Tønder/Højer/Bredebro (L3/630) Rødekro IF (L4/653) Tønder sport- og FritidsCenter 6-2
462312
Kampfakta
1 04-09-18
Kl. 18:00
Kolt/Hasselager IF (L4/649) HEI/Virup (L3/626) Hasselager Hallen 1-0
462313
1 04-09-18
Kl. 19:00
Bjert IF (L5/676) Vinding SF (L3/628) Sdr. Bjert Stadion 0-1
Runde 2
777445
Kampfakta
2 11-09-18
Kl. 18:00
LKB/Gistrup (L4/642) Aalborg KFUM (L2/611) Gistrup Idrætscenter 0-2
777446
2 11-09-18
Kl. 18:30
Hadsund B (L4/643) Hobro IK (L2/612) Hadsund Stadion 2-4
777447
2 11-09-18
Kl. 18:30
MorsØ FC (L3/624) Thisted FC (L2/611) Morsø Multipark HHT!
777443
Kampfakta
2 11-09-18
Kl. 18:30
B52/Aalborg (L4/642) IF Skjold Sæby (L3/621) Klubhuset B.52/AFC 9-8
777444
2 11-09-18
Kl. 18:30
Skibsby-Højene IF (L3/621) Hjørring IF (L2/611) Højene Hallen 1-4
777449
Kampfakta
2 11-09-18
Kl. 18:30
KLG (L3/625) FS Holstebro (L2/613) Alpi Hallerne (Lind) 1-8
777454
2 11-09-18
Kl. 18:30
Kolt/Hasselager IF (L4/649) VSK Aarhus (L2/612) Hasselager Hallen 0-3
777455
2 11-09-18
Kl. 18:30
HOG Hinnerup (L3/623) IF Lyseng (L2/612) E. Trasborg Park 0-4
777451
Kampfakta
2 11-09-18
Kl. 18:30
Tønder/Højer/Bredebro (L3/630) FC Sønderborg (L2/Fyn) Tønder sport- og FritidsCenter 0-6
777452
2 11-09-18
Kl. 18:30
FC Kolding Nord (L4/653) Kolding B (L2/Fyn) Lyshøjskolen 0-11
777458
2 11-09-18
Kl. 18:30
TRIF (L3/626) FC Silkeborg (L2/612) Rønde Stadion UHT!
777456
2 19-09-18
Kl. 18:30
Vinding SF (L3/628) Gauerslund IF (L2/Fyn) Vinding Kunstgræsbane 0-4
777448
Kampfakta
2 20-09-18
Kl. 18:15
Viborg FF (L3/624) Ikast FC (L2/613) Viborg FF´s anlæg 5-1
777450
Kampfakta
2 20-09-18
Kl. 18:30
Bov IF (L4/653) Aabenraa BK (L3/630) Grænse Stadion 0-6
777453
2 04-10-18
Kl. 17:45
Todbjerg/Mejlby IF (L5/671) Galten FS (L2/612) Hårup Skole 3-8
777457
Kampfakta
2 10-10-18
Kl. 19:00
Sædding/G IF (L2/613) Kolding IF (L2/Fyn) Guldager IC Kunstgræsbane 0-4
Runde 3
568064
3 24-10-18
Kl. 19:15
Viborg FF (L3/624) Thisted FC (L2/611) Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
568057
3 24-11-18
Kl. 11:30
Aalborg KFUM (L2/611) AaB (L1/601) Nordjyske Bank Arena (KFUM) Resultatformidling
568058
3 25-11-18
Kl. 14:00
Hobro IK (L2/612) Aalborg Freja (L2/611) DS Arena Resultatformidling
568059
3 25-11-18
Kl. 14:00
B52/Aalborg (L4/642) Hjørring IF (L2/611) Klubhuset B.52/AFC Resultatformidling
568060
3 25-11-18
Kl. 14:00
Kolding IF (L2/Fyn) Esbjerg fB (L1/Fyn) Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
568061
3 25-11-18
Kl. 14:00
Aabenraa BK (L3/630) Haderslev FK (L1/Fyn) Aabenraa Stadion Resultatformidling
568062
3 25-11-18
Kl. 14:00
FC Sønderborg (L2/Fyn) Varde IF (L2/613) Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena Resultatformidling
568063
3 25-11-18
Kl. 14:00
FS Holstebro (L2/613) FK Viborg (L1/601) Idrætscenter Vest Resultatformidling
568065
3 25-11-18
Kl. 14:00
Galten FS (L2/612) Silkeborg IF (L1/601) Klank Idrætsanlæg Resultatformidling
568066
3 25-11-18
Kl. 14:00
TRIF (L3/626) Randers Freja (L1/601) Rønde Stadion Resultatformidling
568067
3 25-11-18
Kl. 14:00
Kolding B (L2/Fyn) Hedensted IF (L2/613) Mosevej Kunstgræsbane Resultatformidling
568068
3 25-11-18
Kl. 14:00
FC Fredericia (L2/Fyn) Vejle B (L1/Fyn) Madsby Enge Resultatformidling
568069
3 25-11-18
Kl. 14:00
Gauerslund IF (L2/Fyn) Horsens fS (L1/Fyn) Danbolig Arena Gauerslund Kunstgræs Resultatformidling
568070
3 25-11-18
Kl. 14:00
VSK Aarhus (L2/612) Mariager IK (L1/601) Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
568072
3 25-11-18
Kl. 14:00
Skjern GF (L2/613) Herning Fremad (L1/601) Skjern Idrætspark Resultatformidling
568071
3 25-11-18
Kl. 15:00
IF Lyseng (L2/612) AGF, Aarhus (L1/Fyn) Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999

Bemærk:

Se datoplanen her - holdene indtræder i turneringen i forskellige runder