DBU Jylland Pokal U14 Drenge/11 (2004) (2018)

Kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested Res  
Runde 1
846587
Kampfakta
1 27-08-17
Kl. 14:00
Bording IF (L5/672) Team AIF/KKIK (L4/643) Gipo Arena (Bording) 1-6
846597
1 29-08-17
Kl. 18:30
BMI (L3/625) Hørning IF (L3/626) Egelund Idrætscenter 6-3
846599
Kampfakta
1 30-08-17
Kl. 18:00
Hatting-Torsted Fodbold (L3/627) Team Midtjylland (L3/628) Torsted Stadion 0-3
846594
Kampfakta
1 30-08-17
Kl. 18:45
Auning IF (L4/646) Grenaa IF (L3/625) Auning Stadion 4-0
846590
Kampfakta
1 30-08-17
Kl. 19:00
Viborg FF (L5/667) Sejs Svejbæk IF (L3/627) Viborg FF´s anlæg 0-5
846586
Kampfakta
1 30-08-17
Kl. 19:00
Skjern GF (L3/629) Måbjerg IF (L3/623) Skjern Idrætspark 2-0
846598
1 31-08-17
Kl. 17:30
Hammel GF (L4/645) Galten FS (L3/626) Hammel Stadion 5-2
846600
1 31-08-17
Kl. 18:45
SSV Fodbold (L3/626) HOG Hinnerup (L3/624) Lundbjergvang 1-3
846601
1 31-08-17
Kl. 18:45
Viby IF (L4/647) Ry Fodbold (L3/626) Viby Idrætspark UHT!
846591
1 31-08-17
Kl. 18:45
Strandby-Elling-Nielstrup IF (L5/661) Team Horne Hirtshals (L4/641) Nordjyske Bank Arena Strandby HHT!
846592
1 31-08-17
Kl. 18:45
Aalborg KFUM (L4/642) SHI/BIF/BAMSIF (L3/621) Nordjyske Bank Arena (KFUM) 3-6
846593
1 31-08-17
Kl. 18:45
Svenstrup-Godthåb IF (L5/644) VHG/GS (L3/621) Svenstrup Stadion 0-4
846595
Kampfakta
1 31-08-17
Kl. 18:45
Helsted Fremad IF (L4/642) Dronningborg B (L3/624) QuickPot Park Helsted 2-3
846596
1 31-08-17
Kl. 18:45
FC Horsens (L4/648) Bredballe IF (L3/627) FC Horsens Arena 2-11
846588
1 31-08-17
Kl. 18:45
SUB 88 (L4/643) Viborg Sdrm. IK (L3/622) Skals Stadion HHT!
846589
1 31-08-17
Kl. 18:45
Rebild Syd (L5/667) Nibe/Aars (L3/622) Haverslev Stadion 0-18
846562
1 31-08-17
Kl. 18:45
Tønder/Højer (L5/681) Løgum IF (L4/651) Tønder sport- og FritidsCenter 6-7
846564
1 31-08-17
Kl. 18:45
Vejen SF (L3/630) Kolding B (L3/628) Vejen Stadion 3-1
846585
Kampfakta
1 31-08-17
Kl. 18:45
Agerskov S (L4/651) Spangsbjerg IF (L3) Agerskov SU's Anlæg 6-7
Runde 2
280656
Kampfakta
2 11-09-17
Kl. 18:00
Team Horne Hirtshals (L4/641) Hjørring IF (L2/611) Schlie Arena 0-5
280654
Kampfakta
2 11-09-17
Kl. 18:30
Løgum IF (L4/651) SGI/SSK (L3/629) Klosterhallen 0-8
280693
Kampfakta
2 13-09-17
Kl. 18:30
Thisted FC (L2/611) FC Salling (L1/601) Lerpytter Anlæg 4-5
280696
2 13-09-17
Kl. 18:30
Team Midtjylland (L3/628) Vejle B (L1/602) Givskud Kunstgræs 0-10
280697
2 14-09-17
Kl. 18:00
Auning IF (L4/646) Hornslet IF/Skødstrup SF (L2/613) Auning Stadion 1-6
280692
Kampfakta
2 14-09-17
Kl. 18:00
Team AIF/KKIK (L4/643) FK Viborg (L1/601) Jet Hallen 1-12
280691
2 14-09-17
Kl. 18:30
AH IF (L2/612) Esbjerg fB (L1/602) Skads Skole 1-0
280655
Kampfakta
2 14-09-17
Kl. 18:30
Skjern GF (L3/629) Ringkøbing IF (L2/612) Skjern Idrætspark 2-4
280652
2 14-09-17
Kl. 18:30
Lemvig GF (L3/623) FS Holstebro (L2/612) Lemvig Stadion 0-8
280653
2 14-09-17
Kl. 18:30
Bredballe IF (L3/627) Vinding SF (L3) Bredballe Kunstgræsbane 2-3
280658
2 14-09-17
Kl. 18:30
SHI/BIF/BAMSIF (L3/621) IF Skjold Sæby (L2/611) Bagterp Idrætsanlæg 1-0
280687
2 14-09-17
Kl. 18:30
Nibe/Aars (L3/622) Gug B (L2/611) Aars Stadion 2-3
280688
2 14-09-17
Kl. 18:30
Dronningborg B (L3/624) Hobro IK (L2/611) Dronningborg Stadion 1-10
280689
2 14-09-17
Kl. 18:30
Vejen SF (L3/630) Haderslev FK (L1/602) Vejen Stadion 0-9
280699
2 14-09-17
Kl. 18:30
Bjert IF (L2/614) FC Fredericia (L2/Fyn) Sdr. Bjert Stadion HHT!
280701
2 14-09-17
Kl. 18:30
HOG Hinnerup (L3/624) Aabyhøj IF (L2/613) E. Trasborg Park 2-6
280702
Kampfakta
2 14-09-17
Kl. 18:30
Horsens fS (L2/613) Kolding IF (L1/602) Forum Horsens Kunstgræsbane 2 4-1
280704
Kampfakta
2 14-09-17
Kl. 18:30
Sejs Svejbæk IF (L3/627) Herning Fremad (L1/602) Sejs Stadion 0-5
280703
2 20-09-17
Kl. 17:30
FC Skanderborg (L2/613) tst Fodbold (L1/601) Zitcom Stadion 3-2
280694
2 20-09-17
Kl. 18:30
Ikast FS (L2/612) Silkeborg IF (L1/601) Ikast FC Stadion Allé 4-6
280695
Kampfakta
2 27-09-17
Kl. 19:30
BMI (L3/625) AGF, Aarhus (L1/601) Egelund Idrætscenter 0-12
280700
2 02-10-17
Kl. 17:00
Viby IF (L4/647) IF Lyseng (L1/601) Viby Idrætspark 0-8
280657
2 24-10-17
Kl. 17:00
VHG/GS (L3/621) AaB (L1/601) Holtet Stadion 0-5
280698
2 24-10-17
Kl. 17:30
Hammel GF (L4/645) VSK Aarhus (L2/613) Hammel Kunstgræsbane 0-2
280690
Kampfakta
2 25-10-17
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF (L3) Varde IF (L2/612) Guldager IC Kunstgræsbane 2-0
Runde 3
494960
3 15-11-17
Kl. 18:30
Aabyhøj IF (L2/613) AGF, Aarhus (L1/601) AGF's anlæg - Fredensvang 1-5
494951
Kampfakta
3 18-11-17
Kl. 13:15
Jetsmark IF (L2/611) AaB (L1/601) Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 0-11
494952
Kampfakta
3 18-11-17
Kl. 14:00
Hobro IK (L2/611) Gug B (L2/611) Hobro Kunstgræsbane 4-2
494959
Kampfakta
3 18-11-17
Kl. 14:00
Horsens fS (L2/613) Silkeborg IF (L1/601) Forum Horsens Kunstgræsbane 2 1-2
494962
Kampfakta
3 18-11-17
Kl. 14:30
Vinding SF (L3) FC Fredericia (L2/Fyn) Vinding Kunstgræsbane 4-2
494957
Kampfakta
3 18-11-17
Kl. 16:15
SGI/SSK (L3/629) AH IF (L2/612) Guldager IC Kunstgræsbane 0-2
494953
3 19-11-17
Kl. 11:00
Viborg Sdrm. IK (L3/622) FK Viborg (L1/601) Kunstgræs Liseborg 0-8
494954
Kampfakta
3 19-11-17
Kl. 14:00
FS Holstebro (L2/612) FC Salling (L1/601) Idrætscenter Vest 5-0
494950
Kampfakta
3 19-11-17
Kl. 14:00
SHI/BIF/BAMSIF (L3/621) Hjørring IF (L2/611) Højene Hallen 2-4
494961
Kampfakta
3 19-11-17
Kl. 15:30
VSK Aarhus (L2/613) Hornslet IF/Skødstrup SF (L2/613) Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 4-5
494955
Kampfakta
3 21-11-17
Kl. 19:00
Ringkøbing IF (L2/612) Herning Fremad (L1/602) Ringkøbing Kunstgræsbane 2-5
494958
Kampfakta
3 03-12-17
Kl. 16:00
HEI/Virup (L2/613) IF Lyseng (L1/601) Invita Arena, Skæring 1-0
494956
3 31-01-18
Kl. 19:00
Aabenraa BK (L3/) Haderslev FK (L1/602) Aabenraa Kunstgræsbane 0-3
Runde 4
404152
Kampfakta
4 17-02-18
Kl. 14:30
AaB (L1/601) Hjørring IF (L2/611) AaB's Anlæg 2-1
404155
4 01-03-18
Kl. 18:30
Hornslet IF/Skødstrup SF (L2/613) HEI/Virup (L2/613) Hornslet Stadion 0-2
404154
4 10-03-18
Kl. 10:00
FK Viborg (L1/601) Silkeborg IF (L1/601) Viborg FF's Kunstgræsbane 3-5
404153
Kampfakta
4 11-03-18
Kl. 14:00
Hobro IK (L2/611) AGF, Aarhus (L1/601) DS Arena 1-2
404148
Kampfakta
4 11-03-18
Kl. 14:00
Spangsbjerg IF (L3) AH IF (L2/612) Guldager IC Kunstgræsbane 1-6
404150
4 11-03-18
Kl. 14:30
FC Skanderborg (L2/613) Vejle B (L1/602) Ry Fodbold Kunstgræsbane 3-4
404149
4 14-03-18
Kl. 18:15
Vinding SF (L3) Haderslev FK (L1/602) Vinding Kunstgræsbane 0-3
404151
4 15-03-18
Kl. 18:30
FS Holstebro (L2/612) Herning Fremad (L1/602) Staby Efterskoles Kunstgræsbane 1-0
Runde 5
726191
Kampfakta
5 22-03-18
Kl. 17:30
AGF, Aarhus (L1/601) Vejle B (L1/602) Fredensvang - Kunstgræsbanen 6-5
726189
5 22-03-18
Kl. 18:00
AH IF (L2/612) FS Holstebro (L2/612) Bramming GI-E Kunstgræsbane 0-1
726194
5 22-03-18
Kl. 19:00
HEI/Virup (L2/613) Haderslev FK (L1/602) Invita Arena, Skæring 2-5
726190
Kampfakta
5 04-04-18
Kl. 19:00
Silkeborg IF (L1/601) AaB (L1/601) Søholt Idrætsanlæg 7-9
Runde 6
722730
Kampfakta
6 03-05-18
Kl. 19:00
Haderslev FK (L1/602) AGF, Aarhus (L1/601) Banerne ved Haderslev Idrætscenter 4-6
722295
Kampfakta
6 05-05-18
Kl. 13:00
FS Holstebro (L2/612) AaB (L1/601) Idrætscenter Vest 0-3
Runde 7
424197
Kampfakta
7 29-05-18
Kl. 18:00
AGF, Aarhus (L1/601) AaB (L1/601) Ceres Park 4-6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999