DBU's LP-Herrer, DONG CUP (2005)

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
681615
1 Ti 12-04-05
Kl. 18:30
Sundby Mors IF(S4) Hanstholm IF(S4) Sundby Mors Stadion 2-4
681641
1 Ti 12-04-05
Kl. 18:30
Gauerslund IF(S4) Hover IF(S4) Danbolig Arena Gauerslund 5-0
681596
1 Ma 18-04-05
Kl. 18:30
Nr. Kongerslev IF(S4) IK Rosendal(S4) Nr. Kongerslev Stadion 1-3
681597
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Vester Hornum IF(S5) IK Sylvia Ravnkilde(S4) Vester Hornum Stadion 0-2
681598
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Nielstrup B(S5) Asdal IF(S5) Søndervang Skole 5-0
681599
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Doense/Vebbestrup IF(S4) Skalborg SK(S4) Tinghøj Stadion 2-0
681600
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Haverslev IF(S5) Haubro IF(S5) Haverslev Stadion 6-7
681601
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Tylstrup IF(S5) Aalborgstudenternes IF(S4) Tylstrup Stadion 2-1
681602
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Øland/Halvrimmen IK(S5) Moseby B(S4) Halvrimmen Stadion 0-3
681603
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Astrup/Sønderskov IF(S4) Understed IF(S4) Astrup/Sønderskov Hallen 2-0
681604
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Thorup/Klim B(S4) Skovsgaard B(S4) Thorup Stadion 2-3
681605
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Gerå Boldklub(S5) Skæve IF(S4) Gerå Stadion 0-1
681606
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Ravnshøj IF(S4) Try/Thorshøj B(S4) Ravnshøj IF's Anlæg 1-8
681607
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Sydthy B(S5) Linde B(S4) Gettrup Stadion 1-2
681608
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
TSV 89(S4) Harboøre IF(S4) Tim Hallen 3-0
681609
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Frøstrup/Hannæs IF(S5) Tilsted IK(S5) Frøstrup Stadion 5-1
681610
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Lyngs/Uglev(S4) NG 99(S4) Uglev B's Idrætsanlæg 5-0
681611
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
CSKA Skive(S5) Vestsalling UIF(S4) Skive Seminarium 10-11
681612
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Vridsted IF(S4) Kjeldbjerg IF(S4) Vridsted Stadion 12-0
681613
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Hundborg B(S5) Nordthy/Hillerslev IF(S4) Hundborg Stadion 3-0
681614
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Klitmøller IF(S5) Sydmors IF(S4) Klitmøller Stadion 3-1
681642
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Østbirk IF(S4) Lund IF(S4) Østbirk Hallen 4-0
681643
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
BK 89 Esbjerg(S5) JBS(S4) Veldtofte Idrætspark 1-5
681644
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Nordenskov IF(S6) Skovlund IF(S4) Nordenskov Skole 7-8
681645
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Krogager B(S5) Nr.Nebel/Bork(S4) St. Krogager Idrætscenter 0-6
681646
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Lem B(S4) Faster/Hanning(S4) Lem Hallen 3-5
681647
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Coconut Lions(S5) Ansager IF(S4) Spangsbjergskolen 2-5
681648
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Jerne IF(S4) Andrup IF(S4) Jerne Stadion 5-3
681649
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Askov/Malt UI(S5) Hunderup/S UG(S4) Askov Stadion 2-5
681650
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Sdr. Omme IF(S4) GHRI/Årre B(S4) Sdr. Omme Stadion UHT!
681651
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Alslev B(S4) FC Esbjerg(S5) Alslev Stadion 1-3
681652
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
United People(S5) Dalby GF(S5) Eltang Central Skole 2-3
681653
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
FCMK, Agerskov(S6) Toftlund IF(S4) Agerskov SU's Anlæg 0-7
681654
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Kollund BU(S5) Egen UI(S4) Kollund Skole 2-8
681655
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
KSC Kolding(S5) Andst IF(S4) Eltang Central Skole 4-0
681656
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Jejsing IF(S5) Agerskov S(S5) Jejsing Skole 1-2
681657
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Aller Sogns UBF(S5) Kolding Freja(S4) Hejls Stadion 2-3
681658
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Bolderslev B(S4) Hammelev SUF(S4) Bolderslev Fritidscenter 2-1
681659
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Fjelstrup IF(S5) Gram FS(S4) Fjelstrup Stadion 1-7
681660
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Lunderskov B(S4) Christiansfeld IF(S4) Lunderskov Stadion 7-4
681616
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Mønsted IF(S4) Hersom/Bjerregrav IF(S4) Mønsted Stadion 3-2
681617
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Gedsted FI(S5) Rødding UI(S4) Gedsted Stadion 6-4
681618
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
FC Sabur(S4) Holbæk IF(S4) Nr. Borup Stadion 3-0
681619
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
IF Haurum/Sall(S5) Ravnsbjerg IF(S4) Sall Stadion 1-2
681620
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Silkeborg United(S6) Århusbakkens FC(S6) Resenbro Skole 9-0
681621
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
FC 7430 Ikast(S6) Studsgaard IF(S4) Østre Skole 0-8
681622
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Nr. Vium GF(S5) Ikast SV(S5) Nr. Vium Stadion 2-4
681623
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Skægkær IF Centrum(S5) Gødvad GIF(S4) Skægkær Hallen 0-3
681624
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
B 74 Silkeborg(S4) Gl. Rye IF(S4) Mascot Park 2-5
681625
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Aarhus Town FC(S6) AC 04, Århus(S5) Holme Skole 3-4
681626
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Egmont Rollators FC(S6) Viby Fodsport af 1997(S4) Skjoldhøjskolen 1-2
681627
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
NB 93, Aarhus(S4) FFD Kralupy(S4) Katrinebjergskolen 0-7
681628
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
FC Gaudeamus(S5) Kolind-Perstrup IF(S4) Åhavevej Idrætsanlæg 4-6
681629
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Todbjerg/Mejlby IF(S5) Herskind B(S5) Hårup Skole 5-1
681630
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Klub Kanne(S6) Røde Fane(S4) Skjoldhøjskolen 2-6
681632
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
FC Royal(S5) Virup IF(S4) Skjoldhøjskolen 0-3
681633
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Østdjurs 91(S4) AC Smølf(S5) Trustrup Stadion 3-1
681634
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Virring/Vitved UI(S4) Fortuna Århus(S5) Virring Hallen 6-0
681635
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Aarhus Posten(S4) Lokomotiv Aarhus(S6) Åhavevej Idrætsanlæg 8-1
681636
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Harlev IK(S4) FB Århus Omegn(S4) Næshøj Idrætscenter 4-2
681637
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
FC Kammeraterne(S4) FC Skjoldhøgene(S4) Tovshøjskolen 1-2
681638
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Egebjerg IF(S5) Hou Og Omegns IF(S4) Egebjerghallen 2-3
681639
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Øster Nykirke IF(S5) Nr. Vilstrup/Skibet GF(S5) Vonge Stadion 3-2
681640
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Barrit GIF(S5) Horsens KFUM(S4) Barritshus Idrætsanlæg 2-4
681589
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Dybvad B(S4) Lyngsaa B(S4) Dybvad Stadion 0-2
681590
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Vindblæs B(S5) Aggersund IF(S4) Hasselager Skole 3-0
681591
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Aalborg Chang(S6) IF Haabet(S5) Chang's Baner 1-0
681592
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Kvissel IF(S4) Jerslev/Sterup IF(S4) Kvissel Stadion 4-0
681593
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Rakkeby IF(S6) Hjortdal UF(S5) Rakkeby Stadion 1-6
681594
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
Lendum UGI(S6) Gærum IF(S4) Lendum Stadion 0-2
681595
1 Ti 19-04-05
Kl. 18:30
KB 81 Ålborg(S5) Nørhalne IF(S4) Tornhøjskolen 0-2
681631
1 Ti 19-04-05
Kl. 19:00
FC Natuglerne, Århus(S5) Les Bleus FC(S6) Åhavevej Idrætsanlæg 3-4
700324
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Gl. Rye IF(S4) Ikast KFUM(S3) Gl. Ry Skole 4-3
700325
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Ikast SV(S5) Engesvang Fremad(S3) Umbro Arena Isenvad 3-2
700326
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Gødvad GIF(S4) Sorring/Toustrup IF(S3) Gødvad Hallen 5-4
700327
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Studsgaard IF(S4) Karstoft IF(S3) Studsgaard Stadion 1-3
700328
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Sunds IF(S3) Sejs/Svejbæk IF(S3) Idrætscenter Sunds Vest 4-3
700329
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Hasle B(S3) BB 82 Århus(S3) Ellekærskolen 3-1
700330
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Aarhus Posten(S4) FFD Kralupy(S4) Åhavevej Idrætsanlæg 3-4
700331
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
AC 04, Århus(S5) Aarhus JAI(S3) Rosenvangsskolen 1-4
700332
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Todbjerg/Mejlby IF(S5) Viby Fodsport af 1997(S4) Hårup Skole 1-4
700333
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Virup IF(S4) Fårvang IF(S3) Virup Skole 3-1
700334
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Kolt/Hasselager IF(S3) LHL 2004(S3) Hasselager Hallen 4-2
700335
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Kolind-Perstrup IF(S4) Ebeltoft IF(S3) KPI's Klubhus 3-5
700336
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Virring/Vitved UI(S4) Saxild IF(S3) Virring Hallen 6-2
638865
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Lyngsaa B(S4) Strandby-Elling IF(S3) Lyngså Stadion 2-1
638866
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Doense/Vebbestrup IF(S4) Gug B(S3) Tinghøj Stadion 2-0
638867
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Haubro IF(S5) Skørping IF Frem(S3) Haubro Stadion 0-5
638868
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Tylstrup IF(S5) Hals FS(S3) Tylstrup Stadion 2-4
638869
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Ørsø IF(S3) Ulsted B(S3) Ørsø Stadion 4-3
638870
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Gærum IF(S4) Bindslev/Tversted IF(S3) Gærum Stadion 5-6
638871
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
IK Sylvia Ravnkilde(S4) IK Rosendal(S4) Ravnkilde Stadion 1-8
638872
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Aalborg Chang(S6) Hjortdal UF(S5) Chang's Baner 3-1
638873
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Moseby B(S4) NUBI(S3) Moseby Stadion 10-9
638874
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Nielstrup B(S5) Tornby IF(S3) Søndervang Skole 1-3
638875
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
PSI/Serritslev(S4) Lundergård IU(S3) Serritslev Stadion 2-1
638876
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Nørhalne IF(S4) Nørager/Rørbæk IF(S3) Nørhalne Stadion 0-1
638877
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Skæve IF(S4) Hou GI(S3) Skæve Stadion 1-5
638878
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Try/Thorshøj B(S4) Vraa/Børglum IF(S3) Thorshøj Stadion 0-3
638879
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Vindblæs B(S5) Skovsgaard B(S4) Hasselager Skole 2-3
638880
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Kvissel IF(S4) Astrup/Sønderskov IF(S4) Kvissel Stadion UHT!
638881
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Dall/Ferslev IF(S3) Sørup IF(S3) Dall/Ferslev Stadion 5-1
638882
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Sallingsund FC(S3) Naur/Sir IUF(S3) Akurat Arena Glyngøre 7-6
638883
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Hundborg B(S5) Hanstholm IF(S4) Hundborg Stadion 3-4
638884
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Vestsalling UIF(S4) Linde B(S4) Spøttrup Kulturhal 2-1
638885
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
TSV 89(S4) Borbjerg GU(S3) Tim Hallen 5-4
638886
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Frøstrup/Hannæs IF(S5) Nordvestmors BK(S3) Frøstrup Stadion 0-1
638887
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Klitmøller IF(S5) Lyngs/Uglev(S4) Klitmøller Stadion 5-2
638888
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
SHN/Ulfborg(S3) Vinderup IK(S3) Vestjysk Fritidscenter 5-3
638889
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Vridsted IF(S4) Sundsøre FK(S3) Vridsted Stadion 3-2
638890
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Ravnsbjerg IF(S4) Ulbjerg IF(S3) Finderup Stadion 1-2
638891
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Frederiks AIF(S3) Løgstrup IF(S3) Frederiks Stadion 4-0
638892
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Gedsted FI(S5) Mønsted IF(S4) Gedsted Stadion 0-3
638893
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
FC Sabur(S4) Hørning GF(S3) Nr. Borup Stadion 3-1
638894
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Silkeborg United(S6) Ans GF(S5) Resenbro Skole UHT!
700338
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Østdjurs 91(S4) Stenvad B(S3) Trustrup Stadion 7-6
700339
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Harlev IK(S4) tst(S3) Næshøj Idrætscenter 0-1
700340
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
FC Skjoldhøgene(S4) Stautrup IF(S3) Skjoldhøjskolen 2-3
700341
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Hou Og Omegns IF(S4) Galten FS(S3) Hou Skole 0-1
700342
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Østbirk IF(S4) Ølholm B(S3) Østbirk Hallen 3-1
700343
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Gauerslund IF(S4) BPI(S3) Danbolig Arena Gauerslund 1-5
700344
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Øster Nykirke IF(S5) FC GOG(S3) Vonge Stadion 1-3
700345
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Horsens KFUM(S4) Give Fremad(S3) Bankagerhallen 2-0
700346
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Bredballe IF(S3) Jelling fS(S3) Kirkebakken Stadion 0-3
700347
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Billund IF(S3) Horne IF(S3) Billund Idrætscenter 4-2
700348
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
JBS(S4) Tjæreborg IF(S3) Janderup Stadion 1-3
700349
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Skovlund IF(S4) Starup/Tofterup IF(S3) Skovlund Stadion 0-2
700350
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Jerne IF(S4) Ribe BK(S3) Jerne Stadion 1-2
700351
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Kvik 70(S3) Darum IF(S3) Roager Stadion 3-6
700352
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
FC Esbjerg(S5) Hunderup/S UG(S4) Veldtofte Idrætspark 4-5
700353
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Sdr. Omme IF(S4) Sig/Thorstrup IF(S3) Sdr. Omme Stadion 7-1
700354
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Nr.Nebel/Bork(S4) Faster/Hanning(S4) Form & Fritid Nørre Nebel 4-5
700355
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Ansager IF(S4) Jernved IF(S3) Ansager Stadion 0-1
700356
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Bjert IF(S3) Bramdrupdam GIF(S3) Sdr. Bjert Stadion 2-1
700357
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Egen UI(S4) Nord/Als B(S3) Guderup Idrætsanlæg 4-1
700358
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Agerskov S(S5) Bov IF(S3) Agerskov SU's Anlæg 0-4
700359
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
KSC Kolding(S5) Lunderskov B(S4) Eltang Central Skole 5-1
700360
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Bolderslev B(S4) Gråsten B(S3) Bolderslev Fritidscenter 0-2
700361
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Toftlund IF(S4) Rødekro IF(S3) Toftlund Stadion 4-1
700362
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Gram FS(S4) Rødding IF(S3) Gram Fritidscenter 1-5
700363
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Kolding Freja(S4) Den Bosniske IF(S3) Freja Park 5-4
700364
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Dalby GF(S5) Fynslund B(S3) Dalby Stadion 0-5
700365
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Lysabild SG(S3) Sønderborg Fremad(S3) Lysabild Skole 1-0
700366
2 Ti 26-04-05
Kl. 18:30
Notmark SU(S3) Lundtoft IF(S3) Notmark Idrætsanlæg 7-2
700337
2 Ti 26-04-05
Kl. 19:00
Les Bleus FC(S6) Røde Fane(S4) Tranbjerg Skole 2-3
702620
3 Ma 02-05-05
Kl. 18:45
Tjæreborg IF(S3) Ribe BK(S3) Tjæreborg IF's Anlæg 2-3
702621
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Outrup B(S2) Spangsbjerg IF(S2) Outrup Idrætscenter 6-7
702622
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Hjordkær UIF(S3) Højer IF(S2) Hjordkær Stadion 5-6
702623
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
KSC Kolding(S5) Starup IF, Haderslev(S2) Eltang Central Skole 3-5
702624
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Kolding Freja(S4) Rødding IF(S3) Freja Park 5-4
702625
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Fynslund B(S3) Team Haderslev KFUM(S2) Fynslund Hallen 3-2
702626
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Toftlund IF(S4) Skærbæk B(S2) Toftlund Stadion 1-2
702627
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Bov IF(S3) FC Sydvest 05(S2) Padborg Stadion 2-5
702628
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Bjert IF(S3) Gråsten B(S3) Sdr. Bjert Stadion 6-4
702629
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Egen UI(S4) Lysabild SG(S3) Guderup Idrætsanlæg 1-3
702570
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Lyngsaa B(S4) Skagen IK(S2) Lyngså Stadion 0-3
702571
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Tornby IF(S3) Taars/Ugilt IF(S2) Tornby Stadion 1-2
702572
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Hals FS(S3) Brønderslev IF(S2) Hals Stadion 2-5
702573
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Birkelse IF(S2) Bjergby/Mygdal IF(S2) Nordjyske Bank Arena, Birkelse 1-0
702574
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Moseby B(S4) Skovsgaard B(S4) Moseby Stadion 4-0
702575
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Aalborg Chang(S6) Dall/Ferslev IF(S3) Chang's Baner 1-3
702576
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Doense/Vebbestrup IF(S4) Skørping IF Frem(S3) Tinghøj Stadion 1-3
702577
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Vraa/Børglum IF(S3) Bangsbo Freja(S2) Vrå Stadion 5-0
702578
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
IK Rosendal(S4) LKB/Gistrup(S2) Rosendal Stadion 2-1
702579
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Nørager/Rørbæk IF(S3) Sønd./Suldr. IK Frem(S2) Nørager IF's Anlæg 2-0
702580
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Aabybro IF(S2) V. Hassing GF(S2) Aabybro Idrætscenter 3-0
702581
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Bindslev/Tversted IF(S3) Sindal IF(S2) Bindslev Stadion 0-4
702582
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Ørsø IF(S3) Vaarst/Fjellerad B(S2) Ørsø Stadion 0-6
702583
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
PSI/Serritslev(S4) Sæby IF Skjold(S2) Serritslev Stadion 0-3
702584
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Hou GI(S3) B52/Aalborg(S2) Hou Stadion 0-6
702585
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Frederiks AIF(S3) Bjerringbro IF(S2) Frederiks Stadion 4-5
702586
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Roslev IK(S3) Højslev Station IF(S2) Roslev Stadion 0-5
702587
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Nordvestmors BK(S3) Sjørring B(S2) Midtmors Sport 8-7
702588
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Ulbjerg IF(S3) Ørslevkloster IF(S2) Ulbjerg Stadion 3-0
702589
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Hanstholm IF(S4) Sallingsund FC(S3) Hanstholm Stadion 1-0
702590
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Vridsted IF(S4) SHN/Ulfborg(S3) Vridsted Stadion 1-4
702591
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Vestsalling UIF(S4) Mønsted IF(S4) Spøttrup Kulturhal 4-0
702592
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
TSV 89(S4) Videbæk IF(S2) Tim Hallen 4-1
702593
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Silkeborg United(S6) HA85(S2) Resenbro Skole 4-6
702594
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Sunds IF(S3) Spjald IF(S2) Idrætscenter Sunds Vest 1-2
702595
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Karstoft IF(S3) Tarm IF(S2) Karstoft Stadion 1-3
702596
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Ikast SV(S5) Ry SK(S2) Umbro Arena Isenvad 0-7
702597
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Gødvad GIF(S4) Herning KFUM(S2) Gødvad Hallen 5-4
702598
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
FC Skanderborg(S2) ASA, Aarhus(S2) Zitcom Stadion 2-0
702599
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
FC Sabur(S4) Hammel GF(S2) Nr. Borup Stadion 5-4
702600
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Galten FS(S3) Christiansbjerg IF(S2) Klank Idrætsanlæg 1-0
702601
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Viby Fodsport af 1997(S4) Aarhus 1900(S2) Åhavevej Idrætsanlæg 1-4
702602
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Virup IF(S4) Midtdjurs IF(S2) Virup Skole 8-5
702603
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Virring/Vitved UI(S4) Hasle B(S3) Virring Hallen 2-4
702604
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Østdjurs 91(S4) Ebeltoft IF(S3) Trustrup Stadion 1-4
702605
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
tst(S3) Hornslet IF(S2) Tilst Idrætsanlæg (tst) 1-6
702606
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
FFD Kralupy(S4) Aarhus JAI(S3) Holme Skole 0-4
702607
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Røde Fane(S4) Kolt/Hasselager IF(S3) Åhavevej Idrætsanlæg 2-4
702608
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Horsens KFUM(S4) Nr. Snede GF(S2) Bankagerhallen 0-1
702609
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Jelling fS(S3) Stensballe IK(S2) Gorms Hallen 1-7
702610
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
BPI(S3) Vinding SF(S2) Covia Arena UHT!
702611
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Østbirk IF(S4) Lindved GF(S2) Østbirk Hallen 4-2
702612
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Ølstrup GU(S2) Lunde B(S2) Ølstrup Stadion 11-1
702613
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Sdr. Omme IF(S4) Holsted FB(S2) Sdr. Omme Stadion 2-4
702614
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Hunderup/S UG(S4) Føvling/Stenderup UI(S2) Hunderup Stadion 2-4
702615
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Faster/Hanning(S4) FC GOG(S3) Rækkermølle Stadion 2-3
702616
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Darum IF(S3) Hviding IF(S2) Darum Fritidscenter 2-3
702617
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Billund IF(S3) Oksbøl B(S2) Billund Idrætscenter 3-7
702618
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Jernved IF(S3) Kvaglund IF(S2) Jernvedlund Stadion 1-4
702619
3 Ti 10-05-05
Kl. 19:00
Starup/Tofterup IF(S3) Tistrup B(S2) Starup Stadion 1-4
624716
4 To 19-05-05
Kl. 19:15
FC GOG(S3) Næsbjerg RUI(S1) Givskud Stadion 0-2
624717
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Tistrup B(S2) Ølstrup GU(S2) Tistrup Stadion 5-6
624718
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Spangsbjerg IF(S2) Hejnsvig IF(S1) Gjesing Fritidscenter 4-1
624719
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Ribe BK(S3) Føvling/Stenderup UI(S2) Ribe Fritidscenter 0-3
624720
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Fynslund B(S3) Holsted FB(S2) Fynslund Hallen 3-5
624721
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Hviding IF(S2) Vejen SF(S1) Egebæk/Hviding Akt.center 0-2
624722
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Kvaglund IF(S2) Oksbøl B(S2) Kvaglundskolen 2-3
624723
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Starup IF, Haderslev(S2) SUB Sønderborg(S1) Staruphallen 0-4
624724
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Højer IF(S2) Team Tinglev(S1) Marskhallen 4-5
624725
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Notmark SU(S3) Lysabild SG(S3) Notmark Idrætsanlæg 2-3
624726
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Skærbæk B(S2) Aabenraa BK(S1) Skærbæk Fritidscenter 2-0
624727
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Kolding Freja(S4) FC Sydvest 05(S2) Freja Park 5-8
624728
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Bjert IF(S3) Seest B(S1) Sdr. Bjert Stadion 0-3
624684
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Nørager/Rørbæk IF(S3) Borup IF(S1) Nørager IF's Anlæg 3-1
624685
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Aabybro IF(S2) Løgstør IF(S1) Aabybro Idrætscenter 1-6
624686
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Moseby B(S4) Brønderslev IF(S2) Moseby Stadion 2-0
624687
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Vraa/Børglum IF(S3) Hirtshals B(S1) Vrå Stadion 5-4
624688
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Hadsund B(S1) Nibe B(S1) Hadsund Stadion 3-6
624689
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Sæby IF Skjold(S2) Dronninglund IF(S1) Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby 4-0
624690
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Birkelse IF(S2) Svenstrup/Godthåb(S1) Nordjyske Bank Arena, Birkelse 5-7
624691
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Skørping IF Frem(S3) Farsø/Ullits IK(S1) Skørping Idrætscenter 0-6
624692
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
IK Rosendal(S4) Vaarst/Fjellerad B(S2) Rosendal Stadion 1-5
624693
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Taars/Ugilt IF(S2) Sindal IF(S2) Tårs Stadion 4-2
624694
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Kvissel IF(S4) Skagen IK(S2) Kvissel Stadion 0-2
624695
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Dall/Ferslev IF(S3) B52/Aalborg(S2) Dall/Ferslev Stadion 0-2
624696
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Klitmøller IF(S5) Nors B(S1) Klitmøller Stadion 1-7
624697
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Hanstholm IF(S4) Nordvestmors BK(S3) Hanstholm Stadion 6-7
624698
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
SHN/Ulfborg(S3) Måbjerg IF(S1) Vestjysk Fritidscenter 1-3
624699
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Vestsalling UIF(S4) Struer B(S1) Spøttrup Kulturhal 0-5
624700
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Højslev Station IF(S2) Snejbjerg SG&I(S1) Højslev Stadion 5-3
624701
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Ulbjerg IF(S3) Bjerringbro IF(S2) Ulbjerg Stadion 4-0
624702
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
TSV 89(S4) Spjald IF(S2) Tim Hallen 2-7
624703
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Gødvad GIF(S4) Ry SK(S2) Gødvad Hallen 2-5
624704
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
HA85(S2) Tarm IF(S2) Hvinningdal Skole 2-1
624705
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Gl. Rye IF(S4) Kjellerup IF(S1) Gl. Ry Skole 2-5
624706
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Stautrup IF(S3) Søvind GIF(S1) Stavtrup Idrætsanlæg 4-2
624707
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Virup IF(S4) Lystrup IF(S1) Virup Skole 2-1
624708
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Ebeltoft IF(S3) Auning IF(S1) Ebeltoft Idrætscenter 7-6
624709
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
FC Sabur(S4) Hornslet IF(S2) Nr. Borup Stadion 6-4
624710
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
FC Skanderborg(S2) BMI(S1) Zitcom Stadion 1-2
624711
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Hasle B(S3) IHF/Aarhus(S1) Ellekærskolen 6-4
624712
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF(S3) Aarhus 1900(S2) Hasselager Hallen 1-2
624713
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Galten FS(S3) Vejlby IK(S1) Klank Idrætsanlæg 0-1
624714
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Stensballe IK(S2) Fredericia fF(S1) Stensballe Hallen 1-7
624715
4 Ti 24-05-05
Kl. 19:00
Østbirk IF(S4) Nr. Snede GF(S2) Østbirk Hallen 4-2
704473
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Nørager/Rørbæk IF(S3) Nibe B(S1) Nørager IF's Anlæg 1-4
704474
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Moseby B(S4) Svenstrup/Godthåb(S1) Moseby Stadion HHT!
704475
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Vraa/Børglum IF(S3) Taars/Ugilt IF(S2) Vrå Stadion 2-4
704476
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
B52/Aalborg(S2) Løgstør IF(S1) Klubhuset B.52/AFC 1-2
704477
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Vaarst/Fjellerad B(S2) Farsø/Ullits IK(S1) Vaarst Stadion 6-4
704478
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Skagen IK(S2) Sæby IF Skjold(S2) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen) UHT!
704479
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Højslev Station IF(S2) Nors B(S1) Højslev Stadion 3-5
704480
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Ulbjerg IF(S3) Måbjerg IF(S1) Ulbjerg Stadion 4-3
704481
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Spjald IF(S2) Næsbjerg RUI(S1) Spjald Stadion 3-0
704482
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Virup IF(S4) Aarhus JAI(S3) Virup Skole 3-2
704483
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
HA85(S2) Kjellerup IF(S1) Hvinningdal Skole 0-1
704484
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Stautrup IF(S3) Ry SK(S2) Stavtrup Idrætsanlæg 3-5
704485
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Hasle B(S3) Vejlby IK(S1) Ellekærskolen 2-6
704486
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
FC Sabur(S4) Ebeltoft IF(S3) Nr. Borup Stadion 1-4
704487
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Aarhus 1900(S2) BMI(S1) Langenæs Idrætsanlæg 1-5
704488
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
BPI(S3) Fredericia fF(S1) Covia Arena 2-4
704489
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Ølstrup GU(S2) Oksbøl B(S2) Ølstrup Stadion 5-3
704490
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Holsted FB(S2) Vejen SF(S1) Holsted Idrætscenter 2-0
704491
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Føvling/Stenderup UI(S2) Spangsbjerg IF(S2) Føvling Stadion 5-4
704492
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Lysabild SG(S3) SUB Sønderborg(S1) Lysabild Skole 1-4
704493
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
Skærbæk B(S2) Seest B(S1) Skærbæk Fritidscenter 3-5
704494
5 Ti 31-05-05
Kl. 19:00
FC Sydvest 05(S2) Team Tinglev(S1) Bredebro Idrætscenter 2-1
704702
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Nibe B(S1) Aalborg Freja(JS) Nibe Stadion 2-3
704703
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Skagen IK(S2) Vejgaard B(JS) Sparekassen Vendsyssel Arena (Skagen) 0-1
704704
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Svenstrup/Godthåb(S1) Hjørring AIK Frem(JS) Svenstrup Stadion 2-1
704705
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Vaarst/Fjellerad B(S2) Løgstør IF(S1) Vaarst Stadion HHT!
704706
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Kvik IF(JS) Aulum IF(JS) Hvam Stadion 3-1
704707
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Struer B(S1) Nykøbing Mors IF(JS) Struer Idrætspark 2-3
704708
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Nordvestmors BK(S3) Nors B(S1) Midtmors Sport 7-6
704709
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Spjald IF(S2) Silkeborg KFUM(JS) Spjald Stadion 9-8
704710
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Ulbjerg IF(S3) Skovbakken IK(JS) Ulbjerg Stadion UHT!
704711
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Ry SK(S2) Funder GF(JS) INOX Park 1-0
704712
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Vejlby IK(S1) AIA/Tranbjerg(JS) VSK Aarhus 2-8
704713
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Ebeltoft IF(S3) Aabyhøj IF(JS) Ebeltoft Idrætscenter 1-8
704714
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
BMI(S1) Odder IGF(JS) Egelund Idrætscenter 3-1
704715
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Kjellerup IF(S1) IF Lyseng(JS) Bjergets Idrætsanlæg 1-3
704716
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Østbirk IF(S4) Seest B(S1) Østbirk Hallen 3-5
704717
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Føvling/Stenderup UI(S2) Skjern GF(JS) Føvling Stadion 4-2
704718
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Ølstrup GU(S2) Vildbjerg SF(JS) Ølstrup Stadion 1-2
704719
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Ringkøbing IF(JS) Esbjerg IF 92(JS) Alkjær Stadion 1-2
704720
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
Holsted FB(S2) Fredericia fF(S1) Holsted Idrætscenter 2-6
704721
6 Ti 07-06-05
Kl. 19:00
FC Sydvest 05(S2) SUB Sønderborg(S1) Bredebro Idrætscenter 3-7
704863
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Løgstør IF(S1) Vejgaard B(JS) Løgstør Stadion 7-6
704864
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Kvik IF(JS) Aars IK(KV) Hvam Stadion 5-4
704865
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Aalborg Freja(JS) Frederikshavn fI(KV) Frejaparken 11-10
704866
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Svenstrup/Godthåb(S1) Lindholm IF(KV) Svenstrup Stadion 2-4
704867
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Viborg Sdrm. IK(KV) Hobro IK(DS) Liseborgcentret 1-2
704868
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Taars/Ugilt IF(S2) Nr. Sundby B(DS) Tårs Stadion 1-2
704869
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Nordvestmors BK(S3) Nykøbing Mors IF(JS) Midtmors Sport 0-2
704870
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Vildbjerg SF(JS) Thisted FC(DS) Vildbjerg Sports- & Kulturcenter 1-2
704871
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Ulbjerg IF(S3) Tjørring IF(DS) Ulbjerg Stadion 2-3
704872
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Spjald IF(S2) Skive IK(DS) Spjald Stadion 2-4
704873
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Ry SK(S2) BMI(S1) INOX Park 1-4
704874
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Virup IF(S4) Aabyhøj IF(JS) Virup Skole 1-8
704875
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
AIA/Tranbjerg(JS) Grenaa IF(DS) Grønløkke Stadion 4-5
704876
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
IF Lyseng(JS) Viby IF(KV) Lyseng Idrætspark 3-7
704877
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Seest B(S1) FC Horsens(DS) Seest Idrætspark 1-2
704878
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Føvling/Stenderup UI(S2) Fredericia fF(S1) Føvling Stadion 0-5
704879
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
Sædding/G IF(KV) Varde IF(DS) Guldager Idrætscenter 2-1
704880
7 Ti 14-06-05
Kl. 19:00
SUB Sønderborg(S1) Esbjerg IF 92(JS) Sundsmarkcenter 8-6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999