U12 Piger - inde (2007) / før ombrydning, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
650209
1 11-11-18
Kl. 10:00
Bredebro IF (1) Møgeltønder UIF (2) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650210
1 11-11-18
Kl. 10:10
Oversidder Vojens BI Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650211
1 11-11-18
Kl. 10:20
Møgeltønder UIF (1) Rødekro IF (2) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650212
1 11-11-18
Kl. 10:30
Skærbæk Ungdoms B Bredebro IF (1) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650213
1 11-11-18
Kl. 10:40
Vojens BI Møgeltønder UIF (2) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650214
1 11-11-18
Kl. 10:50
Oversidder Møgeltønder UIF (1) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650232
1 11-11-18
Kl. 11:00
Rødekro IF (2) Skærbæk Ungdoms B Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650233
1 11-11-18
Kl. 11:10
Bredebro IF (1) Vojens BI Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650234
1 11-11-18
Kl. 11:20
Møgeltønder UIF (2) Møgeltønder UIF (1) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650235
1 11-11-18
Kl. 11:30
Rødekro IF (2) Oversidder Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650236
1 11-11-18
Kl. 11:40
Skærbæk Ungdoms B Vojens BI Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650237
1 11-11-18
Kl. 11:50
Møgeltønder UIF (1) Bredebro IF (1) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650238
1 11-11-18
Kl. 12:00
Møgeltønder UIF (2) Rødekro IF (2) Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
650239
1 11-11-18
Kl. 12:10
Skærbæk Ungdoms B Oversidder Tønder Sp. og Fr. Center - IndeMøgeltønder UIF
651557
2 25-11-18
Kl. 12:40
Vojens BI Møgeltønder UIF (1) Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
651559
2 25-11-18
Kl. 12:50
Rødekro IF (2) Bredebro IF (1) Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
651561
2 25-11-18
Kl. 13:00
Oversidder Møgeltønder UIF (2) Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
651587
2 25-11-18
Kl. 13:10
Møgeltønder UIF (1) Skærbæk Ungdoms B Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
651588
2 25-11-18
Kl. 13:20
Rødekro IF (2) Vojens BI Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
651589
2 25-11-18
Kl. 13:30
Bredebro IF (1) Oversidder Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
651920
2 25-11-18
Kl. 13:40
Skærbæk Ungdoms B Møgeltønder UIF (2) Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
651921
2 25-11-18
Kl. 13:50
Vojens BI Oversidder Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
652621
2 25-11-18
Kl. 14:00
Møgeltønder UIF (2) Bredebro IF (1) Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
652622
2 25-11-18
Kl. 14:10
Rødekro IF (2) Møgeltønder UIF (1) Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
652733
2 25-11-18
Kl. 14:20
Bredebro IF (1) Skærbæk Ungdoms B Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
653295
2 25-11-18
Kl. 14:30
Møgeltønder UIF (2) Vojens BI Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
653296
2 25-11-18
Kl. 14:40
Møgeltønder UIF (1) Oversidder Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
653297
2 25-11-18
Kl. 14:50
Skærbæk Ungdoms B Rødekro IF (2) Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
646579
3 09-12-18
Kl. 10:00
Vojens BI Bredebro IF (1) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
646580
3 09-12-18
Kl. 10:10
Møgeltønder UIF (1) Møgeltønder UIF (2) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
646581
3 09-12-18
Kl. 10:20
Oversidder Rødekro IF (2) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
646582
3 09-12-18
Kl. 10:30
Vojens BI Skærbæk Ungdoms B Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
646586
3 09-12-18
Kl. 10:40
Bredebro IF (1) Møgeltønder UIF (1) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
647468
3 09-12-18
Kl. 10:50
Rødekro IF (2) Møgeltønder UIF (2) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
647633
3 09-12-18
Kl. 11:00
Oversidder Skærbæk Ungdoms B Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
647638
3 09-12-18
Kl. 11:10
Møgeltønder UIF (1) Vojens BI Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
647639
3 09-12-18
Kl. 11:20
Bredebro IF (1) Rødekro IF (2) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
648138
3 09-12-18
Kl. 11:30
Møgeltønder UIF (2) Oversidder Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
648139
3 09-12-18
Kl. 11:40
Skærbæk Ungdoms B Møgeltønder UIF (1) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
648140
3 09-12-18
Kl. 11:50
Vojens BI Rødekro IF (2) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
648142
3 09-12-18
Kl. 12:00
Oversidder Bredebro IF (1) Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
648143
3 09-12-18
Kl. 12:10
Møgeltønder UIF (2) Skærbæk Ungdoms B Skærbæk Fritidscenter - IndeSkærbæk Ungdoms B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940