U10/U11 Piger - inde (2008) / før ombrydning, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
601291
1 11-11-18
Kl. 10:00
Højer IF Skærbæk Ungdoms B(U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601292
1 11-11-18
Kl. 10:10
Bov IF (U10) Vojens BI (U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601293
1 11-11-18
Kl. 10:20
Løjt IF (U10) Rødekro IF (U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601294
1 11-11-18
Kl. 10:30
Højer IF Bov IF (U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601295
1 11-11-18
Kl. 10:40
Skærbæk Ungdoms B(U10) Løjt IF (U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601296
1 11-11-18
Kl. 10:50
Vojens BI (U10) Rødekro IF (U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601298
1 11-11-18
Kl. 11:00
Bov IF (U10) Løjt IF (U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601299
1 11-11-18
Kl. 11:10
Vojens BI (U10) Højer IF Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
601300
1 11-11-18
Kl. 11:20
Rødekro IF (U10) Skærbæk Ungdoms B(U10) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
332698
2 25-11-18
Kl. 12:08
Løjt IF (U10) Højer IF Marskhallen - inde
332699
2 25-11-18
Kl. 12:18
Bov IF (U10) Rødekro IF (U10) Marskhallen - inde
332700
2 25-11-18
Kl. 12:28
Skærbæk Ungdoms B(U10) Vojens BI (U10) Marskhallen - inde
332701
2 25-11-18
Kl. 12:38
Rødekro IF (U10) Højer IF Marskhallen - inde
332702
2 25-11-18
Kl. 12:48
Skærbæk Ungdoms B(U10) Bov IF (U10) Marskhallen - inde
332703
2 25-11-18
Kl. 12:58
Løjt IF (U10) Vojens BI (U10) Marskhallen - inde
332704
2 25-11-18
Kl. 13:08
Skærbæk Ungdoms B(U10) Højer IF Marskhallen - inde
332705
2 25-11-18
Kl. 13:18
Vojens BI (U10) Bov IF (U10) Marskhallen - inde
332706
2 25-11-18
Kl. 13:28
Rødekro IF (U10) Løjt IF (U10) Marskhallen - inde
332707
3 09-12-18
Kl. 11:40
Bov IF (U10) Højer IF Vojenshallen - IndeVojens BI
332708
3 09-12-18
Kl. 11:50
Løjt IF (U10) Skærbæk Ungdoms B(U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332709
3 09-12-18
Kl. 12:00
Rødekro IF (U10) Vojens BI (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332710
3 09-12-18
Kl. 12:10
Løjt IF (U10) Bov IF (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332711
3 09-12-18
Kl. 12:20
Højer IF Vojens BI (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332712
3 09-12-18
Kl. 12:30
Skærbæk Ungdoms B(U10) Rødekro IF (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332713
3 09-12-18
Kl. 12:40
Højer IF Løjt IF (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332714
3 09-12-18
Kl. 12:50
Rødekro IF (U10) Bov IF (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332715
3 09-12-18
Kl. 13:00
Vojens BI (U10) Skærbæk Ungdoms B(U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332716
3 09-12-18
Kl. 13:10
Højer IF Rødekro IF (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332717
3 09-12-18
Kl. 13:20
Bov IF (U10) Skærbæk Ungdoms B(U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
332718
3 09-12-18
Kl. 13:30
Vojens BI (U10) Løjt IF (U10) Vojenshallen - IndeVojens BI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940