U11 Drenge B - inde (2008) / før ombrydning, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
640538
1 11-11-18
Kl. 11:40
Højer IF Bredebro IF Felsted-Hallen - IndeFelsted IF
640539
1 11-11-18
Kl. 11:50
Løgum IF Rødekro IF Felsted-Hallen - IndeFelsted IF !
640540
1 11-11-18
Kl. 12:00
Aabenraa BK Felsted IF Felsted-Hallen - IndeFelsted IF
640541
1 11-11-18
Kl. 12:10
Højer IF Løgum IF Felsted-Hallen - IndeFelsted IF !
640542
1 11-11-18
Kl. 12:20
Bredebro IF Aabenraa BK Felsted-Hallen - IndeFelsted IF
640543
1 11-11-18
Kl. 12:30
Rødekro IF Felsted IF Felsted-Hallen - IndeFelsted IF
640544
1 11-11-18
Kl. 12:40
Løgum IF Aabenraa BK Felsted-Hallen - IndeFelsted IF !
640545
1 11-11-18
Kl. 12:50
Rødekro IF Højer IF Felsted-Hallen - IndeFelsted IF
640546
1 11-11-18
Kl. 13:00
Felsted IF Bredebro IF Felsted-Hallen - IndeFelsted IF
640561
2 25-11-18
Kl. 10:00
Aabenraa BK Højer IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640562
2 25-11-18
Kl. 10:10
Løgum IF Felsted IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640563
2 25-11-18
Kl. 10:20
Bredebro IF Rødekro IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640564
2 25-11-18
Kl. 10:30
Felsted IF Højer IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640565
2 25-11-18
Kl. 10:40
Bredebro IF Løgum IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640566
2 25-11-18
Kl. 10:50
Aabenraa BK Rødekro IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640567
2 25-11-18
Kl. 11:00
Bredebro IF Højer IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640568
2 25-11-18
Kl. 11:10
Rødekro IF Løgum IF Klosterhallen - IndeLøgum IF
640569
2 25-11-18
Kl. 11:20
Felsted IF Aabenraa BK Klosterhallen - IndeLøgum IF
640488
3 09-12-18
Kl. 10:00
Løgum IF Højer IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640489
3 09-12-18
Kl. 10:10
Aabenraa BK Bredebro IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640490
3 09-12-18
Kl. 10:20
Felsted IF Rødekro IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640491
3 09-12-18
Kl. 10:30
Aabenraa BK Løgum IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640492
3 09-12-18
Kl. 10:40
Højer IF Rødekro IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640493
3 09-12-18
Kl. 10:50
Bredebro IF Felsted IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640494
3 09-12-18
Kl. 11:00
Højer IF Aabenraa BK Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640495
3 09-12-18
Kl. 11:10
Felsted IF Løgum IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640496
3 09-12-18
Kl. 11:20
Rødekro IF Bredebro IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640507
3 09-12-18
Kl. 11:30
Højer IF Felsted IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640508
3 09-12-18
Kl. 11:40
Løgum IF Bredebro IF Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
640509
3 09-12-18
Kl. 11:50
Rødekro IF Aabenraa BK Bredebro Idrætscenter (Hal)Bredebro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940