U8 Drenge A/B - inde (2011) / før ombrydning, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
474359
1 11-11-18
Kl. 10:00
Aabenraa BK (1) Aabenraa BK (2) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474360
1 11-11-18
Kl. 10:10
Haderslev FK (1) Haderslev FK (2) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474361
1 11-11-18
Kl. 10:20
Rødekro IF Øster Højst UIF Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474362
1 11-11-18
Kl. 10:30
Hellevad IF Aabenraa BK (1) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474363
1 11-11-18
Kl. 10:40
Aabenraa BK (2) Haderslev FK (1) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474364
1 11-11-18
Kl. 10:50
Haderslev FK (2) Rødekro IF Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474365
1 11-11-18
Kl. 11:00
Haderslev FK (3) Hellevad IF Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474366
1 11-11-18
Kl. 11:10
Øster Højst UIF Aabenraa BK (2) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474367
1 11-11-18
Kl. 11:20
Haderslev FK (2) Aabenraa BK (1) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474368
1 11-11-18
Kl. 11:30
Haderslev FK (1) Rødekro IF Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474369
1 11-11-18
Kl. 11:40
Haderslev FK (3) Haderslev FK (2) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474370
1 11-11-18
Kl. 11:50
Aabenraa BK (1) Øster Højst UIF Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474371
1 11-11-18
Kl. 12:00
Aabenraa BK (2) Hellevad IF Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474372
1 11-11-18
Kl. 12:10
Øster Højst UIF Haderslev FK (3) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474373
1 11-11-18
Kl. 12:20
Hellevad IF Haderslev FK (1) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474374
1 11-11-18
Kl. 12:30
Rødekro IF Haderslev FK (3) Arena Aabenraa - indeAabenraa BK
474240
2 25-11-18
Kl. 10:00
Aabenraa BK (1) Rødekro IF Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474241
2 25-11-18
Kl. 10:10
Haderslev FK (1) Haderslev FK (3) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474242
2 25-11-18
Kl. 10:20
Aabenraa BK (2) Haderslev FK (2) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474243
2 25-11-18
Kl. 10:30
Aabenraa BK (1) Haderslev FK (1) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474244
2 25-11-18
Kl. 10:40
Hellevad IF Øster Højst UIF Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474245
2 25-11-18
Kl. 10:50
Rødekro IF Aabenraa BK (2) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474246
2 25-11-18
Kl. 11:00
Haderslev FK (3) Aabenraa BK (1) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474247
2 25-11-18
Kl. 11:10
Haderslev FK (2) Hellevad IF Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474248
2 25-11-18
Kl. 11:20
Øster Højst UIF Haderslev FK (1) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474249
2 25-11-18
Kl. 11:30
Aabenraa BK (2) Haderslev FK (3) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474250
2 25-11-18
Kl. 11:40
Hellevad IF Rødekro IF Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
474251
2 25-11-18
Kl. 11:50
Øster Højst UIF Haderslev FK (2) Fladhøj Idrætscenter - IndeRødekro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940