U6 Drenge (13) INDE, Pulje 97 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
278540
1 11-11-18
Kl. 09:00
Gug B (1) Gug B (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
278541
1 11-11-18
Kl. 09:08
Nørresundby FB (1) Nørresundby FB (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
278542
1 11-11-18
Kl. 09:16
Hjallerup IF LKB/Gistrup Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber ANN
278543
1 11-11-18
Kl. 09:24
Aalborg Freja Gug B (1) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
278544
1 11-11-18
Kl. 09:32
Gug B (2) Nørresundby FB (1) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
278545
1 11-11-18
Kl. 09:40
Nørresundby FB (3) Hjallerup IF Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber ANN
278547
1 11-11-18
Kl. 09:48
LKB/Gistrup Aalborg Freja Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
278548
1 11-11-18
Kl. 09:56
Gug B (1) Nørresundby FB (1) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
278549
1 11-11-18
Kl. 10:04
Gug B (2) Nørresundby FB (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
278550
1 11-11-18
Kl. 10:12
Hjallerup IF Aalborg Freja Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber ANN
278551
2 09-12-18
Kl. 09:00
Aalborg Freja Gug B (2) Sulsted HallenGug B
278552
2 09-12-18
Kl. 09:08
Hjallerup IF Gug B (1) Sulsted HallenGug B
278553
2 09-12-18
Kl. 09:16
LKB/Gistrup Nørresundby FB (3) Sulsted HallenGug B
278554
2 09-12-18
Kl. 09:24
Aalborg Freja Nørresundby FB (1) Sulsted HallenGug B
278555
2 09-12-18
Kl. 09:32
Gug B (2) Hjallerup IF Sulsted HallenGug B
278556
2 09-12-18
Kl. 09:40
LKB/Gistrup Gug B (1) Sulsted HallenGug B
278557
2 09-12-18
Kl. 09:48
Nørresundby FB (3) Aalborg Freja Sulsted HallenGug B
278558
2 09-12-18
Kl. 09:56
Gug B (2) LKB/Gistrup Sulsted HallenGug B
278559
2 09-12-18
Kl. 10:04
Hjallerup IF Nørresundby FB (1) Sulsted HallenGug B
278560
2 09-12-18
Kl. 10:12
Gug B (1) Nørresundby FB (3) Sulsted HallenGug B
278577
2 09-12-18
Kl. 10:20
Nørresundby FB (1) LKB/Gistrup Sulsted HallenGug B
278578
3 20-01-19
Kl. 09:00
Gug B (2) Gug B (1) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278579
3 20-01-19
Kl. 09:08
Nørresundby FB (3) Nørresundby FB (1) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278580
3 20-01-19
Kl. 09:16
LKB/Gistrup Hjallerup IF Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278581
3 20-01-19
Kl. 09:24
Gug B (1) Aalborg Freja Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278582
3 20-01-19
Kl. 09:32
Nørresundby FB (1) Gug B (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278583
3 20-01-19
Kl. 09:40
Hjallerup IF Nørresundby FB (3) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278584
3 20-01-19
Kl. 09:48
Aalborg Freja LKB/Gistrup Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278585
3 20-01-19
Kl. 09:56
Nørresundby FB (1) Gug B (1) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278586
3 20-01-19
Kl. 10:04
Nørresundby FB (3) Gug B (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278587
3 20-01-19
Kl. 10:12
Aalborg Freja Hjallerup IF Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
278588
4 09-02-19
Kl. 09:00
Gug B (2) Aalborg Freja KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278589
4 09-02-19
Kl. 09:08
Gug B (1) Hjallerup IF KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278590
4 09-02-19
Kl. 09:16
Nørresundby FB (3) LKB/Gistrup KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278591
4 09-02-19
Kl. 09:24
Nørresundby FB (1) Aalborg Freja KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278592
4 09-02-19
Kl. 09:32
Hjallerup IF Gug B (2) KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278593
4 09-02-19
Kl. 09:40
Gug B (1) LKB/Gistrup KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278594
4 09-02-19
Kl. 09:48
Aalborg Freja Nørresundby FB (3) KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278614
4 09-02-19
Kl. 09:56
LKB/Gistrup Gug B (2) KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278615
4 09-02-19
Kl. 10:04
Nørresundby FB (1) Hjallerup IF KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278616
4 09-02-19
Kl. 10:12
Nørresundby FB (3) Gug B (1) KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
278617
4 09-02-19
Kl. 10:20
LKB/Gistrup Nørresundby FB (1) KFUM Hallen, AalborgAalborg Freja
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910