U7 Drenge (12) INDE, Pulje 92

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
298936
1 11-11-18
Kl. 10:00
B52/Aalborg AaB Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298937
1 11-11-18
Kl. 10:08
Vejgaard B Gug B (2) Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298938
1 11-11-18
Kl. 10:16
Aalborg KFUM (5) KB 81 Aalborg Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298939
1 11-11-18
Kl. 10:24
B52/Aalborg Vejgaard B Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298940
1 11-11-18
Kl. 10:32
AaB Aalborg KFUM (5) Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298941
1 11-11-18
Kl. 10:40
Gug B (2) KB 81 Aalborg Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298942
1 11-11-18
Kl. 10:48
Vejgaard B Aalborg KFUM (5) Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298943
1 11-11-18
Kl. 10:56
Gug B (2) B52/Aalborg Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298944
1 11-11-18
Kl. 11:04
KB 81 Aalborg AaB Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298945
1 11-11-18
Kl. 11:12
Aalborg KFUM (5) B52/Aalborg Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298946
1 11-11-18
Kl. 11:20
Vejgaard B KB 81 Aalborg Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298947
1 11-11-18
Kl. 11:28
AaB Gug B (2) Frejlev HallenB52/Aalborg Fodbold Club
298948
2 08-12-18
Kl. 13:00
KB 81 Aalborg B52/Aalborg Gudumholm HallenGug B
298949
2 08-12-18
Kl. 13:08
AaB Vejgaard B Gudumholm HallenGug B
298950
2 08-12-18
Kl. 13:16
Aalborg KFUM (5) Gug B (2) Gudumholm HallenGug B
298951
2 08-12-18
Kl. 13:24
AaB B52/Aalborg Gudumholm HallenGug B
298952
2 08-12-18
Kl. 13:32
Gug B (2) Vejgaard B Gudumholm HallenGug B
298953
2 08-12-18
Kl. 13:40
KB 81 Aalborg Aalborg KFUM (5) Gudumholm HallenGug B
298954
2 08-12-18
Kl. 13:48
Vejgaard B B52/Aalborg Gudumholm HallenGug B
298985
2 08-12-18
Kl. 13:56
Aalborg KFUM (5) AaB Gudumholm HallenGug B
298986
2 08-12-18
Kl. 14:04
KB 81 Aalborg Gug B (2) Gudumholm HallenGug B
298987
3 20-01-19
Kl. 09:00
Aalborg KFUM (5) Vejgaard B Gistrup IdrætscenterVejgaard B
298988
3 20-01-19
Kl. 09:08
B52/Aalborg Gug B (2) Gistrup IdrætscenterVejgaard B
298989
3 20-01-19
Kl. 09:16
AaB KB 81 Aalborg Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299030
3 20-01-19
Kl. 09:24
B52/Aalborg Aalborg KFUM (5) Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299031
3 20-01-19
Kl. 09:32
KB 81 Aalborg Vejgaard B Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299032
3 20-01-19
Kl. 09:40
Gug B (2) AaB Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299033
3 20-01-19
Kl. 09:48
B52/Aalborg KB 81 Aalborg Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299034
3 20-01-19
Kl. 09:56
Vejgaard B AaB Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299035
3 20-01-19
Kl. 10:04
Gug B (2) Aalborg KFUM (5) Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299036
3 20-01-19
Kl. 10:12
B52/Aalborg AaB Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299037
3 20-01-19
Kl. 10:20
Vejgaard B Gug B (2) Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299038
3 20-01-19
Kl. 10:28
Aalborg KFUM (5) KB 81 Aalborg Gistrup IdrætscenterVejgaard B
299039
4 10-02-19
Kl. 09:00
B52/Aalborg Vejgaard B AaB HallenAaB
299040
4 10-02-19
Kl. 09:08
AaB Aalborg KFUM (5) AaB HallenAaB
299041
4 10-02-19
Kl. 09:16
Gug B (2) KB 81 Aalborg AaB HallenAaB
299042
4 10-02-19
Kl. 09:24
Vejgaard B Aalborg KFUM (5) AaB HallenAaB
299073
4 10-02-19
Kl. 09:32
Gug B (2) B52/Aalborg AaB HallenAaB
299074
4 10-02-19
Kl. 09:40
KB 81 Aalborg AaB AaB HallenAaB
299075
4 10-02-19
Kl. 09:48
Aalborg KFUM (5) B52/Aalborg AaB HallenAaB
299076
4 10-02-19
Kl. 09:56
Vejgaard B KB 81 Aalborg AaB HallenAaB
299077
4 10-02-19
Kl. 10:04
AaB Gug B (2) AaB HallenAaB
299078
4 10-02-19
Kl. 10:12
KB 81 Aalborg B52/Aalborg AaB HallenAaB
299079
4 10-02-19
Kl. 10:20
AaB Vejgaard B AaB HallenAaB
299080
4 10-02-19
Kl. 10:28
Aalborg KFUM (5) Gug B (2) AaB HallenAaB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910