U8 Drenge (11) INDE, Pulje 82

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
300720
1 11-11-18
Kl. 10:00
Aalborg KFUM (3) Aalborg KFUM (4) AaB HallenAaB
300721
1 11-11-18
Kl. 10:10
Aalborg Freja (1) AaB (2) AaB HallenAaB
300722
1 11-11-18
Kl. 10:20
St. Restrup IF (2) B52/Aalborg AaB HallenAaB
300723
1 11-11-18
Kl. 10:30
Aalborg Chang Aalborg KFUM (3) AaB HallenAaB
300724
1 11-11-18
Kl. 10:40
Aalborg KFUM (4) Aalborg Freja (1) AaB HallenAaB
300725
1 11-11-18
Kl. 10:50
AaB (2) St. Restrup IF (2) AaB HallenAaB
300726
1 11-11-18
Kl. 11:00
B52/Aalborg Aalborg Chang AaB HallenAaB
300727
1 11-11-18
Kl. 11:10
Aalborg KFUM (3) Aalborg Freja (1) AaB HallenAaB
300728
1 11-11-18
Kl. 11:20
Aalborg KFUM (4) AaB (2) AaB HallenAaB
300729
1 11-11-18
Kl. 11:30
St. Restrup IF (2) Aalborg Chang AaB HallenAaB
300730
2 08-12-18
Kl. 13:00
Aalborg Chang Aalborg KFUM (4) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300851
2 08-12-18
Kl. 13:10
St. Restrup IF (2) Aalborg KFUM (3) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300852
2 08-12-18
Kl. 13:20
B52/Aalborg AaB (2) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300853
2 08-12-18
Kl. 13:30
Aalborg Chang Aalborg Freja (1) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300854
2 08-12-18
Kl. 13:40
Aalborg KFUM (4) St. Restrup IF (2) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300855
2 08-12-18
Kl. 13:50
B52/Aalborg Aalborg KFUM (3) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300856
2 08-12-18
Kl. 14:00
AaB (2) Aalborg Chang Frejlev HallenSt. Restrup IF
300857
2 08-12-18
Kl. 14:10
Aalborg KFUM (4) B52/Aalborg Frejlev HallenSt. Restrup IF
300858
2 08-12-18
Kl. 14:20
St. Restrup IF (2) Aalborg Freja (1) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300859
2 08-12-18
Kl. 14:30
Aalborg KFUM (3) AaB (2) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300860
2 08-12-18
Kl. 14:40
Aalborg Freja (1) B52/Aalborg Frejlev HallenSt. Restrup IF
300861
3 19-01-19
Kl. 13:00
Aalborg KFUM (4) Aalborg KFUM (3) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300862
3 19-01-19
Kl. 13:10
AaB (2) Aalborg Freja (1) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300863
3 19-01-19
Kl. 13:20
B52/Aalborg St. Restrup IF (2) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300864
3 19-01-19
Kl. 13:30
Aalborg KFUM (3) Aalborg Chang Frejlev HallenSt. Restrup IF
300865
3 19-01-19
Kl. 13:40
Aalborg Freja (1) Aalborg KFUM (4) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300866
3 19-01-19
Kl. 13:50
St. Restrup IF (2) AaB (2) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300867
3 19-01-19
Kl. 14:00
Aalborg Chang B52/Aalborg Frejlev HallenSt. Restrup IF
300868
3 19-01-19
Kl. 14:10
Aalborg Freja (1) Aalborg KFUM (3) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300869
3 19-01-19
Kl. 14:20
AaB (2) Aalborg KFUM (4) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300870
3 19-01-19
Kl. 14:30
Aalborg Chang St. Restrup IF (2) Frejlev HallenSt. Restrup IF
300871
4 09-02-19
Kl. 11:56
Aalborg KFUM (4) Aalborg Chang KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300872
4 09-02-19
Kl. 12:06
Aalborg KFUM (3) St. Restrup IF (2) KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300873
4 09-02-19
Kl. 12:16
AaB (2) B52/Aalborg KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300874
4 09-02-19
Kl. 12:26
Aalborg Freja (1) Aalborg Chang KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300875
4 09-02-19
Kl. 12:36
St. Restrup IF (2) Aalborg KFUM (4) KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300876
4 09-02-19
Kl. 12:46
Aalborg KFUM (3) B52/Aalborg KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300877
4 09-02-19
Kl. 12:56
Aalborg Chang AaB (2) KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300878
4 09-02-19
Kl. 13:06
B52/Aalborg Aalborg KFUM (4) KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
300879
4 09-02-19
Kl. 13:16
Aalborg Freja (1) St. Restrup IF (2) KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
301212
4 09-02-19
Kl. 13:26
AaB (2) Aalborg KFUM (3) KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
301213
4 09-02-19
Kl. 13:36
B52/Aalborg Aalborg Freja (1) KFUM Hallen, AalborgAalborg KFUM Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910