U9 Drenge (10) INDE, Pulje 70

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
625635
1 11-11-18
Kl. 11:40
Aalborg Chang (3) Nørresundby FB (2) AaB HallenAaB
625636
1 11-11-18
Kl. 11:50
Vejgaard B (2) B52/Aalborg AaB HallenAaB
625637
1 11-11-18
Kl. 12:00
LKB/Gistrup (1) AaB (2) AaB HallenAaB
625638
1 11-11-18
Kl. 12:10
Aalborg Chang (3) Vejgaard B (2) AaB HallenAaB
625639
1 11-11-18
Kl. 12:20
Nørresundby FB (2) LKB/Gistrup (1) AaB HallenAaB
625640
1 11-11-18
Kl. 12:30
B52/Aalborg AaB (2) AaB HallenAaB
625641
1 11-11-18
Kl. 12:40
Vejgaard B (2) LKB/Gistrup (1) AaB HallenAaB
625642
1 11-11-18
Kl. 12:50
B52/Aalborg Aalborg Chang (3) AaB HallenAaB
625643
1 11-11-18
Kl. 13:00
AaB (2) Nørresundby FB (2) AaB HallenAaB
625644
1 11-11-18
Kl. 13:10
LKB/Gistrup (1) Aalborg Chang (3) AaB HallenAaB
625645
1 11-11-18
Kl. 13:20
Vejgaard B (2) AaB (2) AaB HallenAaB
625646
1 11-11-18
Kl. 13:30
Nørresundby FB (2) B52/Aalborg AaB HallenAaB
625647
2 08-12-18
Kl. 12:20
AaB (2) Aalborg Chang (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625648
2 08-12-18
Kl. 12:30
Nørresundby FB (2) Vejgaard B (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625649
2 08-12-18
Kl. 12:40
LKB/Gistrup (1) B52/Aalborg Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625650
2 08-12-18
Kl. 12:50
Nørresundby FB (2) Aalborg Chang (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625651
2 08-12-18
Kl. 13:00
B52/Aalborg Vejgaard B (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625652
2 08-12-18
Kl. 13:10
AaB (2) LKB/Gistrup (1) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625653
2 08-12-18
Kl. 13:20
Vejgaard B (2) Aalborg Chang (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625654
2 08-12-18
Kl. 13:30
LKB/Gistrup (1) Nørresundby FB (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625655
2 08-12-18
Kl. 13:40
AaB (2) B52/Aalborg Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625656
3 20-01-19
Kl. 13:06
LKB/Gistrup (1) Vejgaard B (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625657
3 20-01-19
Kl. 13:16
Aalborg Chang (3) B52/Aalborg Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625658
3 20-01-19
Kl. 13:26
Nørresundby FB (2) AaB (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625659
3 20-01-19
Kl. 13:36
Aalborg Chang (3) LKB/Gistrup (1) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625660
3 20-01-19
Kl. 13:46
AaB (2) Vejgaard B (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625661
3 20-01-19
Kl. 13:56
B52/Aalborg Nørresundby FB (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625662
3 20-01-19
Kl. 14:06
Aalborg Chang (3) AaB (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625663
3 20-01-19
Kl. 14:16
Vejgaard B (2) Nørresundby FB (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625664
3 20-01-19
Kl. 14:26
B52/Aalborg LKB/Gistrup (1) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625665
3 20-01-19
Kl. 14:36
Aalborg Chang (3) Nørresundby FB (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625666
3 20-01-19
Kl. 14:46
Vejgaard B (2) B52/Aalborg Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625667
3 20-01-19
Kl. 14:56
LKB/Gistrup (1) AaB (2) Gistrup IdrætscenterLKB/Gistrup
625668
4 10-02-19
Kl. 12:40
Aalborg Chang (3) Vejgaard B (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625669
4 10-02-19
Kl. 12:50
Nørresundby FB (2) LKB/Gistrup (1) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625670
4 10-02-19
Kl. 13:00
B52/Aalborg AaB (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625671
4 10-02-19
Kl. 13:10
Vejgaard B (2) LKB/Gistrup (1) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625672
4 10-02-19
Kl. 13:20
B52/Aalborg Aalborg Chang (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625673
4 10-02-19
Kl. 13:30
AaB (2) Nørresundby FB (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625674
4 10-02-19
Kl. 13:40
LKB/Gistrup (1) Aalborg Chang (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625675
4 10-02-19
Kl. 13:50
Vejgaard B (2) AaB (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625676
4 10-02-19
Kl. 14:00
Nørresundby FB (2) B52/Aalborg Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625677
4 10-02-19
Kl. 14:10
AaB (2) Aalborg Chang (3) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625678
4 10-02-19
Kl. 14:20
Nørresundby FB (2) Vejgaard B (2) Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
625679
4 10-02-19
Kl. 14:30
LKB/Gistrup (1) B52/Aalborg Nørresundby IdrætscenterNørresundby Forenede Boldklubber
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910