Herrer C (16+) INDE, Pulje 19

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
781192
1 17-11-18
Kl. 14:00
FK Fjordsiden (2) Gug B Gudumholm HallenGug B
781193
1 17-11-18
Kl. 14:12
B52/Aalborg Aalborg FF á 1337 (1) Gudumholm HallenGug B
781194
1 17-11-18
Kl. 14:24
Skalborg SK Kanonkuglerne Gudumholm HallenGug B
781195
1 17-11-18
Kl. 14:36
FK Fjordsiden (2) B52/Aalborg Gudumholm HallenGug B
781196
1 17-11-18
Kl. 14:48
Gug B Skalborg SK Gudumholm HallenGug B
781197
1 17-11-18
Kl. 15:00
Aalborg FF á 1337 (1) Kanonkuglerne Gudumholm HallenGug B
781198
1 17-11-18
Kl. 15:12
B52/Aalborg Skalborg SK Gudumholm HallenGug B
781199
1 17-11-18
Kl. 15:24
Aalborg FF á 1337 (1) FK Fjordsiden (2) Gudumholm HallenGug B
781200
1 17-11-18
Kl. 15:36
Kanonkuglerne Gug B Gudumholm HallenGug B
781201
1 17-11-18
Kl. 15:48
Skalborg SK FK Fjordsiden (2) Gudumholm HallenGug B
781202
2 02-12-18
Kl. 13:30
Gug B FK Fjordsiden (2) Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781203
2 02-12-18
Kl. 13:42
B52/Aalborg Kanonkuglerne Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781204
2 02-12-18
Kl. 13:54
Gug B Aalborg FF á 1337 (1) Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781205
2 02-12-18
Kl. 14:06
FK Fjordsiden (2) Kanonkuglerne Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781206
2 02-12-18
Kl. 14:18
Gug B B52/Aalborg Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781207
2 02-12-18
Kl. 14:30
Skalborg SK Aalborg FF á 1337 (1) Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781208
2 02-12-18
Kl. 14:42
B52/Aalborg FK Fjordsiden (2) Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781239
2 02-12-18
Kl. 14:54
Kanonkuglerne Skalborg SK Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781240
2 02-12-18
Kl. 15:06
Aalborg FF á 1337 (1) B52/Aalborg Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781241
2 02-12-18
Kl. 15:18
Skalborg SK Gug B Agri Nord IdrætscenterSkalborg SK
781242
3 06-01-19
Kl. 12:00
Kanonkuglerne Aalborg FF á 1337 (1) AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781243
3 06-01-19
Kl. 12:12
Skalborg SK B52/Aalborg AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781244
3 06-01-19
Kl. 12:24
FK Fjordsiden (2) Aalborg FF á 1337 (1) AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781245
3 06-01-19
Kl. 12:36
Gug B Kanonkuglerne AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781246
3 06-01-19
Kl. 12:48
FK Fjordsiden (2) Skalborg SK AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781247
3 06-01-19
Kl. 13:00
Kanonkuglerne B52/Aalborg AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781248
3 06-01-19
Kl. 13:12
Aalborg FF á 1337 (1) Gug B AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781249
3 06-01-19
Kl. 13:24
Kanonkuglerne FK Fjordsiden (2) AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781250
3 06-01-19
Kl. 13:36
Aalborg FF á 1337 (1) Skalborg SK AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
781251
3 06-01-19
Kl. 13:48
B52/Aalborg Gug B AaB HallenB52/Aalborg Fodbold Club
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910