Herrer B (16+) INDE - Kval. række, Pulje 9

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
782941
1 17-11-18
Kl. 16:30
Vaarst/Fjellerad B Skalborg SK Hadsund HallerneHadsund B
782942
1 17-11-18
Kl. 16:42
B52/Aalborg Hadsund B Hadsund HallerneHadsund B
782943
1 17-11-18
Kl. 16:54
RKG Nibe B Hadsund HallerneHadsund B
782944
1 17-11-18
Kl. 17:06
Gudumholm IF Vaarst/Fjellerad B Hadsund HallerneHadsund B
782945
1 17-11-18
Kl. 17:18
Hadsund B Skalborg SK Hadsund HallerneHadsund B
782946
1 17-11-18
Kl. 17:30
B52/Aalborg RKG Hadsund HallerneHadsund B
782947
1 17-11-18
Kl. 17:42
Nibe B Gudumholm IF Hadsund HallerneHadsund B
782948
1 17-11-18
Kl. 17:54
Vaarst/Fjellerad B Hadsund B Hadsund HallerneHadsund B
782949
1 17-11-18
Kl. 18:06
Skalborg SK RKG Hadsund HallerneHadsund B
782950
1 17-11-18
Kl. 18:18
Nibe B B52/Aalborg Hadsund HallerneHadsund B
782951
1 17-11-18
Kl. 18:30
Hadsund B Gudumholm IF Hadsund HallerneHadsund B
782952
1 17-11-18
Kl. 18:42
RKG Vaarst/Fjellerad B Hadsund HallerneHadsund B
782953
1 17-11-18
Kl. 18:54
Skalborg SK Nibe B Hadsund HallerneHadsund B
782954
1 17-11-18
Kl. 19:06
Gudumholm IF B52/Aalborg Hadsund HallerneHadsund B
782955
2 01-12-18
Kl. 16:48
Skalborg SK Vaarst/Fjellerad B Gudumholm HallenGudumholm IF
782956
2 01-12-18
Kl. 17:00
Hadsund B RKG Gudumholm HallenGudumholm IF
782957
2 01-12-18
Kl. 17:12
Vaarst/Fjellerad B Nibe B Gudumholm HallenGudumholm IF
782958
2 01-12-18
Kl. 17:24
B52/Aalborg Skalborg SK Gudumholm HallenGudumholm IF
782959
2 01-12-18
Kl. 17:36
RKG Gudumholm IF Gudumholm HallenGudumholm IF
782960
2 01-12-18
Kl. 17:48
Nibe B Hadsund B Gudumholm HallenGudumholm IF
782961
2 01-12-18
Kl. 18:00
B52/Aalborg Vaarst/Fjellerad B Gudumholm HallenGudumholm IF
782962
2 01-12-18
Kl. 18:12
Gudumholm IF Skalborg SK Gudumholm HallenGudumholm IF
782963
2 01-12-18
Kl. 18:24
Hadsund B B52/Aalborg Gudumholm HallenGudumholm IF
782964
2 01-12-18
Kl. 18:36
Nibe B RKG Gudumholm HallenGudumholm IF
782965
2 01-12-18
Kl. 18:48
Vaarst/Fjellerad B Gudumholm IF Gudumholm HallenGudumholm IF
782966
2 01-12-18
Kl. 19:00
Skalborg SK Hadsund B Gudumholm HallenGudumholm IF
782967
2 01-12-18
Kl. 19:12
RKG B52/Aalborg Gudumholm HallenGudumholm IF
782968
2 01-12-18
Kl. 19:24
Gudumholm IF Nibe B Gudumholm HallenGudumholm IF
782969
3 05-01-19
Kl. 14:48
Hadsund B Vaarst/Fjellerad B Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782970
3 05-01-19
Kl. 15:00
RKG Skalborg SK Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782971
3 05-01-19
Kl. 15:12
B52/Aalborg Nibe B Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782972
3 05-01-19
Kl. 15:24
Gudumholm IF Hadsund B Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782973
3 05-01-19
Kl. 15:36
Vaarst/Fjellerad B RKG Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782974
3 05-01-19
Kl. 15:48
Nibe B Skalborg SK Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782975
3 05-01-19
Kl. 16:00
B52/Aalborg Gudumholm IF Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782976
3 05-01-19
Kl. 16:12
RKG Hadsund B Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782977
3 05-01-19
Kl. 16:24
Nibe B Vaarst/Fjellerad B Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782978
3 05-01-19
Kl. 16:36
Skalborg SK B52/Aalborg Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782979
3 05-01-19
Kl. 16:48
Gudumholm IF RKG Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782980
3 05-01-19
Kl. 17:00
Hadsund B Nibe B Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782981
3 05-01-19
Kl. 17:12
Vaarst/Fjellerad B B52/Aalborg Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
782982
3 05-01-19
Kl. 17:24
Skalborg SK Gudumholm IF Fjellerad HallenVaarst/Fjellerad B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910