Herrer A (16+) INDE - Kval. række, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
783067
1 18-11-18
Kl. 11:00
Sulsted IF (3) B52/Aalborg Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783068
1 18-11-18
Kl. 11:12
Løgstør IF VHG/GS (1) Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783069
1 18-11-18
Kl. 11:24
Storvorde/Sejlflod B Gug B Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783070
1 18-11-18
Kl. 11:36
Nørresundby FB Haverslev IF Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783071
1 18-11-18
Kl. 11:48
VHG/GS (1) Sulsted IF (3) Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783072
1 18-11-18
Kl. 12:00
Løgstør IF Gug B Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783073
1 18-11-18
Kl. 12:12
B52/Aalborg Nørresundby FB Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783074
1 18-11-18
Kl. 12:24
Haverslev IF Storvorde/Sejlflod B Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783075
1 18-11-18
Kl. 12:36
Gug B VHG/GS (1) Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783076
1 18-11-18
Kl. 12:48
Nørresundby FB Sulsted IF (3) Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783077
1 18-11-18
Kl. 13:00
Løgstør IF Haverslev IF Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783078
1 18-11-18
Kl. 13:12
Storvorde/Sejlflod B B52/Aalborg Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783079
1 18-11-18
Kl. 13:24
VHG/GS (1) Nørresundby FB Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783080
1 18-11-18
Kl. 13:36
Haverslev IF Gug B Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783081
1 18-11-18
Kl. 13:48
Sulsted IF (3) Storvorde/Sejlflod B Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783082
1 18-11-18
Kl. 14:00
B52/Aalborg Løgstør IF Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783083
1 18-11-18
Kl. 14:12
Haverslev IF VHG/GS (1) Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783084
1 18-11-18
Kl. 14:24
Storvorde/Sejlflod B Nørresundby FB Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783085
1 18-11-18
Kl. 14:36
Gug B B52/Aalborg Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783086
1 18-11-18
Kl. 14:48
Løgstør IF Sulsted IF (3) Båndby HallenStorvorde/Sejlflod B
783087
2 02-12-18
Kl. 09:00
VHG/GS (1) Storvorde/Sejlflod B Sulsted HallenSulsted IF
783088
2 02-12-18
Kl. 09:12
B52/Aalborg Haverslev IF Sulsted HallenSulsted IF
783089
2 02-12-18
Kl. 09:24
Nørresundby FB Løgstør IF Sulsted HallenSulsted IF
783090
2 02-12-18
Kl. 09:36
Sulsted IF (3) Gug B Sulsted HallenSulsted IF
783091
2 02-12-18
Kl. 09:48
VHG/GS (1) B52/Aalborg Sulsted HallenSulsted IF
783092
2 02-12-18
Kl. 10:00
Løgstør IF Storvorde/Sejlflod B Sulsted HallenSulsted IF
783093
2 02-12-18
Kl. 10:12
Haverslev IF Sulsted IF (3) Sulsted HallenSulsted IF
783094
2 02-12-18
Kl. 10:24
Gug B Nørresundby FB Sulsted HallenSulsted IF
783095
2 02-12-18
Kl. 10:36
VHG/GS (1) Løgstør IF Sulsted HallenSulsted IF
783096
2 02-12-18
Kl. 10:48
B52/Aalborg Sulsted IF (3) Sulsted HallenSulsted IF
783097
2 02-12-18
Kl. 11:00
Gug B Storvorde/Sejlflod B Sulsted HallenSulsted IF
783098
2 02-12-18
Kl. 11:12
Haverslev IF Nørresundby FB Sulsted HallenSulsted IF
783099
2 02-12-18
Kl. 11:24
Sulsted IF (3) VHG/GS (1) Sulsted HallenSulsted IF
783100
2 02-12-18
Kl. 11:36
Gug B Løgstør IF Sulsted HallenSulsted IF
783101
2 02-12-18
Kl. 11:48
Nørresundby FB B52/Aalborg Sulsted HallenSulsted IF
783102
2 02-12-18
Kl. 12:00
Storvorde/Sejlflod B Haverslev IF Sulsted HallenSulsted IF
783103
2 02-12-18
Kl. 12:12
VHG/GS (1) Gug B Sulsted HallenSulsted IF
783104
2 02-12-18
Kl. 12:24
Sulsted IF (3) Nørresundby FB Sulsted HallenSulsted IF
783105
2 02-12-18
Kl. 12:36
Haverslev IF Løgstør IF Sulsted HallenSulsted IF
783106
2 02-12-18
Kl. 12:48
B52/Aalborg Storvorde/Sejlflod B Sulsted HallenSulsted IF
783107
3 05-01-19
Kl. 11:00
Nørresundby FB VHG/GS (1) Haverslev HallenHaverslev IF
783108
3 05-01-19
Kl. 11:12
Gug B Haverslev IF Haverslev HallenHaverslev IF
783109
3 05-01-19
Kl. 11:24
Storvorde/Sejlflod B Sulsted IF (3) Haverslev HallenHaverslev IF
783110
3 05-01-19
Kl. 11:36
Løgstør IF B52/Aalborg Haverslev HallenHaverslev IF
783111
3 05-01-19
Kl. 11:48
VHG/GS (1) Haverslev IF Haverslev HallenHaverslev IF
783112
3 05-01-19
Kl. 12:00
Nørresundby FB Storvorde/Sejlflod B Haverslev HallenHaverslev IF
783113
3 05-01-19
Kl. 12:12
B52/Aalborg Gug B Haverslev HallenHaverslev IF
783114
3 05-01-19
Kl. 12:24
Sulsted IF (3) Løgstør IF Haverslev HallenHaverslev IF
783115
3 05-01-19
Kl. 12:36
Storvorde/Sejlflod B VHG/GS (1) Haverslev HallenHaverslev IF
783116
3 05-01-19
Kl. 12:48
Haverslev IF B52/Aalborg Haverslev HallenHaverslev IF
783117
3 05-01-19
Kl. 13:00
Løgstør IF Nørresundby FB Haverslev HallenHaverslev IF
783118
3 05-01-19
Kl. 13:12
Gug B Sulsted IF (3) Haverslev HallenHaverslev IF
783119
3 05-01-19
Kl. 13:24
B52/Aalborg VHG/GS (1) Haverslev HallenHaverslev IF
783120
3 05-01-19
Kl. 13:36
Storvorde/Sejlflod B Løgstør IF Haverslev HallenHaverslev IF
783121
3 05-01-19
Kl. 13:48
Sulsted IF (3) Haverslev IF Haverslev HallenHaverslev IF
783122
3 05-01-19
Kl. 14:00
Nørresundby FB Gug B Haverslev HallenHaverslev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910