Herrer Jyllandsserien - Efterår 2018 , Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
473456
Kampfakta
1 Ti 14-08-18
Kl. 19:00
IF Lyseng Fuglebakken Lyseng Idrætspark 1-2
473454
Kampfakta
1 On 15-08-18
Kl. 19:00
Lemming IF Aabyhøj IF RAVN alu Park 2-2
473458
2 18-08-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg Lemming IF Fælleden kunstgræsbane 2-1
473461
Kampfakta
2 18-08-18
Kl. 13:00
Fuglebakken VRI Højlyngen 2-0
473459
Kampfakta
2 18-08-18
Kl. 13:30
Søften GF IF Lyseng Søften Idrætsanlæg 5-3
473460
Kampfakta
2 18-08-18
Kl. 13:30
Aabyhøj IF VSK Aarhus Aabyhøj Stadion 2-1
473463
Kampfakta
3 Ti 21-08-18
Kl. 18:30
VSK Aarhus FC Skanderborg Vejlby/Risskov Centret 2-0
473464
Kampfakta
3 Ti 21-08-18
Kl. 19:00
IF Lyseng VRI Lyseng Idrætspark 1-1
473465
Kampfakta
3 Ti 21-08-18
Kl. 19:00
Søften GF Aabyhøj IF Søften Idrætsanlæg 4-1
473462
Kampfakta
3 On 22-08-18
Kl. 18:30
Lemming IF Fuglebakken RAVN alu Park 2-2
473468
4 25-08-18
Kl. 13:30
Aabyhøj IF IF Lyseng Aabyhøj Stadion 0-2
473466
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:30
VRI Lemming IF NES Park 6-1
473467
Kampfakta
4 26-08-18
Kl. 15:00
FC Skanderborg Søften GF Fælleden kunstgræsbane 0-3
473469
Kampfakta
4 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
Fuglebakken VSK Aarhus Højlyngen 1-1
473472
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:00
VSK Aarhus VRI Vejlby/Risskov Centret 1-0
473473
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:30
Søften GF Fuglebakken Søften Idrætsanlæg 0-2
473470
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:30
Lemming IF IF Lyseng RAVN alu Park 1-1
473471
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:30
Aabyhøj IF FC Skanderborg Aabyhøj Stadion 1-2
473457
Kampfakta
1 Ti 04-09-18
Kl. 18:30
VSK Aarhus Søften GF Vejlby/Risskov Centret 0-3
473455
Kampfakta
1 To 06-09-18
Kl. 19:15
VRI FC Skanderborg NES Park 3-1
473476
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:00
Fuglebakken Aabyhøj IF Højlyngen 1-1
473477
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:30
VRI Søften GF NES Park 2-2
473474
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:30
Lemming IF VSK Aarhus RAVN alu Park 0-2
473475
6 08-09-18
Kl. 15:30
IF Lyseng FC Skanderborg Lyseng Idrætspark 0-2
473479
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg Fuglebakken Zitcom Stadion 0-2
473480
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:00
VSK Aarhus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret 1-2
473481
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:30
Aabyhøj IF VRI Aabyhøj Stadion 1-1
473478
Kampfakta
7 16-09-18
Kl. 16:00
Søften GF Lemming IF Søften Idrætsanlæg 4-4
473484
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:00
Fuglebakken IF Lyseng Højlyngen 4-1
473485
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:30
Søften GF VSK Aarhus Søften Idrætsanlæg 2-2
473482
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:30
Aabyhøj IF Lemming IF Aabyhøj Stadion 2-3
473483
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 16:00
FC Skanderborg VRI Zitcom Stadion 0-0
473670
Kampfakta
9 Fr 28-09-18
Kl. 19:00
VSK Aarhus Aabyhøj IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 0-1
473671
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:30
VRI Fuglebakken NES Park 0-3
473669
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 15:30
IF Lyseng Søften GF Lyseng Idrætspark 2-3
473668
9 Ti 02-10-18
Kl. 18:00
Lemming IF FC Skanderborg RAVN alu Park 0-0
473672
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
Fuglebakken Lemming IF Højlyngen 2-0
473673
10 06-10-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg VSK Aarhus Zitcom Stadion 0-0
473674
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:30
VRI IF Lyseng NES Park 1-3
473675
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:30
Aabyhøj IF Søften GF Aabyhøj Stadion 2-2
473676
Kampfakta
11 Ti 09-10-18
Kl. 19:15
Lemming IF VRI RAVN alu Park 1-2
473678
Kampfakta
11 Fr 12-10-18
Kl. 18:15
IF Lyseng Aabyhøj IF Lyseng Idrætspark 1-1
473679
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:00
VSK Aarhus Fuglebakken Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 3-0
473677
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:30
Søften GF FC Skanderborg Søften Idrætsanlæg 1-1
473681
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg Aabyhøj IF Zitcom Stadion 2-4
473683
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
Fuglebakken Søften GF Højlyngen 4-0
473682
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:30
VRI VSK Aarhus NES Park 1-1
473680
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 15:15
IF Lyseng Lemming IF Lyseng Idrætspark 2-1
473684
13 27-10-18
Kl. 13:00
VSK Aarhus Lemming IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret 1-2
473685
13 27-10-18
Kl. 13:00
FC Skanderborg IF Lyseng Zitcom Stadion 1-1
473686
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:00
Aabyhøj IF Fuglebakken Aabyhøj Stadion 4-3
473687
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:30
Søften GF VRI Søften Idrætsanlæg 4-4
473691
Kampfakta
14 Fr 02-11-18
Kl. 19:15
VRI Aabyhøj IF NES Park - Kunstgræsbanen 2-1
473688
14 03-11-18
Kl. 11:00
Lemming IF Søften GF RAVN alu Park 5-3
473689
14 03-11-18
Kl. 13:30
Fuglebakken FC Skanderborg NES Park - Kunstgræsbanen 1-1
473690
14 03-11-18
Kl. 15:30
IF Lyseng VSK Aarhus Lyseng Kunstgræs 0-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller telefon 8939 9999