U11 Piger C Weekend (08) 8M - Efterår 2018 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 18-08-18 - V.Hjermitslev Boldklub - Arrangør: Vester Hjermitslev B
288510
Kl. 10:00 SIV Skalborg SK
288511
Kl. 10:40 Skalborg SK Thorup/Klim B 1
288512
Kl. 11:20 Thorup/Klim B SIV
Lørdag 18-08-18 - Hjallerup Stadion / Klubhus - Arrangør: Hjallerup IF
288504
Kl. 10:00 Hjallerup IF Dronninglund IF
288505
Kl. 10:40 Dronninglund IF Aalborg Freja
288506
Kl. 11:20 Aalborg Freja Hjallerup IF
Søndag 19-08-18 - Fjerritslev Stadion - Arrangør: Fjerritslev IF
288507
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Storvorde/Sejlflod B (1)
288508
Kl. 10:40 Storvorde/Sejlflod B (1) Aabybro IF
288509
Kl. 11:20 Aabybro IF Fjerritslev IF
Lørdag 25-08-18 - Thorup Stadion - Arrangør: Thorup/Klim B
288513
Kl. 10:00 Thorup/Klim B Fjerritslev IF
288514
Kl. 10:40 Fjerritslev IF Hjallerup IF
288515
Kl. 11:20 Hjallerup IF Thorup/Klim B
Lørdag 25-08-18 - Frejaparken - Arrangør: Aalborg Freja
288519
Kl. 10:00 Aalborg Freja Aabybro IF
288520
Kl. 10:40 Aabybro IF Skalborg SK
288521
Kl. 11:20 Skalborg SK Aalborg Freja
Søndag 26-08-18 - Dronninglund Ny Stadion - Arrangør: Dronninglund IF
288516
Kl. 10:00 Dronninglund IF Storvorde/Sejlflod B (1)
288517
Kl. 10:40 Storvorde/Sejlflod B (1) SIV
288518
Kl. 11:20 SIV Dronninglund IF
Lørdag 01-09-18 - Skalborg Stadion - Arrangør: Skalborg SK
288525
Kl. 09:30 Skalborg SK Fjerritslev IF
288526
Kl. 10:10 Fjerritslev IF Dronninglund IF
288527
Kl. 10:50 Dronninglund IF Skalborg SK
Lørdag 01-09-18 - Storvorde Sejlflod Stadion - Arrangør: Storvorde/Sejlflod B
288528
Kl. 10:00 Storvorde/Sejlflod B (1) Thorup/Klim B
288529
Kl. 10:40 Thorup/Klim B Aalborg Freja
288530
Kl. 11:20 Aalborg Freja Storvorde/Sejlflod B (1)
Lørdag 01-09-18 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
288522
Kl. 10:00 Aabybro IF Hjallerup IF
288523
Kl. 10:40 Hjallerup IF SIV
288524
Kl. 11:20 SIV Aabybro IF
Lørdag 08-09-18 - Hjallerup Stadion / Klubhus - Arrangør: Hjallerup IF
288531
Kl. 10:00 Hjallerup IF Skalborg SK
288532
Kl. 10:40 Skalborg SK Storvorde/Sejlflod B (1)
288533
Kl. 11:20 Storvorde/Sejlflod B (1) Hjallerup IF
Lørdag 22-09-18 - Dronninglund Ny Stadion - Arrangør: Dronninglund IF
288534
Kl. 10:00 Dronninglund IF Aabybro IF
288535
Kl. 10:40 Aabybro IF Thorup/Klim B
288536
Kl. 11:20 Thorup/Klim B Dronninglund IF
Lørdag 22-09-18 - Ingstrup Stadion - Arrangør: Vester Hjermitslev B
288537
Kl. 10:00 SIV Fjerritslev IF
288538
Kl. 10:40 Fjerritslev IF Aalborg Freja
288539
Kl. 11:20 Aalborg Freja SIV
Lørdag 29-09-18 - Thorup Stadion - Arrangør: Thorup/Klim B
288546
Kl. 10:00 Thorup/Klim B Skalborg SK
288547
Kl. 10:40 Skalborg SK SIV
288548
Kl. 11:20 SIV Thorup/Klim B
Lørdag 29-09-18 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
288543
Kl. 10:00 Aabybro IF Storvorde/Sejlflod B (1)
288544
Kl. 10:40 Storvorde/Sejlflod B (1) Fjerritslev IF
288545
Kl. 11:20 Fjerritslev IF Aabybro IF
Onsdag 03-10-18 - Frejaparken - Arrangør: Aalborg Freja
288540
Kl. 17:30 Aalborg Freja Dronninglund IF 1 !
288541
Kl. 18:10 Dronninglund IF Hjallerup IF 1 !
288542
Kl. 18:50 Hjallerup IF Aalborg Freja
Lørdag 06-10-18 - Storvorde Sejlflod Stadion - Arrangør: Storvorde/Sejlflod B
288552
Kl. 10:00 Storvorde/Sejlflod B (1) Dronninglund IF
288553
Kl. 10:40 Dronninglund IF SIV !
288554
Kl. 11:20 SIV Storvorde/Sejlflod B (1) !
Lørdag 06-10-18 - Fjerritslev Stadion - Arrangør: Fjerritslev IF
288549
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Hjallerup IF
288550
Kl. 10:40 Hjallerup IF Thorup/Klim B
288551
Kl. 11:20 Thorup/Klim B Fjerritslev IF
Lørdag 06-10-18 - Skalborg Stadion - Arrangør: Skalborg SK
288555
Kl. 10:00 Skalborg SK Aabybro IF
288556
Kl. 10:40 Aabybro IF Aalborg Freja
288557
Kl. 11:20 Aalborg Freja Skalborg SK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910