U10 Drenge C (09) 5M - Hverdag/Efterår 2018, Pulje 219

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Onsdag 22-08-18 - Hjallerup Stadion / Klubhus - Arrangør: Hjallerup IF
291012
Kl. 17:30 Hjallerup IF KB 81 Aalborg
291013
Kl. 17:30 Jetsmark IF Nørresundby FB
291014
Kl. 18:10 Nørresundby FB Hjallerup IF
291015
Kl. 18:10 KB 81 Aalborg Jetsmark IF
Onsdag 22-08-18 - Klubhuset B.52/AFC - Arrangør: B52/Aalborg Fodbold Club
291016
Kl. 17:30 B52/Aalborg Poulstrup Vrejlev 81 (2)
291017
Kl. 18:10 Poulstrup Vrejlev 81 (2) NUBI
291018
Kl. 18:50 NUBI B52/Aalborg
Onsdag 29-08-18 - NUBI's Stadion - Arrangør: NUBI
291019
Kl. 17:30 B52/Aalborg Hjallerup IF
291020
Kl. 17:30 NUBI Jetsmark IF
291021
Kl. 18:10 Hjallerup IF NUBI
291022
Kl. 18:10 Jetsmark IF B52/Aalborg
Onsdag 29-08-18 - Baneanlæg Lerumbakken - Arrangør: Nørresundby Forenede Boldklubber
291023
Kl. 17:30 Nørresundby FB Poulstrup Vrejlev 81 (2)
291024
Kl. 18:10 Poulstrup Vrejlev 81 (2) KB 81 Aalborg
291025
Kl. 18:50 KB 81 Aalborg Nørresundby FB
Onsdag 05-09-18 - Tornhøjskolen - Arrangør: KB 81 Aalborg
291026
Kl. 17:30 B52/Aalborg KB 81 Aalborg
291027
Kl. 17:30 NUBI Nørresundby FB
291028
Kl. 18:10 KB 81 Aalborg NUBI
291029
Kl. 18:10 Nørresundby FB B52/Aalborg
Torsdag 06-09-18 - Vrejlev/Hæstrup Hallen - Arrangør: Poulstrup Vrejlev 81
291030
Kl. 17:30 Poulstrup Vrejlev 81 (2) Hjallerup IF
291031
Kl. 18:10 Hjallerup IF Jetsmark IF
291032
Kl. 18:50 Jetsmark IF Poulstrup Vrejlev 81 (2)
Onsdag 19-09-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) - Arrangør: Jetsmark IF
291033
Kl. 17:30 Jetsmark IF Hjallerup IF
291034
Kl. 17:30 Nørresundby FB KB 81 Aalborg
291035
Kl. 18:10 Hjallerup IF Nørresundby FB
291036
Kl. 18:10 KB 81 Aalborg Jetsmark IF
Onsdag 19-09-18 - NUBI's Stadion - Arrangør: NUBI
291037
Kl. 17:30 B52/Aalborg NUBI
291038
Kl. 18:10 Poulstrup Vrejlev 81 (2) B52/Aalborg
291039
Kl. 18:50 NUBI Poulstrup Vrejlev 81 (2)
Onsdag 26-09-18 - Baneanlæg Lerumbakken - Arrangør: Nørresundby Forenede Boldklubber
291040
Kl. 17:30 Jetsmark IF B52/Aalborg
291041
Kl. 17:30 Nørresundby FB NUBI
291042
Kl. 18:10 B52/Aalborg Nørresundby FB
291043
Kl. 18:10 NUBI Jetsmark IF
Onsdag 26-09-18 - Hjallerup Stadion / Klubhus - Arrangør: Hjallerup IF
291044
Kl. 17:30 Hjallerup IF Poulstrup Vrejlev 81 (2)
291081
Kl. 18:10 Poulstrup Vrejlev 81 (2) KB 81 Aalborg
291082
Kl. 18:50 KB 81 Aalborg Hjallerup IF
Onsdag 03-10-18 - Tornhøjskolen - Arrangør: KB 81 Aalborg
291083
Kl. 17:30 Hjallerup IF B52/Aalborg
291096
Kl. 17:30 KB 81 Aalborg NUBI
291097
Kl. 18:10 NUBI Hjallerup IF
291098
Kl. 18:10 B52/Aalborg KB 81 Aalborg
Onsdag 03-10-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) - Arrangør: Jetsmark IF
291099
Kl. 17:30 Jetsmark IF Poulstrup Vrejlev 81 (2)
291100
Kl. 18:10 Poulstrup Vrejlev 81 (2) Nørresundby FB
291101
Kl. 18:50 Nørresundby FB Jetsmark IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910