U12 Piger A/B/8 (2007) - Efterår, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
497450
1 19-08-18
Kl. 10:00
Gråsten B MUIF/TSF Aarsbjerg Idrætscenter
497449
1 Ma 20-08-18
Kl. 18:00
Dybbøl IU Rødekro IF Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
497448
1 Ti 21-08-18
Kl. 17:45
Hammelev SUF Skærbæk UBK Hammelev Skole
497451
2 On 22-08-18
Kl. 18:00
MUIF/TSF Hammelev SUF Tønder sport- og FritidsCenter
497452
2 On 22-08-18
Kl. 18:00
Skærbæk UBK Dybbøl IU Skærbæk Fritidscenter
497453
2 Fr 24-08-18
Kl. 18:00
Rødekro IF Gråsten B Fladhøj Idrætscenter
497454
3 Ma 27-08-18
Kl. 17:45
Hammelev SUF Gråsten B Hammelev Skole
497456
3 Ma 27-08-18
Kl. 18:45
Skærbæk UBK Rødekro IF Skærbæk Fritidscenter
497455
3 Ti 28-08-18
Kl. 18:00
Dybbøl IU MUIF/TSF Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
497457
4 Ma 03-09-18
Kl. 17:45
Hammelev SUF Rødekro IF Hammelev Skole
497460
5 On 05-09-18
Kl. 18:00
Dybbøl IU Hammelev SUF Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
497462
5 On 05-09-18
Kl. 18:00
Skærbæk UBK Gråsten B Skærbæk Fritidscenter
497461
5 To 06-09-18
Kl. 18:00
Rødekro IF MUIF/TSF Fladhøj Idrætscenter
497551
6 09-09-18
Kl. 10:00
MUIF/TSF Gråsten B Tønder sport- og FritidsCenter
497464
6 Ma 10-09-18
Kl. 18:00
Rødekro IF Dybbøl IU Fladhøj Idrætscenter
497463
6 On 12-09-18
Kl. 18:00
Skærbæk UBK Hammelev SUF Skærbæk Fritidscenter
497553
7 16-09-18
Kl. 10:00
Dybbøl IU Skærbæk UBK Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena !
497552
7 Ma 17-09-18
Kl. 17:45
Hammelev SUF MUIF/TSF Hammelev Skole
497952
7 Ma 17-09-18
Kl. 18:00
Gråsten B Rødekro IF Aarsbjerg Idrætscenter
497458
4 On 19-09-18
Kl. 18:00
Gråsten B Dybbøl IU Aarsbjerg Idrætscenter
497954
8 23-09-18
Kl. 10:00
MUIF/TSF Dybbøl IU Møgeltønder Skole
497953
8 Ma 24-09-18
Kl. 17:45
Gråsten B Hammelev SUF Aarsbjerg Idrætscenter
497955
8 To 27-09-18
Kl. 18:00
Rødekro IF Skærbæk UBK Fladhøj Idrætscenter
497957
9 30-09-18
Kl. 10:00
Dybbøl IU Gråsten B Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena
497958
9 30-09-18
Kl. 10:00
Skærbæk UBK MUIF/TSF Skærbæk Fritidscenter
497956
9 On 03-10-18
Kl. 18:00
Rødekro IF Hammelev SUF Fladhøj Idrætscenter
497459
4 06-10-18
Kl. 10:00
MUIF/TSF Skærbæk UBK Møgeltønder Skole !
497961
10 07-10-18
Kl. 10:00
Gråsten B Skærbæk UBK Aarsbjerg Idrætscenter !
497959
10 Ma 08-10-18
Kl. 17:45
Hammelev SUF Dybbøl IU Hammelev Skole
497960
10 On 10-10-18
Kl. 18:00
MUIF/TSF Rødekro IF Møgeltønder Skole
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940