U12 Drenge A1/8 (2006) - Forår

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
745187
1 21-04-18
Kl. 12:00
Bramming B SUB Sønderborg Skjern Bank Arena, Bramming
745186
1 22-04-18
Kl. 10:00
Rødekro IF Hjerting IF Fladhøj Idrætscenter
745188
1 22-04-18
Kl. 14:00
Haderslev FK Varde IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
747371
1 Ti 24-04-18
Kl. 18:00
HTS Grindsted GIF Horne Stadion, Varde
747382
2 28-04-18
Kl. 10:00
Hjerting IF Bramming B Dansk Revision Arena v/Nordvang skole
754473
2 29-04-18
Kl. 10:00
SUB Sønderborg Haderslev FK Sundsmarkcenter
754474
2 29-04-18
Kl. 10:00
Varde IF HTS Sydbank Stadion
754476
2 29-04-18
Kl. 10:00
Grindsted GIF Rødekro IF Lynghallen
759590
3 05-05-18
Kl. 10:00
Bramming B Varde IF Skjern Bank Arena, Bramming
759672
3 06-05-18
Kl. 10:00
Haderslev FK Grindsted GIF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
759674
3 06-05-18
Kl. 10:00
Rødekro IF SUB Sønderborg Fladhøj Idrætscenter
759673
3 Ti 08-05-18
Kl. 18:00
HTS Hjerting IF Horne Stadion, Varde
759676
4 13-05-18
Kl. 10:00
Grindsted GIF Bramming B Lynghallen
759680
4 13-05-18
Kl. 10:00
Hjerting IF Haderslev FK Dansk Revision Arena v/Nordvang skole
760913
4 13-05-18
Kl. 10:00
SUB Sønderborg HTS Sundsmarkcenter
759675
4 Ti 15-05-18
Kl. 18:00
Varde IF Rødekro IF Sydbank Stadion
760933
5 Fr 18-05-18
Kl. 18:30
Hjerting IF SUB Sønderborg Dansk Revision Arena v/Nordvang skole
760956
5 20-05-18
Kl. 10:00
Varde IF Grindsted GIF Sydbank Stadion
760914
5 20-05-18
Kl. 10:00
Rødekro IF Bramming B Fladhøj Idrætscenter
760920
5 Ti 22-05-18
Kl. 18:30
Haderslev FK HTS Banerne ved Haderslev Idrætscenter
761089
6 26-05-18
Kl. 10:00
HTS Rødekro IF Horne Stadion, Varde
761087
6 26-05-18
Kl. 12:00
Bramming B Haderslev FK Skjern Bank Arena, Bramming
761090
6 27-05-18
Kl. 10:00
SUB Sønderborg Varde IF Sundsmarkcenter
761242
6 27-05-18
Kl. 10:00
Grindsted GIF Hjerting IF Lynghallen
761332
7 02-06-18
Kl. 10:00
Bramming B HTS Skjern Bank Arena, Bramming
761333
7 03-06-18
Kl. 10:00
Haderslev FK Rødekro IF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
761336
7 03-06-18
Kl. 10:00
SUB Sønderborg Grindsted GIF Sundsmarkcenter
761337
7 03-06-18
Kl. 10:00
Varde IF Hjerting IF Sydbank Stadion
761341
8 09-06-18
Kl. 10:00
Hjerting IF Rødekro IF Dansk Revision Arena v/Nordvang skole
761342
8 10-06-18
Kl. 10:00
SUB Sønderborg Bramming B Sundsmarkcenter
761343
8 10-06-18
Kl. 10:00
Varde IF Haderslev FK Sydbank Stadion
761344
8 10-06-18
Kl. 10:00
Grindsted GIF HTS Lynghallen
761345
9 16-06-18
Kl. 10:00
Bramming B Hjerting IF Skjern Bank Arena, Bramming
761952
9 16-06-18
Kl. 10:00
HTS Varde IF Horne Stadion, Varde
761996
9 17-06-18
Kl. 10:00
Rødekro IF Grindsted GIF Fladhøj Idrætscenter
761374
9 17-06-18
Kl. 10:00
Haderslev FK SUB Sønderborg Banerne ved Haderslev Idrætscenter
762312
10 24-06-18
Kl. 10:00
Grindsted GIF Haderslev FK Lynghallen
762314
10 24-06-18
Kl. 10:00
Hjerting IF HTS Dansk Revision Arena v/Nordvang skole
762315
10 24-06-18
Kl. 10:00
SUB Sønderborg Rødekro IF Sundsmarkcenter
762311
10 24-06-18
Kl. 14:00
Varde IF Bramming B Sydbank Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940