U10 Piger C (08) 5M - Hverdag/Forår 2018, Pulje 228

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 05-05-18 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
476262
Kl. 11:30 Aabybro IF Grindsted Uggerhalne IF !
476263
Kl. 11:30 SIV Fjerritslev IF
476264
Kl. 12:10 Grindsted Uggerhalne IF Thorup/Klim B !
476265
Kl. 12:10 Fjerritslev IF Brønderslev IF
476266
Kl. 12:50 Thorup/Klim B SIV
476267
Kl. 12:50 Brønderslev IF Aabybro IF
Onsdag 09-05-18 - Thorup Stadion - Arrangør: Thorup/Klim B
476268
Kl. 17:30 Thorup/Klim B Aabybro IF
476269
Kl. 18:10 Aabybro IF Fjerritslev IF
476270
Kl. 18:50 Fjerritslev IF Thorup/Klim B
Onsdag 09-05-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
476271
Kl. 17:30 Brønderslev IF Grindsted Uggerhalne IF
476272
Kl. 18:10 Grindsted Uggerhalne IF SIV
476273
Kl. 18:50 SIV Brønderslev IF
Onsdag 16-05-18 - Fjerritslev Stadion - Arrangør: Fjerritslev IF
476274
Kl. 17:30 Fjerritslev IF Grindsted Uggerhalne IF
476275
Kl. 17:30 Brønderslev IF Aabybro IF
476276
Kl. 18:10 Aabybro IF SIV
476277
Kl. 18:10 Grindsted Uggerhalne IF Thorup/Klim B
476278
Kl. 18:50 Thorup/Klim B Brønderslev IF
476279
Kl. 18:50 Fjerritslev IF SIV
Onsdag 30-05-18 - Thorup Stadion - Arrangør: Thorup/Klim B
476280
Kl. 17:30 Aabybro IF Thorup/Klim B
476281
Kl. 18:10 Fjerritslev IF Aabybro IF
476282
Kl. 18:50 Thorup/Klim B Fjerritslev IF
Onsdag 30-05-18 - Grindsted Hallen - Arrangør: Grindsted Uggerhalne Idrætsforening
476283
Kl. 17:30 Grindsted Uggerhalne IF Brønderslev IF
476284
Kl. 18:10 Brønderslev IF SIV
476285
Kl. 18:50 SIV Grindsted Uggerhalne IF
Tirsdag 05-06-18 - V.Hjermitslev Boldklub - Arrangør: Vester Hjermitslev B
476286
Kl. 17:30 Fjerritslev IF Grindsted Uggerhalne IF
476287
Kl. 17:30 Aabybro IF SIV
476288
Kl. 18:10 Grindsted Uggerhalne IF Aabybro IF
476289
Kl. 18:10 Brønderslev IF Thorup/Klim B
476290
Kl. 18:50 Thorup/Klim B SIV
476291
Kl. 18:50 Brønderslev IF Fjerritslev IF
Lørdag 09-06-18 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
476292
Kl. 10:00 Aabybro IF Thorup/Klim B
476293
Kl. 10:40 Thorup/Klim B Fjerritslev IF
476294
Kl. 11:20 Fjerritslev IF Aabybro IF
Onsdag 13-06-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
476295
Kl. 17:30 Brønderslev IF Grindsted Uggerhalne IF
476296
Kl. 18:10 Grindsted Uggerhalne IF SIV
476297
Kl. 18:50 SIV Brønderslev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910