U11 Piger B (07) 8M - Forår 2018, Pulje 118 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 21-04-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
177383
Kl. 10:00 Brønderslev IF Sæby IF Skjold
177384
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Skibsby-Højene IF
177385
Kl. 10:40 Skibsby-Højene IF Brønderslev IF
177386
Kl. 10:40 Sæby IF Skjold Fjerritslev IF
Lørdag 21-04-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) - Arrangør: Jetsmark IF
177379
Kl. 10:00 Jetsmark IF Asaa/Agersted
177380
Kl. 10:00 Biersted/Nørhalne/Vadum Frederikshavn fI
177381
Kl. 10:40 Frederikshavn fI Jetsmark IF
177382
Kl. 10:40 Asaa/Agersted Biersted/Nørhalne/Vadum
Lørdag 05-05-18 - Nørhalne Stadion - Arrangør: IF Fremad Nørhalne
177387
Kl. 10:00 Jetsmark IF Sæby IF Skjold
177388
Kl. 10:00 Biersted/Nørhalne/Vadum Skibsby-Højene IF
177389
Kl. 10:40 Skibsby-Højene IF Jetsmark IF
177390
Kl. 10:40 Sæby IF Skjold Biersted/Nørhalne/Vadum
Onsdag 09-05-18 - Aså Stadion - Arrangør: Asaa B
177398
Kl. 18:00 Brønderslev IF Asaa/Agersted 1
177917
Kl. 18:00 Fjerritslev IF Frederikshavn fI 1
177918
Kl. 18:40 Frederikshavn fI Brønderslev IF 1
177919
Kl. 18:40 Asaa/Agersted Fjerritslev IF 1
Lørdag 12-05-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby - Arrangør: IF Skjold Sæby
177920
Kl. 13:00 Asaa/Agersted Sæby IF Skjold
177921
Kl. 13:00 Frederikshavn fI Skibsby-Højene IF
177922
Kl. 13:40 Skibsby-Højene IF Asaa/Agersted
177923
Kl. 13:40 Sæby IF Skjold Frederikshavn fI
Lørdag 19-05-18 - Fjerritslev Stadion - Arrangør: Fjerritslev IF
177924
Kl. 10:00 Jetsmark IF Brønderslev IF
177925
Kl. 10:00 Biersted/Nørhalne/Vadum Fjerritslev IF
177926
Kl. 10:40 Fjerritslev IF Jetsmark IF
177927
Kl. 10:40 Brønderslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum
Lørdag 26-05-18 - Park Empire - Arrangør: Frederikshavn fI
177928
Kl. 10:00 Jetsmark IF Biersted/Nørhalne/Vadum
177929
Kl. 10:00 Asaa/Agersted Frederikshavn fI
177930
Kl. 10:40 Frederikshavn fI Jetsmark IF
177931
Kl. 10:40 Biersted/Nørhalne/Vadum Asaa/Agersted
Lørdag 26-05-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
150437
Kl. 10:00 Sæby IF Skjold Skibsby-Højene IF
177932
Kl. 10:00 Brønderslev IF Fjerritslev IF
150438
Kl. 10:40 Skibsby-Højene IF Brønderslev IF
150439
Kl. 10:40 Fjerritslev IF Sæby IF Skjold
Lørdag 09-06-18 - Nørhalne Stadion - Arrangør: IF Fremad Nørhalne
150440
Kl. 10:00 Sæby IF Skjold Biersted/Nørhalne/Vadum
180687
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI
180688
Kl. 10:40 Frederikshavn fI Sæby IF Skjold
180689
Kl. 10:40 Biersted/Nørhalne/Vadum Skibsby-Højene IF
Lørdag 09-06-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) - Arrangør: Jetsmark IF
180690
Kl. 13:00 Jetsmark IF Brønderslev IF
180691
Kl. 13:00 Asaa/Agersted Fjerritslev IF
180694
Kl. 13:40 Fjerritslev IF Jetsmark IF
180695
Kl. 13:40 Brønderslev IF Asaa/Agersted
Lørdag 16-06-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
180841
Kl. 10:00 Brønderslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum
180843
Kl. 10:00 Frederikshavn fI Fjerritslev IF
180845
Kl. 10:40 Fjerritslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum
180847
Kl. 10:40 Frederikshavn fI Brønderslev IF
Søndag 17-06-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby - Arrangør: IF Skjold Sæby
180696
Kl. 10:00 Sæby IF Skjold Jetsmark IF
180697
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Asaa/Agersted
180698
Kl. 10:40 Jetsmark IF Skibsby-Højene IF
180699
Kl. 10:40 Asaa/Agersted Sæby IF Skjold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910