U11 Drenge C Weekend (07) 8M - Forår 2018, Pulje 109

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Søndag 22-04-18 - Gjøl B`s Baner - Arrangør: Gjøl B
451244
Kl. 10:00 Gjøl B Aabybro IF
451245
Kl. 10:40 Aabybro IF Brønderslev IF
451246
Kl. 11:20 Brønderslev IF Gjøl B
Lørdag 28-04-18 - Vrejlev/Hæstrup Hallen - Arrangør: Poulstrup Vrejlev 81
451240
Kl. 10:00 Poulstrup Vrejlev 81 Øster Brønderslev IF
451241
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård Biersted/Nørhalne/Vadum
451242
Kl. 10:40 Biersted/Nørhalne/Vadum Poulstrup Vrejlev 81
451243
Kl. 10:40 Øster Brønderslev IF Trekroner/Skovsgård
Lørdag 05-05-18 - Trekroner Stadion - Arrangør: Skovsgaard B
451247
Kl. 10:00 Gjøl B Poulstrup Vrejlev 81
451248
Kl. 10:00 Brønderslev IF Trekroner/Skovsgård
451249
Kl. 10:40 Poulstrup Vrejlev 81 Brønderslev IF
451250
Kl. 10:40 Trekroner/Skovsgård Gjøl B
Lørdag 05-05-18 - Biersted IF`s Anlæg - Arrangør: IF Fremad Nørhalne
451251
Kl. 10:00 Biersted/Nørhalne/Vadum Aabybro IF
451252
Kl. 10:40 Aabybro IF Øster Brønderslev IF
451253
Kl. 11:20 Øster Brønderslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum
Lørdag 19-05-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
451254
Kl. 10:00 Gjøl B Øster Brønderslev IF 1
451255
Kl. 10:00 Brønderslev IF Biersted/Nørhalne/Vadum 1
451256
Kl. 10:40 Øster Brønderslev IF Brønderslev IF 1
451257
Kl. 10:40 Biersted/Nørhalne/Vadum Gjøl B 1
Lørdag 19-05-18 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
498617
Kl. 10:00 Aabybro IF Poulstrup Vrejlev 81
499029
Kl. 10:40 Poulstrup Vrejlev 81 Trekroner/Skovsgård
511291
Kl. 11:20 Trekroner/Skovsgård Aabybro IF
Lørdag 26-05-18 - Intersport Brønderslev Arena - Arrangør: Øster Brønderslev IF
511590
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård Poulstrup Vrejlev 81
511591
Kl. 10:00 Biersted/Nørhalne/Vadum Øster Brønderslev IF
511599
Kl. 10:40 Poulstrup Vrejlev 81 Biersted/Nørhalne/Vadum
511600
Kl. 10:40 Øster Brønderslev IF Trekroner/Skovsgård
Lørdag 26-05-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
511601
Kl. 10:00 Gjøl B Brønderslev IF 1
511602
Kl. 10:40 Aabybro IF Gjøl B 1
511606
Kl. 11:20 Brønderslev IF Aabybro IF 1
Lørdag 09-06-18 - Biersted IF`s Anlæg - Arrangør: IF Fremad Nørhalne
511713
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård Gjøl B
515073
Kl. 10:00 Biersted/Nørhalne/Vadum Brønderslev IF
515074
Kl. 10:40 Gjøl B Biersted/Nørhalne/Vadum
515078
Kl. 10:40 Brønderslev IF Trekroner/Skovsgård
Lørdag 09-06-18 - Vrejlev/Hæstrup Hallen - Arrangør: Poulstrup Vrejlev 81
517182
Kl. 10:00 Poulstrup Vrejlev 81 Aabybro IF
517191
Kl. 10:40 Aabybro IF Øster Brønderslev IF
517192
Kl. 11:20 Øster Brønderslev IF Poulstrup Vrejlev 81
Lørdag 16-06-18 - Intersport Brønderslev Arena - Arrangør: Øster Brønderslev IF
517193
Kl. 10:00 Poulstrup Vrejlev 81 Gjøl B
517194
Kl. 10:00 Øster Brønderslev IF Brønderslev IF
517195
Kl. 10:40 Brønderslev IF Poulstrup Vrejlev 81
517196
Kl. 10:40 Gjøl B Øster Brønderslev IF
Lørdag 16-06-18 - Skovsgård Stadion - Arrangør: Skovsgaard B
517197
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård Aabybro IF
517198
Kl. 10:40 Aabybro IF Biersted/Nørhalne/Vadum
517199
Kl. 11:20 Biersted/Nørhalne/Vadum Trekroner/Skovsgård
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910