U11 Drenge B (07) 8M - Forår 2018, Pulje 107 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 21-04-18 - Storvorde Sejlflod Stadion - Arrangør: Storvorde/Sejlflod B
970275
Kl. 10:00 Storvorde/Sejlflod B KB 81 Aalborg
970276
Kl. 10:00 Vejgaard B B52/Aalborg !
970277
Kl. 10:40 B52/Aalborg Storvorde/Sejlflod B !
970278
Kl. 10:40 KB 81 Aalborg Vejgaard B
Lørdag 21-04-18 - Vaarst Stadion - Arrangør: Vaarst/Fjellerad B
970271
Kl. 10:00 VFB/NFK RKG
970272
Kl. 10:00 Aalborg KFUM LKB/Gistrup
970273
Kl. 10:40 LKB/Gistrup VFB/NFK
970274
Kl. 10:40 RKG Aalborg KFUM
Søndag 29-04-18 - Klarup Stadion - Arrangør: RKG
970284
Kl. 10:00 Storvorde/Sejlflod B RKG
970285
Kl. 10:00 Vejgaard B LKB/Gistrup
970286
Kl. 10:40 LKB/Gistrup Storvorde/Sejlflod B
970287
Kl. 10:40 RKG Vejgaard B
Torsdag 03-05-18 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
970280
Kl. 17:30 VFB/NFK KB 81 Aalborg
970281
Kl. 17:30 Aalborg KFUM B52/Aalborg
970282
Kl. 18:10 B52/Aalborg VFB/NFK
970283
Kl. 18:10 KB 81 Aalborg Aalborg KFUM
Tirsdag 15-05-18 - Nøvling Skole - Arrangør: Vaarst/Fjellerad B
970292
Kl. 17:30 VFB/NFK Storvorde/Sejlflod B
970293
Kl. 17:30 Aalborg KFUM Vejgaard B
970294
Kl. 18:10 Vejgaard B VFB/NFK
970295
Kl. 18:10 Storvorde/Sejlflod B Aalborg KFUM
Lørdag 19-05-18 - Tornhøjskolen - Arrangør: KB 81 Aalborg
970288
Kl. 10:00 RKG KB 81 Aalborg
970289
Kl. 10:00 LKB/Gistrup B52/Aalborg
970290
Kl. 10:40 B52/Aalborg RKG
970291
Kl. 10:40 KB 81 Aalborg LKB/Gistrup
Tirsdag 22-05-18 - Gistrup Idrætscenter - Arrangør: LKB/Gistrup
970296
Kl. 17:30 VFB/NFK Aalborg KFUM
970297
Kl. 17:30 RKG LKB/Gistrup
970298
Kl. 18:10 LKB/Gistrup VFB/NFK
970299
Kl. 18:10 Aalborg KFUM RKG
Lørdag 26-05-18 - Klubhuset B.52/AFC - Arrangør: B52/Aalborg Fodbold Club
970300
Kl. 10:00 Storvorde/Sejlflod B Vejgaard B
970301
Kl. 10:00 KB 81 Aalborg B52/Aalborg
970302
Kl. 10:40 B52/Aalborg Storvorde/Sejlflod B
970303
Kl. 10:40 Vejgaard B KB 81 Aalborg
Lørdag 09-06-18 - Vaarst Stadion - Arrangør: Vaarst/Fjellerad B
970308
Kl. 10:00 VFB/NFK Storvorde/Sejlflod B
970309
Kl. 10:00 RKG Vejgaard B
970310
Kl. 10:40 Vejgaard B VFB/NFK
970311
Kl. 10:40 Storvorde/Sejlflod B RKG
Lørdag 09-06-18 - Nordjyske Bank Arena (KFUM) - Arrangør: Aalborg KFUM Fodbold
970304
Kl. 14:00 KB 81 Aalborg Aalborg KFUM
970305
Kl. 14:00 B52/Aalborg LKB/Gistrup !
970306
Kl. 14:40 LKB/Gistrup KB 81 Aalborg
970307
Kl. 14:40 Aalborg KFUM B52/Aalborg !
Lørdag 16-06-18 - Tornhøjskolen - Arrangør: KB 81 Aalborg
970312
Kl. 10:00 KB 81 Aalborg VFB/NFK 1
970313
Kl. 10:00 B52/Aalborg RKG 1 !
970314
Kl. 10:40 VFB/NFK B52/Aalborg 1 !
970315
Kl. 10:40 RKG KB 81 Aalborg 1
Lørdag 16-06-18 - Storvorde Sejlflod Stadion - Arrangør: Storvorde/Sejlflod B
970316
Kl. 10:00 Storvorde/Sejlflod B Aalborg KFUM
970317
Kl. 10:00 LKB/Gistrup Vejgaard B
970318
Kl. 10:40 Vejgaard B Aalborg KFUM
970319
Kl. 10:40 LKB/Gistrup Storvorde/Sejlflod B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910