SOB Horsens, B-rækken

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
987716
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF Brædstrup IF Ejer Bavnehøj Skolen 0-0
987719
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Korning IF Hovedgaard IF Korning Stadion 0-0
987720
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Lund IF Horsens KFUM Lund Stadion 0-0
987717
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Stouby GIF SS Skjold Stouby Stadion 0-0
987718
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Uldum IF Stensballe IK Uldum Stadion 0-0
987721
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Daugaard IF Østbirk Hallen 0-0
987727
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Riis Tebstrup IF Stensballe Hallen 10-0
987723
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
SS Skjold Uldum IF Glud Stadion 1-1
987724
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Stouby GIF Hovedgård Idrætscenter 6-2
987722
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Lund IF Daugaard Stadion 1-1
987725
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Korning IF Bankagerhallen 0-4
987726
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
Brædstrup IF Østbirk IF Brædstrup Stadion 0-4
987730
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
SS Skjold Hovedgaard IF Glud Stadion 1-5
987732
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Lund IF Brædstrup IF Lund Stadion 3-1
987731
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Korning IF Daugaard IF Korning Stadion 2-1
987728
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Horsens KFUM Stouby Stadion 2-0
987733
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Stensballe IK Østbirk Hallen 0-1
987729
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Uldum IF Riis Tebstrup IF Uldum Stadion 3-1
987739
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Lund IF Stensballe Hallen 0-2
987736
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Uldum IF Hovedgård Idrætscenter 1-0
987738
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Brædstrup IF Korning IF Brædstrup Stadion 2-2
987737
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM SS Skjold Bankagerhallen 3-2
987734
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Stouby GIF Daugaard Stadion 2-3
987735
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF Østbirk IF Ejer Bavnehøj Skolen 0-3
987744
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Horsens KFUM Hovedgård Idrætscenter 1-2
987742
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
SS Skjold Daugaard IF Glud Stadion 1-2
987743
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Korning IF Stensballe IK Korning Stadion 0-2
987745
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Lund IF Riis Tebstrup IF Lund Stadion 6-1
987740
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Brædstrup IF Stouby Stadion 2-1
987741
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Uldum IF Østbirk IF Uldum Stadion 4-1
987749
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Lund IF Østbirk Hallen 2-3
987751
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Stouby GIF Stensballe Hallen 4-2
987747
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF Korning IF Ejer Bavnehøj Skolen 1-1
987746
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Hovedgaard IF Daugaard Stadion 1-0
987748
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Uldum IF Bankagerhallen 3-2
987750
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Brædstrup IF SS Skjold Brædstrup Stadion 2-0
987757
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Daugaard IF Bankagerhallen 1-1
987755
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Korning IF Østbirk IF Korning Stadion 5-2
987754
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
SS Skjold Stensballe IK Glud Stadion 1-0
987756
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Brædstrup IF Hovedgård Idrætscenter 5-2
987752
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Riis Tebstrup IF Stouby Stadion 7-1
987753
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Uldum IF Lund IF Uldum Stadion 1-4
987761
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Stouby GIF Østbirk Hallen 0-7
987763
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Hovedgaard IF Stensballe Hallen 2-0
987760
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Lund IF Korning IF Lund Stadion 2-1
987762
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Brædstrup IF Horsens KFUM Brædstrup Stadion 4-1
987758
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Uldum IF Daugaard Stadion 0-2
987759
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF SS Skjold Ejer Bavnehøj Skolen 2-2
987764
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Brædstrup IF Daugaard Stadion 3-3
987769
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Stensballe IK Bankagerhallen 1-1
987768
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Riis Tebstrup IF Hovedgård Idrætscenter 5-0
987767
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
SS Skjold Østbirk IF Glud Stadion 4-2
987765
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Lund IF Stouby Stadion 0-1
987766
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Uldum IF Korning IF Uldum Stadion 3-1
987771
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Uldum IF Brædstrup IF Uldum Stadion 0-2
987774
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Hovedgaard IF Østbirk Hallen 0-3
987775
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Daugaard IF Stensballe Hallen 1-0
987773
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Lund IF SS Skjold Lund Stadion 3-1
987772
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Korning IF Stouby GIF Korning Stadion 1-3
987770
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF Horsens KFUM Ejer Bavnehøj Skolen 1-3
987776
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Riis Tebstrup IF Daugaard Stadion 3-2
987783
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Østbirk IF Bankagerhallen 5-2
987784
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Brædstrup IF Stensballe IK Brædstrup Stadion 3-3
987778
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
SS Skjold Korning IF Glud Stadion 0-5
987779
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Lund IF Hovedgård Idrætscenter 0-1
987777
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Uldum IF Stouby Stadion 2-0
987790
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Uldum IF Stensballe Hallen 3-1
987787
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Korning IF Hovedgård Idrætscenter 2-1
987786
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
SS Skjold Stouby GIF Glud Stadion 3-1
987789
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
Brædstrup IF Riis Tebstrup IF Brædstrup Stadion 4-1
987788
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Lund IF Bankagerhallen 5-4
987785
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Østbirk IF Daugaard Stadion 1-4
987791
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF Stensballe IK Ejer Bavnehøj Skolen 0-9
987794
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Korning IF Horsens KFUM Korning Stadion 3-1
987795
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Lund IF Daugaard IF Lund Stadion 3-2
987792
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Hovedgaard IF Stouby Stadion 0-0
987796
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Brædstrup IF Østbirk Hallen 2-3
987793
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Uldum IF SS Skjold Uldum Stadion 1-1
987802
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Østbirk IF Stensballe Hallen 4-0
987799
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF SS Skjold Hovedgård Stadion 6-1
987798
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF Uldum IF Ejer Bavnehøj Skolen 1-6
987797
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
Daugaard IF Korning IF Daugaard Stadion 1-0
987800
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Stouby GIF Bankagerhallen 3-2
987807
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Lund IF Stensballe IK Lund Stadion 4-2
987806
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Korning IF Brædstrup IF Korning Stadion 2-3
987805
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
SS Skjold Horsens KFUM Glud Stadion 1-4
987803
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Daugaard IF Stouby Stadion 3-2
987804
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Uldum IF Hovedgaard IF Uldum Stadion 2-0
987808
15 Ti 14-08-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Riis Tebstrup IF Østbirk Hallen 0-1
987812
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Østbirk IF Uldum IF Østbirk Hallen 0-2
987814
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Stensballe IK Korning IF Stensballe Hallen 0-3
987811
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Horsens KFUM Hovedgaard IF Bankagerhallen 3-1
987813
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Brædstrup IF Stouby GIF Brædstrup Stadion 1-6
987809
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Daugaard IF SS Skjold Daugaard Stadion 0-0
987810
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Riis Tebstrup IF Lund IF Ejer Bavnehøj Skolen 1-10
987817
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
SS Skjold Brædstrup IF Glud Stadion 5-1
987819
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Hovedgaard IF Daugaard IF Hovedgård Idrætscenter 3-2
987818
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Korning IF Riis Tebstrup IF Korning Stadion 4-0
987820
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Lund IF Østbirk IF Lund Stadion 2-1
987815
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Stouby GIF Stensballe IK Stouby Stadion 1-1
987816
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Uldum IF Horsens KFUM Uldum Stadion 1-2
987824
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Østbirk IF Korning IF Østbirk Hallen 1-3
987826
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Stensballe IK SS Skjold Stensballe Hallen 0-0
987823
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Lund IF Uldum IF Lund Stadion 1-1
987822
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Riis Tebstrup IF Stouby GIF Ejer Bavnehøj Skolen 2-5
987821
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Daugaard IF Horsens KFUM Daugaard Stadion 1-4
987825
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Brædstrup IF Hovedgaard IF Brædstrup Stadion 0-1
987832
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Horsens KFUM Brædstrup IF Bankagerhallen UHT!
987830
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Korning IF Lund IF Korning Stadion 1-3
987831
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Hovedgaard IF Stensballe IK Hovedgård Idrætscenter 2-2
987829
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
SS Skjold Riis Tebstrup IF Glud Stadion 3-2
987827
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Stouby GIF Østbirk IF Stouby Stadion UHT!
987828
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Uldum IF Daugaard IF Uldum Stadion 2-1
987836
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Østbirk IF SS Skjold Østbirk Hallen 1-4
987838
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Stensballe IK Horsens KFUM Stensballe Hallen 1-0
987834
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Korning IF Uldum IF Korning Stadion 1-1
987835
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Lund IF Stouby GIF Lund Stadion 3-1
987837
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Brædstrup IF Daugaard IF Brædstrup Stadion 5-5
987833
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Riis Tebstrup IF Hovedgaard IF Ejer Bavnehøj Skolen 1-2
987839
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Daugaard IF Stensballe IK Daugaard Stadion HHT!
987844
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Brædstrup IF Uldum IF Brædstrup Stadion 0-2
987843
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Horsens KFUM Riis Tebstrup IF Bankagerhallen 7-0
987841
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
SS Skjold Lund IF Glud Stadion 0-1
987842
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Hovedgaard IF Østbirk IF Hovedgård Idrætscenter 6-0
987840
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Stouby GIF Korning IF Stouby Stadion 1-1
987849
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Østbirk IF Horsens KFUM Østbirk Hallen 0-0
987845
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Riis Tebstrup IF Daugaard IF Aale Stadion 0-7
987846
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Uldum IF Stouby GIF Uldum Stadion UHT!
987848
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Lund IF Hovedgaard IF Lund Stadion 0-3
987850
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Stensballe IK Brædstrup IF Rask Mølle Stadion 1-2
987847
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Korning IF SS Skjold Korning Stadion 3-1
987801
14 Ma 08-10-18
Kl. 18:00
Brædstrup IF Lund IF Brædstrup Stadion 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller telefon 8939 9930