U14 Drenge Liga 2-3 (04) - Træningskampe

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
641260
1 24-02-18
Kl. 11:00
IF Skjold Sæby Hadsund B Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
641262
2 03-03-18
Kl. 10:30
Brønderslev IF IF Skjold Sæby Arena Kop & Kande Resultatformidling
641263
2 03-03-18
Kl. 11:00
Vejgaard B IK Rosendal Sahara Resultatformidling
641264
2 03-03-18
Kl. 12:00
SHI/BIF/BAMSIF Biersted/Nørhalne/Vadum Bagterp Idrætsanlæg Resultatformidling
641265
2 03-03-18
Kl. 13:30
Aalborg Freja Team Østvendsyssel Kunstgræsbanen Aalborg Freja UDSResultatformidling
641261
2 04-03-18
Kl. 11:00
Hadsund B Gug B Hadsund Stadion Resultatformidling
641267
3 10-03-18
Kl. 11:00
IF Skjold Sæby SHI/BIF/BAMSIF Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby Resultatformidling
641269
3 10-03-18
Kl. 11:30
Biersted/Nørhalne/Vadum Brønderslev IF Nørhalne Stadion Resultatformidling
641268
3 10-03-18
Kl. 16:15
Gug B Team Østvendsyssel Kunstgræsbane Gug Boldklub Resultatformidling
641266
3 11-03-18
Kl. 13:00
IK Rosendal Hadsund B Rosendal Stadion Resultatformidling
641270
3 11-03-18
Kl. 13:30
Aalborg Freja Vejgaard B Kunstgræsbanen Aalborg Freja Resultatformidling
641272
4 Fr 16-03-18
Kl. 18:00
Brønderslev IF Aalborg Freja Arena Kop & Kande Resultatformidling
641273
4 17-03-18
Kl. 11:00
Vejgaard B Biersted/Nørhalne/Vadum Sahara Resultatformidling
641274
4 17-03-18
Kl. 11:00
Team Østvendsyssel SHI/BIF/BAMSIF Dronninglund Ny Stadion Resultatformidling
641271
4 18-03-18
Kl. 13:00
IK Rosendal Gug B Rosendal Stadion Resultatformidling
641276
5 24-03-18
Kl. 10:00
Biersted/Nørhalne/Vadum IK Rosendal Nørhalne Stadion Resultatformidling
641275
5 24-03-18
Kl. 12:00
SHI/BIF/BAMSIF Brønderslev IF Højene Hallen Resultatformidling
641278
5 25-03-18
Kl. 11:00
Team Østvendsyssel Vejgaard B Hjallerup Kunstgræsbane Resultatformidling
641277
5 25-03-18
Kl. 16:15
Gug B Aalborg Freja Kunstgræsbane Gug Boldklub Resultatformidling
641280
6 Fr 30-03-18
Kl. 18:00
Brønderslev IF Team Østvendsyssel Arena Kop & Kande Resultatformidling
641279
6 31-03-18
Kl. 10:00
Biersted/Nørhalne/Vadum Gug B Nørhalne Stadion Resultatformidling
641281
6 31-03-18
Kl. 11:45
Aalborg Freja IK Rosendal Kunstgræsbanen Aalborg Freja Resultatformidling
641282
6 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
Vejgaard B SHI/BIF/BAMSIF Sahara Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910