U10 Drenge C/5 (2008) - Forår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Torsdag 03-05-18 - Vojens Fritidscenter - Arrangør: Vojens BI
967023
Kl. 18:00 Vojens BI Aabenraa BK
967024
Kl. 18:35 Aabenraa BK Rødekro IF
967025
Kl. 19:10 Rødekro IF Vojens BI
Torsdag 03-05-18 - Hjordkær Stadion - Arrangør: Hjordkær UIF
967044
Kl. 18:00 Hjordkær UIF Oversidder
967045
Kl. 18:35 Oversidder Oversidder
967046
Kl. 19:10 Oversidder Hjordkær UIF
Tirsdag 08-05-18 - Løjt Idrætsanlæg - Arrangør: Løjt IF
967026
Kl. 18:00 Løjt IF (1) Hovslund GF 1
967042
Kl. 18:35 Hovslund GF Løjt IF (2) 1
967043
Kl. 19:10 Løjt IF (2) Løjt IF (1) 1
Torsdag 17-05-18 - Hjordkær Stadion - Arrangør: Hjordkær UIF
967047
Kl. 18:00 Hjordkær UIF Løjt IF (1)
967048
Kl. 18:35 Løjt IF (1) Vojens BI
967049
Kl. 19:10 Vojens BI Hjordkær UIF
Torsdag 17-05-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
967053
Kl. 18:00 Rødekro IF Løjt IF (2)
967054
Kl. 18:35 Løjt IF (2) Oversidder
967055
Kl. 19:10 Oversidder Rødekro IF
Torsdag 17-05-18 - Aabenraa Stadion - Arrangør: Aabenraa BK
967050
Kl. 18:00 Aabenraa BK Hovslund GF
Torsdag 17-05-18 - Arena Aabenraa - inde - Arrangør: Aabenraa BK
967051
Kl. 18:35 Hovslund GF Oversidder
967052
Kl. 19:10 Oversidder Aabenraa BK
Tirsdag 22-05-18 - Løjt Idrætsanlæg - Arrangør: Løjt IF
967056
Kl. 18:00 Løjt IF (2) Vojens BI 1
967057
Kl. 18:35 Vojens BI Oversidder 1
967058
Kl. 19:10 Oversidder Løjt IF (2) 1
Torsdag 24-05-18 - Vedsted Stadion - Arrangør: Aabenraa BK
967059
Kl. 18:00 Oversidder Løjt IF (1)
967063
Kl. 18:35 Løjt IF (1) Aabenraa BK
967072
Kl. 19:10 Aabenraa BK Oversidder
Torsdag 24-05-18 - Hovslund Stadion - Arrangør: Hovslund GF
967073
Kl. 18:00 Hovslund GF Hjordkær UIF
967074
Kl. 18:35 Hjordkær UIF Rødekro IF
967075
Kl. 19:10 Rødekro IF Hovslund GF
Tirsdag 29-05-18 - Løjt Idrætsanlæg - Arrangør: Løjt IF
967082
Kl. 18:00 Oversidder Løjt IF (1) 1
967083
Kl. 18:35 Løjt IF (1) Rødekro IF 1
967084
Kl. 19:10 Rødekro IF Oversidder 1
Torsdag 31-05-18 - Vojens Fritidscenter - Arrangør: Vojens BI
967076
Kl. 18:00 Vojens BI Oversidder
967077
Kl. 18:35 Oversidder Hovslund GF
967078
Kl. 19:10 Hovslund GF Vojens BI
Torsdag 31-05-18 - Aabenraa Stadion - Arrangør: Aabenraa BK
967079
Kl. 18:00 Aabenraa BK Løjt IF (2)
967080
Kl. 18:35 Løjt IF (2) Hjordkær UIF
967081
Kl. 19:10 Hjordkær UIF Aabenraa BK
Tirsdag 12-06-18 - Løjt Idrætsanlæg - Arrangør: Løjt IF
967088
Kl. 18:00 Løjt IF (2) Hovslund GF 1
967089
Kl. 18:35 Hovslund GF Løjt IF (1) 1
967090
Kl. 19:10 Løjt IF (1) Løjt IF (2) 1
Torsdag 14-06-18 - Hjordkær Stadion - Arrangør: Hjordkær UIF
967091
Kl. 18:00 Hjordkær UIF Oversidder
967092
Kl. 18:35 Oversidder Oversidder
967093
Kl. 19:10 Oversidder Hjordkær UIF
Torsdag 14-06-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
967085
Kl. 18:00 Rødekro IF Aabenraa BK
967086
Kl. 18:35 Aabenraa BK Vojens BI
967087
Kl. 19:10 Vojens BI Rødekro IF
Tirsdag 19-06-18 - Løjt Idrætsanlæg - Arrangør: Løjt IF
967094
Kl. 18:00 Løjt IF (1) Vojens BI 1
967095
Kl. 18:35 Vojens BI Hjordkær UIF 1
967096
Kl. 19:10 Hjordkær UIF Løjt IF (1) 1
Torsdag 21-06-18 - Hovslund Stadion - Arrangør: Hovslund GF
967097
Kl. 18:00 Hovslund GF Aabenraa BK
967098
Kl. 18:35 Aabenraa BK Oversidder
967099
Kl. 19:10 Oversidder Hovslund GF
Torsdag 21-06-18 - Vedsted Stadion - Arrangør: Løjt IF
967100
Kl. 18:00 Oversidder Løjt IF (2)
967101
Kl. 18:35 Løjt IF (2) Rødekro IF
967102
Kl. 19:10 Rødekro IF Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940