U10 Drenge B/5 (2008) - Forår, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Søndag 06-05-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
965691
Kl. 10:00 Rødekro IF Øster Højst UIF
965693
Kl. 10:35 Øster Højst UIF Løgum IF (2)
965698
Kl. 11:10 Løgum IF (2) Rødekro IF
Søndag 06-05-18 - Bredebro Hallerne - Arrangør: Bredebro IF
965699
Kl. 10:00 Bredebro IF Toftlund IF
965700
Kl. 10:35 Toftlund IF Hellevad IF
965705
Kl. 11:10 Hellevad IF Bredebro IF
Søndag 06-05-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
965707
Kl. 10:00 Skærbæk UBK Løgum IF (1)
966690
Kl. 10:35 Løgum IF (1) Oversidder
966692
Kl. 11:10 Oversidder Skærbæk UBK
Søndag 20-05-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
966786
Kl. 10:00 Skærbæk UBK Bredebro IF
966788
Kl. 10:35 Bredebro IF Rødekro IF
966798
Kl. 11:10 Rødekro IF Skærbæk UBK
Søndag 20-05-18 - Klosterhallen - Arrangør: Løgum IF
966802
Kl. 10:00 Løgum IF (2) Hellevad IF
966803
Kl. 10:35 Hellevad IF Løgum IF (1)
966804
Kl. 11:10 Løgum IF (1) Løgum IF (2)
Søndag 20-05-18 - Øster Højst Skole - Arrangør: Øster Højst UIF
966799
Kl. 10:00 Øster Højst UIF Toftlund IF
966800
Kl. 10:35 Toftlund IF Oversidder
966801
Kl. 11:10 Oversidder Øster Højst UIF
Søndag 27-05-18 - Klosterhallen - Arrangør: Løgum IF
966808
Kl. 10:00 Løgum IF (1) Bredebro IF
966809
Kl. 10:35 Bredebro IF Øster Højst UIF
966810
Kl. 11:10 Øster Højst UIF Løgum IF (1)
Søndag 27-05-18 - Hellevad Skole - Arrangør: Hellevad IF
966805
Kl. 10:00 Hellevad IF Rødekro IF
966806
Kl. 10:35 Rødekro IF Oversidder
966807
Kl. 11:10 Oversidder Hellevad IF
Søndag 27-05-18 - Toftlund Stadion - Arrangør: Toftlund IF
966811
Kl. 10:00 Toftlund IF Skærbæk UBK
966812
Kl. 10:35 Skærbæk UBK Løgum IF (2) !
966813
Kl. 11:10 Løgum IF (2) Toftlund IF
Søndag 03-06-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
966814
Kl. 10:00 Rødekro IF Løgum IF (1)
966816
Kl. 10:35 Løgum IF (1) Toftlund IF
966817
Kl. 11:10 Toftlund IF Rødekro IF
Søndag 03-06-18 - Bredebro Hallerne - Arrangør: Bredebro IF
966821
Kl. 10:00 Oversidder Bredebro IF
966822
Kl. 10:35 Bredebro IF Løgum IF (2)
966823
Kl. 11:10 Løgum IF (2) Oversidder
Søndag 03-06-18 - Øster Højst Skole - Arrangør: Øster Højst UIF
966818
Kl. 10:00 Øster Højst UIF Hellevad IF
966819
Kl. 10:35 Hellevad IF Skærbæk UBK
966820
Kl. 11:10 Skærbæk UBK Øster Højst UIF
Søndag 17-06-18 - Hellevad Skole - Arrangør: Hellevad IF
966828
Kl. 10:00 Hellevad IF Toftlund IF
966829
Kl. 10:35 Toftlund IF Bredebro IF
966830
Kl. 11:10 Bredebro IF Hellevad IF
Søndag 17-06-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
966831
Kl. 10:00 Skærbæk UBK Løgum IF (1) !
966832
Kl. 10:35 Løgum IF (1) Oversidder
966833
Kl. 11:10 Oversidder Skærbæk UBK
Søndag 17-06-18 - Klosterhallen - Arrangør: Løgum IF
966824
Kl. 10:00 Løgum IF (2) Øster Højst UIF
966826
Kl. 10:35 Øster Højst UIF Rødekro IF
966827
Kl. 11:10 Rødekro IF Løgum IF (2)
Søndag 24-06-18 - Bredebro Hallerne - Arrangør: Bredebro IF
966834
Kl. 10:00 Bredebro IF Rødekro IF 1
966835
Kl. 10:35 Rødekro IF Skærbæk UBK 1
966836
Kl. 11:10 Skærbæk UBK Bredebro IF 1
Søndag 24-06-18 - Toftlund Stadion - Arrangør: Toftlund IF
966837
Kl. 10:00 Toftlund IF Øster Højst UIF
966838
Kl. 10:35 Øster Højst UIF Oversidder
966839
Kl. 11:10 Oversidder Toftlund IF
Søndag 24-06-18 - Hellevad Skole - Arrangør: Løgum IF
966840
Kl. 10:00 Løgum IF (1) Hellevad IF 1
966841
Kl. 10:35 Hellevad IF Løgum IF (2) 1
966842
Kl. 11:10 Løgum IF (2) Løgum IF (1) 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940