U9 Drenge A/5 (2009) - Forår, Pulje 3 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 05-05-18 - Skjern Bank Arena, Bramming - Arrangør: Bramming Boldklub
982570
Kl. 10:00 Bramming B Esbjerg fB
982571
Kl. 10:35 Esbjerg fB Grindsted GIF 1
982572
Kl. 11:10 Grindsted GIF Bramming B
Lørdag 05-05-18 - Hjerting Skole - Arrangør: Hjerting IF
982588
Kl. 10:00 Hjerting IF Varde IF
982589
Kl. 10:35 Varde IF Sønderris SK
982631
Kl. 11:10 Sønderris SK Hjerting IF
Lørdag 05-05-18 - Jerne Stadion - Arrangør: Jerne IF
982576
Kl. 10:00 Jerne IF Spangsbjerg IF
982578
Kl. 10:35 Spangsbjerg IF Nr.Nebel IF
982580
Kl. 11:10 Nr.Nebel IF Jerne IF
Lørdag 26-05-18 - Sønderris Skole - Arrangør: Sønderris SK
982634
Kl. 10:00 Sønderris SK Jerne IF
982635
Kl. 10:35 Jerne IF Bramming B
409902
Kl. 11:10 Bramming B Sønderris SK
Lørdag 26-05-18 - Lynghallen - Arrangør: Grindsted GIF
493322
Kl. 10:00 Grindsted GIF Nr.Nebel IF
493323
Kl. 10:35 Nr.Nebel IF Varde IF
493324
Kl. 11:10 Varde IF Grindsted GIF
Onsdag 30-05-18 - Esbjerg Idrætspark - Arrangør: Esbjerg fB
982636
Kl. 18:00 Esbjerg fB Spangsbjerg IF
982637
Kl. 18:35 Spangsbjerg IF Hjerting IF
410116
Kl. 19:10 Hjerting IF Esbjerg fB
Lørdag 09-06-18 - Form & Fritid Nørre Nebel - Arrangør: Nr. Nebel IF
493325
Kl. 10:00 Nr.Nebel IF Bramming B
493326
Kl. 10:35 Bramming B Hjerting IF !
493327
Kl. 11:10 Hjerting IF Nr.Nebel IF !
Lørdag 09-06-18 - Sydbank Stadion - Arrangør: Varde IF
493328
Kl. 10:00 Varde IF Jerne IF
982638
Kl. 10:35 Jerne IF Esbjerg fB
982639
Kl. 11:10 Esbjerg fB Varde IF
Lørdag 16-06-18 - Gjesing Fritidscenter - Arrangør: Spangsbjerg IF
982640
Kl. 11:45 Spangsbjerg IF Sønderris SK 1
982641
Kl. 12:20 Sønderris SK Grindsted GIF 1
982642
Kl. 12:55 Grindsted GIF Spangsbjerg IF 1
Lørdag 23-06-18 - Skjern Bank Arena, Bramming - Arrangør: Bramming Boldklub
493359
Kl. 10:00 Bramming B Varde IF
493360
Kl. 10:35 Varde IF Spangsbjerg IF
493361
Kl. 11:10 Spangsbjerg IF Bramming B
Lørdag 23-06-18 - Esbjerg Idrætspark - Arrangør: Esbjerg fB
493363
Kl. 10:00 Esbjerg fB Nr.Nebel IF
493365
Kl. 10:35 Nr.Nebel IF Sønderris SK
493367
Kl. 11:10 Sønderris SK Esbjerg fB
Lørdag 23-06-18 - Hjerting Skole - Arrangør: Hjerting IF
493368
Kl. 10:00 Hjerting IF Jerne IF
493373
Kl. 10:35 Jerne IF Grindsted GIF
493374
Kl. 11:10 Grindsted GIF Hjerting IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940