U10 Piger B/5 (2009) - Efterår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Mandag 20-08-18 - Løjt Idrætsanlæg - Arrangør: Løjt IF
361060
Kl. 17:25 Gråsten B Løjt IF
361059
Kl. 18:00 Hjordkær UIF Gråsten B
361058
Kl. 18:35 Løjt IF Hjordkær UIF
Mandag 20-08-18 - Fjelstrup Stadion - Arrangør: Fjelstrup IF
361061
Kl. 18:00 Fjelstrup IF Varnæs/Bovrup IF
361062
Kl. 18:35 Varnæs/Bovrup IF Rødekro IF
361063
Kl. 19:10 Rødekro IF Fjelstrup IF
Mandag 20-08-18 - Hammelev Skole - Arrangør: Hammelev SUF
361055
Kl. 18:00 Hammelev SUF Bov IF
361056
Kl. 18:35 Bov IF Haderslev FK
361057
Kl. 19:10 Haderslev FK Hammelev SUF
Mandag 27-08-18 - Fjelstrup Stadion - Arrangør: Fjelstrup IF
361065
Kl. 17:25 Løjt IF Hammelev SUF
361064
Kl. 18:00 Fjelstrup IF Løjt IF
361066
Kl. 18:35 Hammelev SUF Fjelstrup IF
Mandag 27-08-18 - Grænse Stadion - Arrangør: Bov IF
361067
Kl. 18:00 Bov IF Hjordkær UIF
361068
Kl. 18:35 Hjordkær UIF Rødekro IF
361069
Kl. 19:10 Rødekro IF Bov IF
Tirsdag 28-08-18 - Banerne ved Haderslev Idrætscenter - Arrangør: Haderslev FK
361070
Kl. 18:00 Haderslev FK Gråsten B 1
361071
Kl. 18:35 Gråsten B Varnæs/Bovrup IF 1
361072
Kl. 19:10 Varnæs/Bovrup IF Haderslev FK 1
Mandag 10-09-18 - Aarsbjerg Idrætscenter - Arrangør: Gråsten B
361073
Kl. 17:30 Gråsten B Hammelev SUF
361074
Kl. 18:05 Hammelev SUF Rødekro IF
361075
Kl. 18:40 Rødekro IF Gråsten B
Mandag 10-09-18 - Varnæs Stadion - Arrangør: Varnæs/Bovrup IF
361076
Kl. 17:30 Varnæs/Bovrup IF Løjt IF
361077
Kl. 18:05 Løjt IF Bov IF
361078
Kl. 18:40 Bov IF Varnæs/Bovrup IF
Mandag 10-09-18 - Hjordkær Stadion - Arrangør: Hjordkær UIF
361079
Kl. 17:30 Hjordkær UIF Fjelstrup IF
361080
Kl. 18:05 Fjelstrup IF Haderslev FK
361081
Kl. 18:40 Haderslev FK Hjordkær UIF
Mandag 17-09-18 - Hammelev Skole - Arrangør: Hammelev SUF
361082
Kl. 17:30 Hammelev SUF Varnæs/Bovrup IF
361083
Kl. 18:05 Varnæs/Bovrup IF Hjordkær UIF !
361084
Kl. 18:40 Hjordkær UIF Hammelev SUF !
Mandag 17-09-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
361088
Kl. 17:30 Rødekro IF Løjt IF
361089
Kl. 18:05 Løjt IF Haderslev FK
361090
Kl. 18:40 Haderslev FK Rødekro IF
Mandag 17-09-18 - Grænse Stadion - Arrangør: Bov IF
361085
Kl. 17:30 Bov IF Gråsten B
361086
Kl. 18:05 Gråsten B Fjelstrup IF
361087
Kl. 18:40 Fjelstrup IF Bov IF
Mandag 24-09-18 - Aarsbjerg Idrætscenter - Arrangør: Gråsten B
361094
Kl. 17:30 Gråsten B Hjordkær UIF
361095
Kl. 18:05 Hjordkær UIF Løjt IF
361096
Kl. 18:40 Løjt IF Gråsten B
Mandag 24-09-18 - Fjelstrup Stadion - Arrangør: Fjelstrup IF
361097
Kl. 17:30 Fjelstrup IF Varnæs/Bovrup IF
361098
Kl. 18:05 Varnæs/Bovrup IF Rødekro IF
361223
Kl. 18:40 Rødekro IF Fjelstrup IF
Tirsdag 25-09-18 - Banerne ved Haderslev Idrætscenter - Arrangør: Haderslev FK
361091
Kl. 17:30 Haderslev FK Bov IF 1
361092
Kl. 18:05 Bov IF Hammelev SUF 1
361093
Kl. 18:40 Hammelev SUF Haderslev FK 1
Mandag 01-10-18 - Løjt Idrætsanlæg - Arrangør: Løjt IF
361224
Kl. 17:30 Løjt IF Hammelev SUF
361225
Kl. 18:05 Hammelev SUF Fjelstrup IF
361226
Kl. 18:40 Fjelstrup IF Løjt IF
Mandag 01-10-18 - Hjordkær Stadion - Arrangør: Hjordkær UIF
361227
Kl. 17:30 Hjordkær UIF Bov IF
361228
Kl. 18:05 Bov IF Rødekro IF 1
361229
Kl. 18:40 Rødekro IF Hjordkær UIF
Mandag 01-10-18 - Varnæs Stadion - Arrangør: Varnæs/Bovrup IF
361230
Kl. 17:30 Varnæs/Bovrup IF Gråsten B
361231
Kl. 18:05 Gråsten B Haderslev FK
361232
Kl. 18:40 Haderslev FK Varnæs/Bovrup IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940