U11 Piger C/8 (2007) - Forår, Pulje 1 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Mandag 30-04-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
744354
Kl. 18:00 Rødekro/Løjt Broager UI
744390
Kl. 18:35 Broager UI Møgeltønder UIF
744391
Kl. 19:10 Møgeltønder UIF Rødekro/Løjt
Mandag 30-04-18 - Augustenborghallen - Arrangør: Midtals IF
744426
Kl. 18:00 Midtals IF Dybbøl IU
744427
Kl. 18:35 Dybbøl IU Aabenraa BK 1
744429
Kl. 19:10 Aabenraa BK Midtals IF
Mandag 30-04-18 - Grænse Stadion - Arrangør: Bov IF
744430
Kl. 18:00 Bov IF Gråsten B
744455
Kl. 18:35 Gråsten B Oversidder
744594
Kl. 19:10 Oversidder Bov IF
Mandag 07-05-18 - Grænse Stadion - Arrangør: Bov IF
744642
Kl. 18:00 Bov IF Midtals IF
744664
Kl. 18:35 Midtals IF Rødekro/Løjt
744685
Kl. 19:10 Rødekro/Løjt Bov IF
Mandag 07-05-18 - Møgeltønder UIF - Arrangør: Møgeltønder UIF
744717
Kl. 18:00 Møgeltønder UIF Aabenraa BK
744718
Kl. 18:35 Aabenraa BK Gråsten B
744719
Kl. 19:10 Gråsten B Møgeltønder UIF
Mandag 07-05-18 - Broager Idrætscenter - Arrangør: Broager UI
744701
Kl. 18:00 Broager UI Dybbøl IU
744715
Kl. 18:35 Dybbøl IU Oversidder
744716
Kl. 19:10 Oversidder Broager UI
Mandag 21-05-18 - Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena - Arrangør: Dybbøl IU
744770
Kl. 18:00 Dybbøl IU Bov IF !
744771
Kl. 18:35 Bov IF Møgeltønder UIF !
744772
Kl. 19:10 Møgeltønder UIF Dybbøl IU
Mandag 21-05-18 - Aarsbjerg Idrætscenter - Arrangør: Gråsten B
744744
Kl. 18:00 Gråsten B Midtals IF
744747
Kl. 18:35 Midtals IF Broager UI
744759
Kl. 19:10 Broager UI Gråsten B
Mandag 21-05-18 - Aabenraa Stadion - Arrangør: Aabenraa BK
744721
Kl. 18:35 Rødekro/Løjt Oversidder
744731
Kl. 19:10 Oversidder Aabenraa BK
Tirsdag 22-05-18 - Aabenraa Stadion - Arrangør: Aabenraa BK
744720
Kl. 18:00 Aabenraa BK Rødekro/Løjt
Mandag 28-05-18 - Broager Idrætscenter - Arrangør: Broager UI
744781
Kl. 18:00 Broager UI Aabenraa BK
744782
Kl. 18:35 Aabenraa BK Bov IF !
744783
Kl. 19:10 Bov IF Broager UI !
Mandag 28-05-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
744773
Kl. 18:00 Rødekro/Løjt Gråsten B
744774
Kl. 18:35 Gråsten B Dybbøl IU
744775
Kl. 19:10 Dybbøl IU Rødekro/Løjt
Mandag 28-05-18 - Augustenborghallen - Arrangør: Midtals IF
744784
Kl. 18:00 Oversidder Midtals IF
744785
Kl. 18:35 Midtals IF Møgeltønder UIF
744786
Kl. 19:10 Møgeltønder UIF Oversidder
Mandag 11-06-18 - Møgeltønder UIF - Arrangør: Møgeltønder UIF
744787
Kl. 18:00 Møgeltønder UIF Broager UI
744788
Kl. 18:35 Broager UI Rødekro/Løjt
744789
Kl. 19:10 Rødekro/Løjt Møgeltønder UIF
Mandag 11-06-18 - Grænse Stadion - Arrangør: Bov IF
744793
Kl. 18:00 Bov IF Gråsten B !
744794
Kl. 18:35 Gråsten B Oversidder
744795
Kl. 19:10 Oversidder Bov IF
Mandag 11-06-18 - Aabenraa Stadion - Arrangør: Aabenraa BK
744790
Kl. 18:00 Aabenraa BK Dybbøl IU
744791
Kl. 18:35 Dybbøl IU Midtals IF
744792
Kl. 19:10 Midtals IF Aabenraa BK
Mandag 18-06-18 - Dagli’ Brugsen Dybbøl Arena - Arrangør: Dybbøl IU
747546
Kl. 18:00 Dybbøl IU Broager UI
747552
Kl. 18:35 Broager UI Oversidder
747650
Kl. 19:10 Oversidder Dybbøl IU
Mandag 18-06-18 - Aarsbjerg Idrætscenter - Arrangør: Gråsten B
747651
Kl. 18:00 Gråsten B Aabenraa BK
747652
Kl. 18:35 Aabenraa BK Møgeltønder UIF
747653
Kl. 19:10 Møgeltønder UIF Gråsten B
Mandag 18-06-18 - Augustenborghallen - Arrangør: Midtals IF
744796
Kl. 18:00 Midtals IF Rødekro/Løjt
744798
Kl. 18:35 Rødekro/Løjt Bov IF !
747545
Kl. 19:10 Bov IF Midtals IF !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940